18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakazali koncertu Behemotha

JankoMuzykantV • 2014-10-06, 17:16
A Wy jakie zdanie macie na ten temat ? Dobrze czy źle ? Wolna Polska ?

Cytat:

Kupczyk: zakaz koncertu Behemotha to sprawka kilku dewotów z wieków ciemnych. Nie mówcie mi o braku cenzury w Polsce

Jeżeli koncert zespołu Behemoth nie odbędzie się, to proszę, aby nikt nigdy nie mówił mi o wolnym i suwerennym Państwie Polskim, o braku cenzury i rozwoju kulturalnym - pisze w emocjonalnym wpisie muzyk Grzegorz Kupczyk.
- Jako osoba odznaczona przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi za wybitny wkład w Kulturę Narodową wyrażam stanowcze oburzenie i wstyd wobec władz mojego miasta Poznania z powodu ZAKAZU koncertu zespołu Behemoth w Poznaniu, który miał się odbyć w klubie Eskulap. Decyzja ta uderza nie tylko w kulturę, ale także w wolność słowa, wolność wyrażania sztuki - pisze na Facebooku muzyk. - Sytuacja żywcem z lat 80. XX wieku kiedy to cezura i blokowanie sztuki były codziennym zjawiskiem - zauważa Grzegorz Kupczyk, muzyk legendarnej dla wielu grupy Turbo.

Chodzi o odpowiedź, jaką dostał blackmetalowy zespół, którego liderem jest Adam "Nergal" Darski. Uniwersytet Medyczny w Poznaniu nie wydał zgody na występ zespołu. Jak wyjaśniła uczelnia chodzi o... bezpieczeństwo studentów.



Całość


BongMan

2014-10-06, 17:22
Ja się dziwię że reszta zespołu w ogóle jeszcze toleruje Nergala, który zrobił z siebie chodzący billboard i medialną szmatę, pokazując się w kretyńskich programach dla debili.

DżesiPinkmen

2014-10-06, 17:26
Nie Wolna Polska tylko śmierdzący i zaściankowy klecholand. Tfu. Jak najdalej od tej zgnilizny, dni będę liczył aby zrzec się "polskiego" obywatelstwa..

yoyoyo

2014-10-06, 17:35
Sprawa jest prosta - jeśli koncert jest organizowany prywatnie, za prywatne pieniądze i jego przebieg nie łamie zasad Kodeksu Cywilnego, to W DUPĘ mogą się pocałować wszelcy świętojebliwi moralizatorzy. Natomiast jeśli w grę wchodzą pieniądze publiczne, to należy liczyć się z opinią publiczną.

AgentGrzesiek

2014-10-06, 17:40
BongMan napisał/a:

w kretyńskich programach dla debili



a najzabawniej było jak on ten program dla debili wygrał
mieli wtedy z nim zgryz :mrgreen:
Jak żyć księże proboszczu ?

yoyoyo napisał/a:

jeśli w grę wchodzą pieniądze publiczne, to należy liczyć się z opinią publiczną.



rzecz właśnie w tym, że nikt się z nią nie liczy

karinata

2014-10-06, 17:42
JankoMuzykantV napisał/a:

A Wy jakie zdanie macie na ten temat ?


Naszym zdaniem nie robi się odstępów przed znakami interpunkcyjnymi. :>

to...........um

2014-10-06, 17:45
W sumie racja, po co takie gówno ma mieć szansę promocji?

MocnyFull

2014-10-06, 18:16
jestem katolikiem, słucham behemotha, nie widzę nic złego w ich koncertowaniu w PL. Ale to, jak na siłę promuje sie nergal to już ch*joza x100. Typ swego czasu mi z lodówki już wyłaził, brakowało żeby z Donatanem nie nagrał czegoś. Drąc Bilbię, tez wiedział co to wywoła a potem 'robili z niego kozła ofiarnego'. No do ch*ja mózg mu się zk***ił czy kasa już całkiem wyżarła komórki.

crossdressphyxia

2014-10-06, 18:22
Cytat:

W sumie racja, po co takie gówno ma mieć szansę promocji?




Sam jakoś za nimi nie przepadam, ale trzeba przyznać, że są sławni na całym świecie...Żadne Dody, Farne czy inne polskie pseudo-gwiazdki nie osiągną choćby ułamku tego, co on osiągnął.

Ba...........yk

2014-10-06, 18:26
Blahemot niech wypie**ala w świat i do Polski przywozi faktur, a nie szuka PLenów w Polsce!

xWoody

2014-10-06, 19:03
To ktoś ich w ogóle słucha?

PhantomMask

2014-10-06, 19:14
Polska to ciemnogród k***a i tyle, 2 lata temu Turbo grało w miasteczku nieopodal mnie, pod sceną kilka osób bo ksiądz (ma 2 jkę dzieci, co piątek na k***y jeździ) w kościele pie**olił, że sataniści przyjeżdżajo i żeby czasem nie iść na koncert :lol: