18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakład

ASAKKU • 2013-09-18, 17:51
Akademia Morska w Gdyni. Profesor Falusz na egzaminie nigdy nikomu nie postawił dwójki.
- Ja będę pierwszy! - oświadczył student Kupiak, zakładając się z kolegami o skrzynkę wódki.
Egzamin. Kupiak ciągnie pytanie: "Zachowanie się w łodzi podwodnej podczas ekstremalnej sytuacji".
- No i...? - pyta profesor.
- Nie wiem!
- Załóżmy, że w łodzi podwodnej wybucha pożar. Co będzie pan robił?
- Nic!
- Dobrze! Najważniejsze bowiem - nie panikować! Czwórka.

Pizkes

2013-09-19, 22:21
dark_jasiek napisał/a:

Myślę o II stopniu na AMW, jednym słowem polecacie :D



Jeżeli Twoim celem jest nic nierobienie, opie**alanie się do oporu i kasowanie za to kolejnych zaliczeń, to AMW jest dla Ciebie ;) Tzn. zależy jeszcze jaki wydział, ale "Wydział dowodzenia i operacji morskich", to high life :D Na drugim roku ani razu, podkreślam, ANI RAZU nie usiadłem do jakichkolwiek notatek(Ba! Ja ich w ogóle nie posiadałem, gdyż nie byłem na 3/4 wykładów), a zaliczyłem wszystko z placem w nosie. Wiecie, jak wyglądał egzamin z jednego przedmiotu? Wchodzimy całą grupą, a egzaminator mówi:

-Komu wystarczy 3, to proszę zostawić indeks na stole i wyjść.

Nie muszę chyba pisać, jak wielki tłum popędził w stronę biurka? A najlepsze jest to, że Ci co zostali dostali 4 i 5 za odwagę :D

da...........ek

2013-09-20, 15:30
Dzięki za info, pomyślę też o AON w takim razie ;)

Pizkes

2013-09-20, 22:21
Mówię, jeżeli chcesz się rozwinąć i czegoś nauczyć, to omijaj AMW szerokim łukiem, bo to kpina.

wojownik070707

2013-09-21, 23:03
Wystarczy wpisac do indeksu: Profesor Falus