18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagryzanie pieska

CJ...........ac • 2014-12-27, 14:12
Tak jak w temacie


batiolo

2014-12-27, 17:06
FryzjerZG jesteś debilem ot tak, może nity byś się bał takie głupoty pisać!

nanab

2014-12-27, 17:12
zachowam sobie filmik jak nastepnym razem spotkam zjeba co twierdzi ze pieski to najlepsi przyjaciele czlowieka i ze ludze sa okrutni ze zwierzeta sa bardziej ludzkie od ludzi :D

tomino92

2014-12-27, 17:20
i to jest k***a sadistic!! więcej takich :)

leoy

2014-12-27, 17:25
Gruszek83 napisał/a:



a co ci zrobili Ci co kręcili ? :shock:



Ty k***a kpisz, czy o drogę pytasz? O to k***a chodzi, że nic nie zrobili, stoi taki cymbał z kamerką i patrzy jak spokojny bezbronny pies, zostaje wpie**olony przez kurewskie bestie.

wojt-yła

2014-12-27, 18:11
Wiecie co mówią o kierowcach suwów? To samo można powiedzieć o właścicielach takich psów. Trzeba mieć naprawdę małego fiuta aby chodowac coś takiego. Ni to miłe, ni to ładne i służy tylko do podbudowywania własnego ego :)

sopi112

2014-12-27, 18:11
Ale bym podbiegł i jebnął takiemu psu w mordę tak soczyście, z glana.

mesjasz19

2014-12-27, 18:12
kry.ha napisał/a:

@Pierdyl

Charakter psa zawsze zależy od wychowania. Ta rasa ma coś popie**olonego? Pewność siebie, siłę, w żadnym wypadku nic z psychiką. Dlatego żeby ułożyć takiego psa musisz i Ty być pewny siebie, mieć twardy charakter ale i dobre serce i czyste intencje, być konsekwentnym i nieugiętym.

A ekspertów posiadających maltańczyki lub yorki, które sikają im w pościel, proszę o wstrzymanie się od wszelkiego komentarza.



Mam 6-cio letnią sukę bulteriera i nigdy nie przejawiała choćby najmniejszych oznak agresji. Być może dlatego że ciągle były dzieci w otoczeniu, nie wiem. Jeżeli ktoś twierdzi, że to przez rasę mamy tyle filmików na hardzie z udziałem bulterierów czy innych ras to jest kompletnym ignorantem i mam nadzieję że kiedyś go jakiś piesek ujebie co by potwierdzić jego durną tezę.

hammer753

2014-12-27, 19:01
zawsze się zastanawiałem, czy miałbym jakąkolwiek szansę gdyby takie popie**olone coś mnie zaatakowało.

takija

2014-12-27, 19:18
Najbardziej popie**olone zwierze na świecie to człowiek. Teraz sobie dodajcie popie**olonego człowieka i silnego psa i zobaczcie co z tego wyjdzie...w sumie efekt macie na filmie.

Ps. w zasadzie to może ta p*zda je sprowokowała, podbiegł burek z prankiem, a potem nie zdążył szczeknąć "bro, it's a prank!!!"...no i wpie**ol.

wojt-yła

2014-12-27, 19:33
Wystarczyłaby przymusowa kastracja takich psów. Po co komu agresywny pies? A jeśli ktoś chce już chodowac taką świnie owłosioną z tępym ryjem to niech chociaż nie stwarza zagrożenia dla innych.

ASAKKU

2014-12-27, 19:44
omeusz napisał/a:

psy latają luzem po swojej posesji..właściciel tego małego zza płotu mógł go zapiąć na smycz.


Ciebie k***a powinni zapiąć debilu...

maddog77

2014-12-27, 19:47
pierdyl @Taa właściciela

sz...........r9

2014-12-27, 20:08
To sk***iała rasa psów.
Najbardziej mnie wk***ia jak idzie panna 50kg wagi z takim psem bez kagańca. NO DAJ BOŻE żeby ją pogryzł. Najgorzej, że ten sk***iały pies w każdej chwili może się wyrwać i zagryźć pierwsze lepsze dziecko. Te kundle w ogole powinny być zakazane. Wypie**olić te gówno.

A najgorsi są właściciele tych j***nych kundlów. Oj mój piesunio spoko, trzeba umieć go wychować bla bla bla. PiIERDOLONIE o szopenie, tu wychowanie nie ma nic do rzeczy. W każdej chwili może takiemu psu odj***ć we łbie że zacznie gryźć. Dla człowieka odpie**ala a psu ma nie odpie**olić?

Wystrzelać tą j***ną rase, razem z murzynami

endrju132

2014-12-27, 20:43
tak to jest jak bierze się psy z nie wiadomego pochodzenia hodowli ;) psy są krzyżowane właśnie z osobnikami takich jak tu wyżej i tak wychodzi . Ja miałem 12 lat amstaffa i teraz mam następnego z dobrych hodowli :) pies bardzo inteligentny a zarazem odważny (idąc pewnego razu ulicą zaczepił mnie jakiś koleś chciał pożyczyć 2 zł :) i zaczął odpychać mimo że pies był w kagańcu szarpał się i żebym go nie trzymał to by się na niego rzucił ) nigdy nie miałem problemów z agesywnoscią wobec innych zwierząt czy ludzi no chyba ze sami sobie na to zasłużyli ( np. ten koleś co mnie odpychał )

taigatrommel

2014-12-27, 20:57
pierdyl napisał/a:

Zwykle charakter psa zależy od wychowania, ale ta sk***ysyńska rasa ma w sobie coś popie**olonego...


Nie masz racji. Charakter psa zawsze zależy od wychowania! Są rasy trudniejsze i łatwiejsze w wychowywaniu, ale każdą rasę się da wychować. A jak sp***olisz sprawę, to i z labradora możesz zrobić mordercę.