18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakaz wstępu Niemców do Polski!

rrdzony • 2011-11-15, 12:00
Kto robi zakupy w Lidlu, ten zdrajca narodu.


racoon

2011-11-17, 14:42
Sam to napisałeś, przywiesiłeś na minutę żeby zrobić zdjęcie, po czym wyj***łeś. Zgadłem?

Poloo

2011-11-17, 16:44
i k***a majÄ… racjÄ™.
Po co nam te szwabski mordy w naszym kraju.

Empirial

2011-11-17, 16:56
jeżeli chcieli narozrabiać mogli niemki przysłać wpierw, rozgoniłyby wszystkich swą urodą i mieli by wolne od policji pole.
Widzć że po wojnie im się zmysł strategiczny sp***olił. biedne szkopki hitler ich mać. :)

ZnanyJakoZaganiacz

2011-11-17, 17:15
gressive napisał/a:

Brawo k***a, mohery j***ne...Åšmieszne z resztÄ….


Parafrazując Twoją wypowiedź "Brawo k***a, frajerze j***ny." Ty w przeciwieństwie do moherów nie jesteś śmieszny. Jesteś żałosny. Jesteś kolejnym łebkiem który kocha PO bo tak tatuś i mamusia zagłosowali. Jesteś kolejnym, słabym umysłowo człowiekiem który dał się wkręcić w spiralę nienawiści. Jesteś jak ten taksówkarz, który zabił działacza PiS, nic nie wartymi resztkami człowieka, przeżartymi propagandą partii rządzącej. Może Ty lubisz jak cię niemiaszki w dupę pie**olą i jutro pójdziesz na zakupy do lidla, ale niektórzy, jak ja i każdy inny prawdziwy polak nie. To co się stało w ostatnie święto niepodległości przekroczyło wszelkie normy. Oczywiście za pozwoleniem Panny Hanny.

sznycel

2011-11-17, 17:52
RastaSoldat napisał/a:

j***ć niemcuf.
Mogli im wpie**olić,
Ciekawe co zrobi rzÄ…d.



To co zwykle. Mianowicie - gówno. Będzie jak jest.
Powinniśmy nie patrzeć na tych pajaców spod koryta tylko wziąć sprawy w swoje ręce (za to co dla nas zrobili) i skopać dupy Niemcom tak, żeby raz na zawsze nas popamiętali.

Bear93

2011-11-17, 19:38
Bic sie miedzy soba to chyba natura Polakow. lae zapraszac inne bojowki to juz przesada, szczegolnie niemieckie.

Ryuk

2011-11-17, 21:25
Dobrze napisane ;)

rrdzony

2011-11-17, 22:48
Bear93 napisał/a:

Bic sie miedzy soba to chyba natura Polakow. lae zapraszac inne bojowki to juz przesada, szczegolnie niemieckie.


nacjonaliści zaprosili serbów, włochów, hiszpanów, szwedów, a nawet ukraińców popierających UPA (organizacja odpowiedzialna za rzezie Polaków podczas 2 wś). i to jest dobre?

uÅ...........ik

2011-11-17, 23:13
u mnie nie ma lidla

petervonwolfen

2011-11-19, 13:30
W odpowiedzi na brutalny niemiecki atak na młodzież wszechpolską zaraz idę po polską wódkę do niemieckiego lidla. :)