18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakaz filmowania

~Angel • 2018-02-26, 20:39
gdzie mnie z tą kamerą


Dzisiaj

2018-03-01, 00:33
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@Dzisiaj: I m.in. tym różnią się cywilizowani ludzie od małp. Małpy się linczują i zabijają, cywilizowani ludzie skazują w sądach na odpowiednio długą pracę (choćby do śmierci). My w Polsce mamy gdzieś pomiędzy, choć bliżej cywilizowanych zwyczajów. Brakuje jedynie aby zamiast więzień były obozy pracy, bez której jedynie suchy chleb i woda z minerałami, a za pracę drobne dodatki i malejący wyrok, bo w obozach pracy powinno się moim zdaniem zamykać na kwotę do odpracowania, a nie na lata odsiadki.

Choć nie jestem żadnym tępym lewakiem, ale kara śmierci to nie moja bajka i jestem jej przeciwny. Z prostej przyczyny - to jest dla ścierwa nagroda, a dla społeczeństwa strata niewolnika (skazańca w obozie pracy). I jeszcze z jednej, znacznie bardziej istotnej przyczyny - KS jest nieodwracalny, a skazywanie niewinnych się będzie zdarzać zawsze, bo jesteśmy tylko ludźmi i wśród nas nie ma jedynie uczciwych i skrupulatnych charakterów.


I żeby nie było - cieszy mnie jak ścierwo jest linczowane, ale tylko jak w krajach niecywilizowanych z których pożytku i tak nie ma. W Polsce pożytek by był, gdyby zamieniać ścierwo w niewolników. Jestem delikatnie sadystyczny i niewolnictwo jest 100% OK jak i kara cięższa od KS jak najbardziej OK (niewola w obozie pracy, a dla buntowników całkowita izolacja i suchy chleb z wodą).



Pojdzie koles do obozu pracy. Za paczke fajek zabije innego obozowicza i do wtedy? Zawsze znajdzie sie przekumny klawisz co mu bedzie zalatwial fajki, ćpanie albo kurewki.

Oboz pracy... jaki pozytek z takiej pracy? Bedzie skręcał długopisy?

Co jeśli ucieknie z takiego obozu? Jesli wizerunek zamazany to bedzie go ciezko zlapac ;)

Co jesli ucieknie i zabije dziecko lub kogokolwiek?

KS - nieodwracalny zgadza sie ale tylko dla wybrańców. Jeśli ktoś nakręcił film z tortur,gwałtu i egzekucji dzieci. Na filmie widac jego twarz. Na policji przyznał sie i opowiada, ze mu sie to podobało i opowiedział ze szczegółami wszystko, potem wskazał zakopane ciała innych dzieci i zapowiedział, ze jak tylko wyjdzie zrobi to znowu - miałbyś wtedy wątpliwości?

W razie najmniejszych niejasności KSa brak. 100% wine da sie udowodnić.

Też myślałem o obozach pracy ale panie... zmusisz kogoś do pracy? Nie dostanie żarcia jak nie bedzie pracował? Taki obóz to już pogranicze tortur a jak zezwolić na tortury to dalej można już tylko fantazcjowac :

za kare obcinanie penisa, obcinanie palców itd. bo jesli nie karmic to przeca tortury, zmuszać do pracy - czym jak nie torturami.

Spoko - zwyrole powinni cierpieć tak by śmierć była dla nich wybawieniem ale to raczej nie przejdzie w "cywilizowanym swiecie"

Polecam odcinek serialu Black mirror - White bear. Jeśli nie widziałeś to polecam :)