18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagranie Radwańskiej

Usztafik • 2015-03-03, 18:03
Radwańska pięknym zagraniem oszukała czarno-podobną kobietę - Williams


OjciecStiflera

2015-03-03, 22:19
@up Nawet nazwiska zmieniać nie musiała, nie to co Grodzki.

Songo71

2015-03-03, 22:35
Nigdy, przenigdy mi się ta zj***na Isia nie podobała. Kiedyś była koniec, teraz za hajs zmieniła się, ale dla mnie nigdy nie będzie atrakcyjna. Rysy konia zostały. Nie rozumiem tych zachwytów nad jej urodą. Jest wiele innych tenisistek, które o niebo lepiej wyglądają niż Radwańska.

połunycia

2015-03-03, 22:39
przepraszam was to nadal sadistic??? co ten filmik tu robi do ch*ja

kontownik

2015-03-03, 22:49
ChangesKRUL napisał/a:

Radwańska to chyba najładniejsza tenisistka z tych wszystkich z czołówki :-D



że niby k***a co?

radwanska to pie**olony pasztet z torba kasy ktora wypie**ala na zabiegi kosmetyczne ktore z gowna czekolady nie zrobia

lukaniu

2015-03-03, 23:41
"Radwańska dobra dupa, zrobiłbym jej pieroga z happy endem, przysięgam"
parafrazując pewnego meksykańca :D

paczek1262

2015-03-04, 01:04
radwańskiej nienawidzę, zarozumiałe szmacisko, wszyscy zawsze winni tylko nie ona, a to kort ch*jowy, a to za gorąco, a to zmęczona. jebac cie, agnieszka, wiem ze to czytasz

an...........ad

2015-03-04, 02:15
Kij z twarzą Radwańska dobra dupka :-D

NastyRascal

2015-03-04, 07:48
nie znam sie na tenisie, ale agnieszce zawsze bardzo kibicuje.

PatrolZG

2015-03-04, 08:47
Po 1 Radwańska jest superdupą, kiedyś była słaba, dziś jedna z lepszych dupek w tenisie.
Po 2 Zagranie rewelacyjne, w jej stylu, żaden tam błąd Williams. Po prostu zaskakująca techniczna piłka.
Po 3 Nie ma tak popularnej dyscypliny jak tenis jeśli chodzi o kobiety. Nie lubię tenisa, ale trzeba oddać że mamy czołową tenisistkę świata, po za tym bardzo urodziwą bo niektóre to mają mordy jak menel na kacu.

~Angel

2015-03-04, 08:59
PatrolZG napisał/a:

Po 1 Radwańska jest superdupą, kiedyś była słaba, dziś jedna z lepszych dupek w tenisie.



Jeżeli chodzi o figurę to się zgodzę ale jeśli chodzi o twarz to nie każdemu ona się podoba. Moim zdaniem tragedii nie ma ale rewelacji i mianem "super dupy" bym jej nie nazwał. Normalna przeciętna dziewczyna słoma z butów nie wystaje, woda sodowa nie uderzyła do głowy i oby tak dalej. Tak trzymać małymi kroczkami i może w końcu sukcesywnie wygrywać z Williams.

roma21

2015-03-04, 14:25
Widzę sami znawcy tenisa proponuję niektórym i iść i zagrać i wtedy pogadamy

SalvaCzoko

2015-03-04, 16:20
Błąd, który robi każdy nowicjusz, napie**ala prosto na przeciwnika. Powinna była wyj***ć tym wolejem na prawo, jebła na Radwańską i dostała nauczkę.

Cytat:

Przyfarcila j***na nic więcej


Przyfarcić to może się tobie jak r*chasz laskę więcej niż minutę.
Wykorzystała błąd grubej czarnej dupy.