18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakochany osioł

phrontch • 2021-01-16, 07:18
Ważne, że odniósł końcowy sukces




PękniętySłoik

2021-01-17, 10:45
baronturbina napisał/a:

Nie obrażałem cię psie ale muszę zacząć! Pozdrów mamę i podziękuj za wczoraj bo identycznie ryj darła!



Następny niespełniony życiowo cwe* próbuje być cwańszy niż jest. Po tekstach godnych 12letniego dziecka neo stwierdzam, że moja matka rozj***łą by cię jednym strzałem z bani, cwe*u plemienny. Stary chłop a taki niedoj***ny.

Parkometr napisał/a:

Hah
Niesamowite jaką masz sieczkę z mózgu. Obecnie młodzież jest o wiele bardziej świadoma i mądra niż kiedyś. Ale wiadomo... Kiedyś to były czasy, ludzie z ulicy mówią pozdro i takie tam.
Czego spodziewać się po sadisticowym społeczeństwie...siedlisko nieuków uważające się za kręgosłupy moralne świata. Wróć do piwkowania przed telewizorem, a nie komentowania cudzych pach. Też je golę i co? Pewnie powiesz że to pedalskie, bo prawdziwy mężczyzna ma chodzić w dresach, nie znać się na modzie i takie tam? W momencie kiedy ty moralizujesz świat to właśnie tacy, którzy co nieco się znają na życiu zar*chali sobie więcej panienek i z trochę wyższej ligi niż ty na oczy widziałeś.
Ulica pozdrawia tylko prawilnych! Facet ma j***ć krwią i potem



Oh tak. Dzisiejsza młodzież pod każym względem jest od nas lepsza. Mądrzejsza, bystrzejsza, zdolniejsza manualnie a w szczególności technicznie. I jakże owa młodzież jest bojowa. Sczególnie waleczni są w sytuacji obrony prawa do r*chania się w dupy z kolegami z ławek. Weż pie**olnij głową w mur bo alboś głupi albo pie**olisz na tematy o których nie masz bladego pojęcia.

baronturbina

2021-01-17, 13:17
Wyzimlak napisał/a:

Następny niespełniony życiowo cwe* próbuje być cwańszy niż jest. Po tekstach godnych 12letniego dziecka neo stwierdzam, że moja matka rozj***łą by cię jednym strzałem z bani, cwe*u plemienny. Stary chłop a taki niedoj***ny.
Oh tak. Dzisiejsza młodzież pod każym względem jest od nas lepsza. Mądrzejsza, bystrzejsza, zdolniejsza manualnie a w szczególności technicznie. I jakże owa młodzież jest bojowa. Sczególnie waleczni są w sytuacji obrony prawa do r*chania się w dupy z kolegami z ławek. Weż pie**olnij głową w mur bo alboś głupi albo pie**olisz na tematy o których nie masz bladego pojęcia.


Nie zesraj się z wrażenia dziecko.

PękniętySłoik

2021-01-17, 19:49
baronturbina napisał/a:

Nie zesraj się z wrażenia dziecko.



No to żeś się wyniósł na swe wyżyny intelektualne. Super mocna argumentacja. p*zdo.

Parkometr

2021-01-18, 02:24
Wyzimlak napisał/a:


Oh tak. Dzisiejsza młodzież pod każym względem jest od nas lepsza. Mądrzejsza, bystrzejsza, zdolniejsza manualnie a w szczególności technicznie. I jakże owa młodzież jest bojowa. Sczególnie waleczni są w sytuacji obrony prawa do r*chania się w dupy z kolegami z ławek. Weż pie**olnij głową w mur bo alboś głupi albo pie**olisz na tematy o których nie masz bladego pojęcia.



Na pewno bardziej świadoma, otwarta na inne punkty widzenia i nie uważająca się za kręgosłupy moralne. Niestety te pojęcia są poza twoją sferą intelektualną i zapewne nie rozumiesz o czym tu napisałem. Ludzi jest tak wiele, że nawet jak obejrzysz sobie na YT 100 nastolatków, którzy są kretynami to nie znaczy, że pokolenie urodzone po 2000 jest zidiociałe. Pracuję z młodzieżą i zgaduję, że mam szerszy obraz świata od zburaczanego konesera piwka. Po tym co napisaleś to widzę, że nie masz pojęcia jak działa społeczeństwo i nie zamierzam ci tego tłumaczyć, ponieważ zwyczajnie tego nie zrozumiesz. Z fartem mordeczko, yo yo ulica pozdrawia i takie tam

baronturbina

2021-01-19, 12:49
Wyzimlak napisał/a:

No to żeś się wyniósł na swe wyżyny intelektualne. Super mocna argumentacja. p*zdo.


p*zda to twojego ojca przy płodzeniu wyprzedziła.