18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zajebisty świat Forza Horizon

Abi.M.Sahim • 2013-04-14, 16:38
Filmik autorstwa niejakiego DomesticMango. Wrzucam, bo koleś ma smykałkę do tego - doskonała praca kamery i świetny montaż, dzięki którym nie tylko "da się to oglądać", ale i "ogląda się to całkiem przyjemnie".


Muzyka: OVERWERK - Daybreak (GoPro HERO3 Edit)
HD: /watch?v=IDCxaWDKeN4

Żeby było jasne: Mango tworzył ten filmik zupełnie sam. Każda ewolucja, trick, każde ujęcie, i wreszcie wszystkie malowania na samochody, są wykonane przez niego.
ch*j mnie strzyka, że niektórym może przeszkadzać, że "to z gry przecież!" - ja gościa podziwiam za cały nakład pracy przy powstaniu tego filmiku.


(upewniłem się, że tego jeszcze nie było... mam nadzieję, że skutecznie)

la...........ux

2013-04-14, 17:37
Dodam, że Forza Horizon to zajebista gra i wszyscy pecetowcy oraz posiadacze ps3 mogą jej pozazdrościć :-)

Abi.M.Sahim

2013-04-14, 18:08
larelijux napisał/a:

(...)wszyscy pecetowcy oraz posiadacze ps3 mogą jej pozazdrościć


larelijux napisał/a:

Gdybym chciał wszcząć wojnę hejterów napisałbym co innego, uwierz mi.


Just nothing more to comment...

Takewon

2013-04-14, 22:56
Wszystko fajnie, kolorowo, że na pierwszy rzut oka myślałem, że to samochodowego moda do WoWa zrobili, ale jak przeczytałem, że to samochodówka na konsolę, to zrozumiałem, dlaczego ładniejszy świat nie mogli zrobić :roll:

TomdeX

2013-04-15, 12:56
Za wypie**alanie są 3pkt i 3 razy na dupę... Swoją drogą, mam x360 i Forza jest świetna, miło się jedzie, nawet kilkanaście minut bez celu, żeby tylko widoczki pooglądać. Co do tej wojny, mam za słabego kompa, żeby mi takie gierki ciągnął, więc w gry gram tylko na x360 :P
A co do samego filmiku, nie podoba mi się.

BiałaSiła

2013-04-15, 13:02
W każdej forzie można cofnąć czas, więc łatwiej nagrać stunty tego typu. Jak coś wyjdzie, cofasz czas i włączasz powtórkę z nagrywaniem. Jest to duży plus do gry, bo jak się rozjebiesz na ostatnim zakręcie 15 minutowego wyścigu to by Cię ch*j strzelił jak cały wyścig od początku miał byś jechać. Nie zmienia to faktu że filmik zajebisty

maru93

2013-04-15, 13:08
no i własnie to jest do dupy bo mega ułatwia grę... albo umiesz jezdzic i wygrywasz albo nie

TomexSkyline

2013-04-15, 13:21
@Maru93
Nie wiem jak jest w Horizon'nie bo posiadam tylko Forza Motorsport 4. I dla Twojej wiadomości, grając online nie ma opcji cofania czasu (no bo jak), a grając karierę jesteś wstanie wyłączyć ponad 10 ułatwień + ustawiać AI przeciwników. Forza nie jest grą dla arcadeowych "NidForSpeedowców", chociaż od 3cej części twórcy postanowili bardziej sCasual'ować tę grę, co nie wszystkim się podoba. Aktualnie cofanie czasu jest niestety dostępne w prawie każdej grze wyścigowej. Ale wszystko zależy od gracza i od tego jak wysoko sobie stawia poprzeczkę. Ja osobiście zawsze to badziewie wyłączam :)

V.A.L.A.K

2013-04-15, 13:43
Był HachiRoku :) Jest i piwo!

BooMss

2013-04-15, 15:22
gra zajebista faktycznie

beowulf111

2013-04-15, 15:44
idę odpalić forze 4 :jezdziec:

Hu...........ia

2013-04-15, 15:45
TomexSkyline napisał/a:

@Maru93
Forza nie jest grą dla arcadeowych "NidForSpeedowców"


Jeszcze napisz, jaki ma realistyczny model jazdy gdy grasz na padzie. No chyba, że masz jakąś kierownicę bo z Kinectem to wątpię.

Abi.M.Sahim

2013-04-15, 16:30
Hmm... Co do realizmu Forzy (którejkolwiek) - gra (a właściwie platforma dla której jest exclusive'em) ma jedną zasadniczą wadę... Nie wiedzieć czemu Microsoft sprawił, że z X360 nie jest kompatybilny z żadną popularną kierownicą. Bo jedynymi w miarę sensownymi "kółkami" (takimi na których można poczuć pełnię realizmu tych gier) współpracującymi z X-pudłem 360, są horendalnie drogie kierownice Fanatec.

R.G.

2013-04-15, 18:24
bardzo fajna gra, mam demo ale już denerwuje mnie fakt, że microsoft opie**ala graczy z piniędzy jak żyd. W Forzie Horizon każdego tygodnia wychodzą nowe samochody i żeby zdobyć wszystkie musisz albo wykupić pakiet miesięczny na auta, albo kupować po kolei. Cena gry (nowa) 200-300pln, dodatki kolejne 200-300pln.
Z przykładowym Battlefieldem to samo, tyle że to EA. Forzy Mają do siebie to, że nie ma realizmu driftu, rzucisz go na bok, to leci po linii prostej zamiast łukiem. Poza tym polecam całą serię :)