18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zajebał bym komuś...

Pantilion • 2018-12-07, 14:17
Kawał ch*ja i tyle


sereja3

2018-12-08, 09:56
Wypisz, wymaluj polski dresik. Nie dość, że wygląd odpowiedni to i jeszcze choreografia ta sama. No i oczywiście odwaga pełna podziwu... Ucieka jak dziewczynka.

Arles.

2018-12-08, 16:58
@fun88 podziwiam cię, mając alkoholowy zespół płodowy dałeś radę założyć konto na portalu internetowym i wylać doktryny narzucone ci przez patologiczne otoczenie, brawo ty!

Argeusz

2018-12-08, 17:47
ojcieckogut napisał/a:


Abraxus - nie spodziewałem się po tobie rasizmu, opartego na klasyfikacji ludzi poprzez ich cechy fizyczne.



Rasizmu k***a :homer:
Najpierw dowiedz się co to jest rasizm j***ny przygłupie, potem zacznij się wypowiadać.

fun88 napisał/a:



No z tym wyborcą PiS pojechałeś. Wyszedłeś na pedała i lewacką k***e.



Przecież PIS to jest lewica skretyniały frajerze.

ziajos

2018-12-09, 17:44
Argeusz napisał/a:


Przecież PIS to jest lewica skretyniały frajerze.



Jedynym kretynem jesteś ty - nie odróżniając lewicy od lewactwa. :idzwch*j:

A tak ogólnie to wszyscy jesteście sp***oleni do cna polityką i tymi przepychankami.

Ciekawe kiedy kvrwa pod reklamą z Tesco albo Biedronki zaczniecie się napie**alać która strona lepsza.

Żal mi was... a w sumie to nie jest żal - gardzę wami i mam nadzieje że wzajemnie się zapie**olicie. Będzie trochę zjebów mniej.

fieryangel

2018-12-09, 20:55
ziajos napisał/a:



Jedynym kretynem jesteś ty - nie odróżniając lewicy od lewactwa. :idzwch*j:

A tak ogólnie to wszyscy jesteście sp***oleni do cna polityką i tymi przepychankami.

Ciekawe kiedy kvrwa pod reklamą z Tesco albo Biedronki zaczniecie się napie**alać która strona lepsza.

Żal mi was... a w sumie to nie jest żal - gardzę wami i mam nadzieje że wzajemnie się zapie**olicie. Będzie trochę zjebów mniej.



I na świecie zostaną sami ignoranci tacy jak ty. Świat umrze z głodu, bo ch*ja będziecie robić, tylko patrzeć jeden na drugiego.
To chyba nawet gorsze niż życie pod rządami lewaków... Chociaż trudno wyobrazić sobie coś gorszego.

Wiewór

2018-12-10, 12:09
ziajos napisał/a:



Jedynym kretynem jesteś ty - nie odróżniając lewicy od lewactwa. :idzwch*j:



Można się pogubić bo lewica pisowska każdego o odmiennym zdaniu wyzywa od lewaków.

Adrian92 napisał/a:



Jak tam, norma zrobiona jest? 3 posty dziennie, już prawie. 35 lat facet, siedzi na sadisticu, 5000 komentarzy, k***a nawet sobie ciebie nie chce wyobrażać, taka gruba ulana parówa bez życia..
Jebnie komentarz, wjebie w to politykę, homoseksualizm, patriotów i nacjonalistów. W dupie byłes i gówno widziałeś, widać masz ból dupy, skoro w każdym patusie widzisz nacjonaliste i patriotę. Zapomniałeś dodać, ze dres, kibol, narodowiec i kierowca Golfa III
Napisałbym Ci, żebyś się wylogował z sadistica i zalogował do życia, ale 35 lat to już za pozno na adaptacje do życia z ludźmi, więc weź idź się powieś :)



DziQ1916 napisał/a:



Abraxus typowy wyborca po, nowoczesnej, aktywny działacz kodu... ehh wypydalaj na jemonstera i polityki tutaj nie doczepiaj bo człowiek chce się przy piwku pośmiać a jak czyta posty takiego dzbana jak ty to aż piwko przestaje smakować w piątkowy wieczór.




TB303

2018-12-10, 12:15
ziajos napisał/a:

Jedynym kretynem jesteś ty - nie odróżniając lewicy od lewactwa.


To i to jest lewe, i sk***iałe - nie widzę różnicy :kawa:
DziQ1916 napisał/a:



Abraxus typowy wyborca po, nowoczesnej, aktywny działacz kodu... ehh wypydalaj na jemonstera i polityki tutaj nie doczepiaj bo człowiek chce się przy piwku pośmiać a jak czyta posty takiego dzbana jak ty to aż piwko przestaje smakować w piątkowy wieczór.


Ty debilu pie**olony! Czy do malutkich móżdżków ludzi twojego pokroju dotrze kiedyś, że można ogólnie gardzić całą tą okrągłostołową bandą?! Jesteś tak zmanipulowaną, posłuszną małpeczką, że dajesz się łapać na te durne wojennki. Przez takie ścierwa jak ty, od 30 lat w tym kraju jest syf, który coś czuję, że nie zmieni się, dopóki będzie demokracja, a takie niedorozwoje jak ty, będą mieć prawo do głosu.
W sumie profilowe tłumaczy wszystko - kibol z IQ równym taboretu(masło maślane).

Wiewór

2018-12-12, 07:20
k***a zanęciłem jednym malutkim postem i ile rybek ułomów nałapałem.
:ja_pie**ole:

ojcieckogut

2019-01-05, 22:01
Rzeczywiście Abraxus, muszę przyznać że twoje wypowiedzi potrafią wzbudzać silne, negatywne emocje. Nie każdy to potrafi.

Szkoda mi nerwów i czasu na polemikę z tobą, więc po prostu napiszę ci - nie masz racji. tak generalnie.
teraz masz całe życie żeby dojść do tego, dlaczego tak jest.

dominator76

2019-05-02, 01:51
Abraxus napisał/a:

Rysy czaszki sugerują wrodzone ubytki w mózgu w części płata skroniowego co bezpośrednio ma wpływ na trudności w życiu w społeczeństwie, niemożność pojęcia norm prawnych i etycznych, skłonność do agresji i ukryty homoseksualizm z brakiem akceptacji swojej orientacji, IQ w okolicach 50. Wypisz wymaluj socjalny wampir - wyborca PiS, nacjonalista patryjota.



Seba?

Diablo8889

2019-06-25, 16:21
Abraxus napisał/a:

Rysy czaszki sugerują wrodzone ubytki w mózgu w części płata skroniowego co bezpośrednio ma wpływ na trudności w życiu w społeczeństwie, niemożność pojęcia norm prawnych i etycznych, skłonność do agresji i ukryty homoseksualizm z brakiem akceptacji swojej orientacji, IQ w okolicach 50. Wypisz wymaluj socjalny wampir - wyborca PiS, nacjonalista patryjota.



Och tak, jak zawsze pod każdym materiałem musi być kwestia polityczna. Jeśli tacy są wyborcy PIS, to jakim cudem wyborcy PO czy nowoczesnej potrafią trzymać, a nawet używać długopisu, by zaznaczyć swój wybór? Zazwyczaj zachowanie mają głupsze od upośledzonego psa, także toż to cuda! Obleśne lewactwo, na nawóz się nie nadajecie

:-D