18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagraniczny Boguś z M5

sobanek • 2015-05-28, 20:33


Mają rozmach :shock:

Osobiście bym pozabierał prawka... Ale furki fajne.

g1452710

2015-05-29, 22:35
Kuurwa, jakie to ma pie**olnięcie !!!

blackbird969

2015-05-29, 22:42
to BMW to E60 M5 z 5L silnikiem V10, który swoją drogą jest zajebisty, 507KM i 520Nm
wolałbym takie BMW, w którym zmieszczę siebie z rodziną i teściową w bagażniku niż Aston Martina dla 2 osób

harnas55

2015-05-30, 01:23
Leszcze jak cholera z tych kierowców.

nepster

2015-05-30, 04:36
Y0SH napisał/a:

nepster ale jesteś zjebem lol - na którekolwiek z tych według ciebie zj***nych aut będziesz zarabiał przez pół swojego wszawego życia. Tak aston martin V12 ale jesteś k***a debilem z głową chyba w dupie bo nie w chmurach.
To jest najlepsze w takich pajacach jak ty "no M5tka co za syf k***a czemu nie Koenigsegg" a jeździsz pewnie fiatem bravo 1.4 (o ile takim wypasem chociaż po pewnie nawet prawka nie masz). No straszne, że pęknięta szyba haha - takie auto to już na złom.


@KIERR
M5 E34 trochę już starawe lepiej dozbierać na E39 (jeździłem tym i tym i co V8 to V8 :P ) - pamiętaj tylko żeby nie mieć pękniętej szyby bo takie auto to już szrot :)



Wracaj na kwejka gimbie, zanim mama zobaczy, że na sadolu siedzisz i będzie szlaban na internety. Osoba której pisałem o Astonie sama stwierdziła, że MARZY o jakimś tam BMW. Marzenia mają to do siebie, że z reguły są nierealizowalne (więc jak już puszczać wodzę fantazji to chociaż z klasą). Gdyby napisał, że planuje kupić tą M5'tkę to bym się nie przypie**alał. A co do tematu pękniętej szyby, wybacz ale jeśli kogoś stać na auto, które uważa, za takie super zajebiste to dlaczego nie wymieni w nim pękniętej szyby?? Pewnie dlatego, że furki były z wypożyczalni albo od taty, który na jeżdżenie po warsztatach nie ma czasu.

kuszela1

2015-05-30, 06:08
dalem piwo ale k***a nie chce zeby tacy po dragach jezdzili jak ja jade z rodzina na grilla

Moodyxcore

2015-05-30, 10:16
co do pękniętej szyby to polska ma jakieś popie**olone przepisy
miałem lekki odprysk wielkości 10gr a tu jeb dowod zabrany
w Szwecji rodzinka kupiła auto z pęknięta po całości i nic Policje to nie obchodzi:]

Siekul

2015-05-30, 12:55
Moim marzeniem jest Mercedes S-klasa z rodziny AMG. 2-4letnie - choć w cholerę (nadal) drogie są w przystępnej cenie
(dla średnio zamożnego obywatela), bo ok. 200tyś. - ale to marzenie dla auta dla rodziny. Dla siebie kupiłbym Porsche 911 Carrera Coupe PDK. Cena 300tyś za używane 3letnie - oczywiście przeraża, ale wygląd i ten dźwięk jest ponadto. Pozdrawiam.

szklanka

2015-05-30, 16:42
Jadą jak p*zdy to ich wyprzedzają, co tu dziwnego? sp***olone przepisy tak zastraszyły społeczeństwo że 65 km/h to już przesada. Poj***ne społeczeństwo, chciałem jeszcze dodać.

szefooo

2015-05-30, 18:25
Rozmawiam ze znajomym ostatnio i temat zszedł na Bogusia z m3.
Ja - no zrobił bogusia z m3
kumpel - jakiego bogusia?
ja - no bogusia z m3 nie znasz idola z internetów?
kumpel - pie**olisz. Jak ktos z tak małym mieszkaniem może być czyimś idolem?


Ps. Kumpel ma ponad 200 konna BMke

KiKiZ

2015-05-30, 19:31
q1:
ktoś pisał o tym, że ktoś jara się "starą integrą" i "bmw z rozj***ną szybą"

: ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ja pie**ole... :facepalm:

q2:
ktoś Ci powinien pokazać auto z klasą takie jak np. Aston Martin V12 Vantage S albo lepiej One-77, bo skoro marzysz o BMW to znaczy, że bardzo źle z tobą.


Głupszego posta tutaj nie przeczytałem chyba nigdy... Pewnie w życiu nie będziesz miał takiego samochodu, ba, nawet pewnie nie siedziałeś w nim albo go w ogóle nie widziałeś, ale trzeba się zachwycać ścigałkami zabawkami... Piona dla kolesia z realnymi marzeniami, że kupi sobie kiedyś M5 :D

Pu...........le

2015-05-30, 19:42
NieLubjeLudzji napisał/a:

Jedziesz sobie kulturalnie z rodzinka na wakacje a tu jakis ku*as w ciebie przypie**oli bo chcial sie zabawic. Oby sie rozpie**olil na najblizszym drzewie! Zwale sobie konia do fotek rozj***nego auta.



k***a, ile ty masz lat, że rodzice Cie jeszcze zabierają na wakacje?

KiKiZ

2015-05-30, 23:35
@up: rodzina zawsze zostanie rodziną i wspólny wyjazd jest czymś normalnym i raczej nie wstydziłbym się komuś powiedzieć, że byłem z RODZICAMI na wyjeździe/wakacjach(dla Ciebie pewnie tylko kumple się liczą w życiu), słaby pojazd trochę jak dla mnie...

tranzystor

2015-05-30, 23:35
blackbird969 napisał/a:

to BMW to E60 M5 z 5L silnikiem V10, który swoją drogą jest zajebisty, 507KM i 520Nm

wolałbym takie BMW, w którym zmieszczę siebie z rodziną i teściową w bagażniku niż Aston Martina dla 2 osób




Każdy zainteresowany zna te dane, albo potrafi sobie sam wyszukać w Internecie, więc nie musisz zgrywać znawcy. Poza tym, kogo interesuje co byś wolał, jak ani na M5, ani na Astona Martina nigdy Cię nie będzie stać.

gtrunio

2015-05-31, 18:07
za zapie**alanie na drogach publicznych zawsze piwko, a tym co się nie podoba ku*as w brudne dupsko