18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żako

~PowerBoBass • 2012-02-28, 01:55
Poczochrać Cię?


Wdr

2012-02-28, 02:34
fajna papuga:) ale i też cena bardzo fajna za takiego ptaszka jest:]

Nerfpl

2012-02-28, 03:30
widać udany musi mieć związek

kaiel

2012-02-28, 05:36
ile za kilo?

BongMan

2012-02-28, 10:54
Na necie piszą, że 2-3 tysiące. A w sklepie zoologicznym widziałem za 7000zł, ale potrafiła gadać zajebiście i dziób jej się nie zamykał.

~PowerBoBass

2012-02-28, 12:48
Spędzałem z Żako codziennie po 12h przez pół roku. I powiem Wam, że jeśli ten zwierz będąc w domu nie ma własnego pokoju, najlepiej dobrze wyciszonego, to lepiej go w ogóle nie nabywać. Oczywiście przypadki są różne, ale jest duża szansa, że z przerwami max. 1h będzie napie**alał coś bez sensu pogwizdując przy tym przez całą dobę.

Jeśli chodzi o cenę - można kupić już 2000zł. Tak samo samochód też można kupić za 2000zł. Za tę cenę zwykle można kupić dorosłego osobnika, który przy zmianie właściciela może się zamknąć w sobie, powyrywać pióra i kopnąć w kalendarz. A taką papugę najlepiej jest wychowywać i uczyć po swojemu od pisklęcia. A odchowane pisklę wymaga w ch*j opieki i kosztuje niemało. To tak w skrócie ;-)

Kriski

2012-02-28, 17:02
A co to, bóbr, żeby go czochrać ?
Czegoś pożytecznego byś ją nauczył


~PowerBoBass

2012-02-28, 17:29
Kriski napisał/a:

A co to, bóbr, żeby go czochrać ?
Czegoś pożytecznego byś ją nauczył



No rzeczywiście, fałszowane wygwizdywanie hymnu jest w ch*j pożyteczne :amused:

Co nie zmienia faktu, że Nimfy są najzwyczajniej w świecie głupie. Dlatego kosztują wielokrotnie mniej, niż Żako ;-)

robero

2012-02-28, 21:13
troche popilem chce drugi raz zobaczyc daje a tu znow laduje sie od nowa a na sadolu filmik to sie laduje ze mozna zwalic sobie

Kriski

2012-02-28, 21:54
Bobass napisał/a:



No rzeczywiście, fałszowane wygwizdywanie hymnu jest w ch*j pożyteczne :amused:

Co nie zmienia faktu, że Nimfy są najzwyczajniej w świecie głupie. Dlatego kosztują wielokrotnie mniej, niż Żako ;-)



Dam sobie h*ja na talarki porąbać, że sam lepiej byś nie wygwizdał .
A co do ceny, no cóż, jestem pewny że za duże pieniądze masz duże szkody .

KaOeNDeI

2012-02-28, 22:21
robero napisał/a:

troche popilem chce drugi raz zobaczyc daje a tu znow laduje sie od nowa a na sadolu filmik to sie laduje ze mozna zwalic sobie



polecam zmienić dostawcę internetu. ;)

~PowerBoBass

2012-02-28, 22:34
Kriski napisał/a:

Dam sobie h*ja na talarki porąbać, że sam lepiej byś nie wygwizdał .
A co do ceny, no cóż, jestem pewny że za duże pieniądze masz duże szkody .



Uuu, to z avkiem Ci się udało, podoba mi się :ok:

Co do reszty - wygwizdać melodię hymnu, tak samo jak znać słowa i umieć zaśpiewać, powinien każdy Polak. Jeśli Ty nie umiesz - nie myśl, że każdy jest tak ograniczony.

Nie wiem, jakie masz na myśli szkody w stosunku do ceny.


Dlaczego zawsze musi się znaleźć jakiś "oryginalny osobnik", który nie może obejrzeć i polecieć dalej, tylko pie**oli w komentarzach swoje ch*jowe i bezpodstawne mądrości? Kup se papugę, naucz ją czegoś i pokaż - pogadamy.

RmX

2012-02-28, 23:37
Każdy Polak jako pierwsze słowo nauczył by papugę wymawiać "k***a" ;D

Cerny

2012-02-28, 23:57
Hahaha zajebiście zgasił typa :D

Kriski

2012-02-29, 23:43
Bobass napisał/a:



Uuu, to z avkiem Ci się udało, podoba mi się :ok:

Co do reszty - wygwizdać melodię hymnu, tak samo jak znać słowa i umieć zaśpiewać, powinien każdy Polak. Jeśli Ty nie umiesz - nie myśl, że każdy jest tak ograniczony.

Nie wiem, jakie masz na myśli szkody w stosunku do ceny.


Dlaczego zawsze musi się znaleźć jakiś "oryginalny osobnik", który nie może obejrzeć i polecieć dalej, tylko pie**oli w komentarzach swoje ch*jowe i bezpodstawne mądrości? Kup se papugę, naucz ją czegoś i pokaż - pogadamy.



Miałem Żako ( zieloną ) Wpie**oliła kilka metrów listwy przypodłogowej, 1.5 metra paneli, karnisze i nie wspomnę o innych ciekawostkach .
Teraz mam Nimfę i o niebo mniej szkód .
Więc moje mądrości nie są ch*jowe i bezpodstawne .
Dlaczego zmieniłeś avatara ? Smieszny był .