18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakończenie meczu, piękny gest.

Disorder.J • 2017-07-24, 22:50
Jaki piękny gest wobec dziecka z porażeniem mózgowym:








Nie no, fejk jak ch*j.

Argeusz

2017-07-24, 22:54
Doj***ne, nawet jak fejk to zajebisty :D

józekdeluxe

2017-07-24, 23:07
Niech się uczy, że w życiu nie ma forów

PA...........SM

2017-07-24, 23:37
Skrócił męczarnie j***nego bachora na tym ziemskim padole :)

Jajcarz

2017-07-24, 23:38
Jak się zna angielski to filmik traci swój urok, bo komentator stwierdza że Tommy spędził większość część życia w szpitalu po tym jak urodził się z ziemniakiem zamiast serca. Po czymś takim można spodziewać się niespodziewanego :D

W............R.

2017-07-24, 23:45

Loaloa

2017-07-25, 00:14
Tak powinny kończyć się wszystkie akcje typu "sportowcy uczynili piękny gest dla Mariuszka z (tu wpisać nazwę choroby)".

HatakeIV

2017-07-25, 01:03
zawsze wk***iało mnie to że dziecko ma jakąś chorobę i marzeniem jest zostać profesjonalnym graczem/sportowcem i przynajmniej raz w życiu chce na mistrzostwach pobiegać po murawie, a człowiek który przez całe życie się starał który także ma takie samo marzenie nie uda się ze względu na to że był za słaby albo nie miał szczęścia w życiu i przez kontuzje musiał przerwać, dodatkowo pozwalanie na tego typu akcje demotywuje ludzi jak drugi chłopak który trenuje i zobaczy jak taki mały sebek biega po boisku bo ma chorobę i jemu się udało to zrobić a jemu nie, w p*zdę z takimi akcjami.

b0r000

2017-07-25, 02:26
Dzieciak po prostu zderzył się z życiem :ciasteczkowy:

kondzio63221

2017-07-25, 04:19
Loaloa napisał/a:

Tak powinny kończyć się wszystkie akcje typu "sportowcy uczynili piękny gest dla Mariuszka z (tu wpisać nazwę choroby)".


Mam horom curke
Tak to brzmi tutaj w.. Jak to nazywasz, polszy/cebulandii. :D

zbfazuvfuai

2017-07-25, 08:28
HatakeIV napisał/a:

zawsze wk***iało mnie to że dziecko ma jakąś chorobę i marzeniem jest zostać profesjonalnym graczem/sportowcem i przynajmniej raz w życiu chce na mistrzostwach pobiegać po murawie, a człowiek który przez całe życie się starał który także ma takie samo marzenie nie uda się ze względu na to że był za słaby albo nie miał szczęścia w życiu i przez kontuzje musiał przerwać, dodatkowo pozwalanie na tego typu akcje demotywuje ludzi jak drugi chłopak który trenuje i zobaczy jak taki mały sebek biega po boisku bo ma chorobę i jemu się udało to zrobić a jemu nie, w p*zdę z takimi akcjami.



Zazdrościsz choremu dziecku, że ludzie mu współczują i ma okazję przebiegnąć się po stadionie? Ambitny jesteś. Dużo w życiu osiągniesz. Załatwić ci choinkę o zapachu kokosowym do twojego malucha?

Polacco Sivusco

2017-07-25, 10:52
pierwsze weto, drugie weto....hurrrra !!!!!! prosto po zwycięstwo!!!!!

wtorek rano ...boom. Sukces

InnyName

2017-07-25, 13:58
Polacco Sivusco
naprawdę łykacie wszystko jak młode pelikany?

Jarosław.Kaczyński

2017-07-25, 21:06
zbfazuvfuai napisał/a:



Zazdrościsz choremu dziecku, że ludzie mu współczują i ma okazję przebiegnąć się po stadionie? Ambitny jesteś. Dużo w życiu osiągniesz. Załatwić ci choinkę o zapachu kokosowym do twojego malucha?



hahah, dokładnie. Ja jeszcze mogę dorzucić worek kartofli, bo biedny pewnie nie ma.

kondzio63221 napisał/a:


Mam horom curke



Znam takie babsko, co swojemu dziecku zaklada jeden but wyższy żeby dziecko kulało, ma oprócz tego okularki takie, żeby wyglądało na głupie.

W sumie normalne dziecko, ale matka wyłudza z opieki społecznej jakieś hajsy bo wygląda jak głupol.

Mam horom curke...dejta mi xboxa, curka bede igrała w igry.

kondzio63221

2017-07-26, 04:28
Cytat:

Znam takie babsko, co swojemu dziecku zaklada jeden but wyższy żeby dziecko kulało, ma oprócz tego okularki takie, żeby wyglądało na głupie.

W sumie normalne dziecko, ale matka wyłudza z opieki społecznej jakieś hajsy bo wygląda jak głupol.

Mam horom curke...dejta mi xboxa, curka bede igrała w igry.


Czego te karyny nie zrobią dla pieniędzy.
Współczuję temu dziecku i mam nadzieję, że wyrośnie na normalne.
Osobiście się z takim czymś nie spotkałem, jeszcze. Ale jeśli już zobaczę taki cyrk, to krew mnie zaleje i bardzo możliwe, że zareaguje, bo to jest taka patola, którą trzeba tępić. :idzwch*j:
Swoją drogą.. Czemu tego nie zgłosisz do opieki jako anonimowy donos?