18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakochaj się w Polsce

o1945lg • 2016-01-08, 10:58
Krótka kompilacja jak wygląda nasz piękny kraj bez tej ciapatej i czarnej zarazy ,która ogarnęła zachodnią europę.
Oby ciągle Polska była tak piękna i w 100% Polska!




autor: Szpilki na Mapie

RmX

2016-01-08, 23:44
+Idealne położenie geograficzne (gorąco Latem i zimno Zimą)
+Idealna wielkość kraju (nie za duże nie za małe)
+Z jednej strony góry z drugiej morze
+Bogata historia (może nie tak jak Grecja czy Egipt ale możemy być dumni)
+Słowianie (chyba nie muszę mówić czemu na +)

-Cebula(z politykami włącznie)

Plusów i tak można znaleźć dużo więcej.

PhantomMask

2016-01-09, 00:32
MadJoker69 napisał/a:

Wiecie co mnie cieszy w te wakacje poznałem masę turystów z za granicy i wszyscy mówili że Polska jest najlepszym krajem na wczasy w Europie. I naprawdę mało Polaków docenia nasz kraj, a szkoda bo plaże mamy najlepsze w Europie. Wiecie za co jeszcze nas cenią za gościnność, ciężko było mi w to uwierzyć, ale my tak naprawdę jesteśmy zajebistym narodem.


A wiesz dlaczego ? Bo za 200 euro/100 funtów są tutaj jak bogowie :-D Mają chlanie i r*chanie i pokój jeszcze za to się znajdzie ;-)

bertik

2016-01-09, 12:14
Polska do zwiedzania jest ok. Polska do życia, to inna para kaloszy.

karl323

2016-01-09, 12:34
Nie wytrzymię normalnie. Zamiast delektować się widokami to każdy tutaj wylewa swoje żale i bóle jacy to nie są ludzie źli i niedobrzy w Polsce. Jak dla mnie piękniejszego kraju od Polski nie ma, ludzie są wspaniali, pomocni.

Ar...........ch

2016-01-09, 12:49
nowynick napisał/a:

od Polska piękna z natury z mieszkańcami z natury sk***ionymi....



od
od
od

longinus

2016-01-09, 14:37
j***ć ślązaków

Loaloa

2016-01-09, 18:40
Cytat:

Wiecie co mnie cieszy w te wakacje poznałem masę turystów z za granicy i wszyscy mówili że Polska jest najlepszym krajem na wczasy w Europie. I naprawdę mało Polaków docenia nasz kraj, a szkoda bo plaże mamy najlepsze w Europie. Wiecie za co jeszcze nas cenią za gościnność, ciężko było mi w to uwierzyć, ale my tak naprawdę jesteśmy zajebistym narodem.



To nie tak. Polska jest zajebistym krajem na wakacyjny wypad. Piękne góry, jeziora, dziewicze puszcze, morze już nie tak piękne i czyste, ale też daje radę. Do tego dużo miast z ciekawymi zabytkami, przyzwoita baza noclegowa, dobre skomunikowanie z resztą UE, a i w samej Polsce transport powoli, ale ciągle się poprawia. A to wszystko za niewielkie jak na kieszeń zachodniego Europejczyka pieniądze. Oczywiście dla turysty wszyscy są mili, bo daje im pracę i zarobek. Co innego, gdy ktoś przyjeżdża do Polski mieszkać i pracować. Czar przemiłych i życzliwych ludzi pryska, a z kątów wyłazi zawistne, złośliwe, wulgarne, chamskie polactwo, które utopiłoby cię w łyżce wody tylko dlatego, że masz lepszy samochód, droższe buty, ładniejszą żonę, albo tak po prostu z czystego sk***ysyństwa.

Cyprian Kamil Norwid powiedział, że Polacy to fantastyczny naród, ale beznadziejne społeczeństwo. a to społeczeństwo potrzebne jest do budowania dobrobytu opartego na ciężkiej i systematycznej pracy. Ciekawe, że Polacy na Zachodzie cenieni są za pracowitość, solidność, innowacyjność, a ci sami ludzie w Polsce to cwaniaczki, złodzieje i bumelanci. Oczywiście to spore uproszczenie, ale ogólna tendencja jest zachowana.

Iga

2016-01-12, 03:16
PhantomMask napisał/a:


Jak żeś k***a najdalej w biedronce była w swoim zadupiu to może i piękny ;-)



byłam w Bułgarii, Holandii, Niemczech, Tunezji, Szwecji, Norwegii, w Czechach, Słowacji i Austrii i Chorwacji, więc wiem co to piękny kraj bitch 8-)