18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagraniczni Studenci

adorin • 2014-01-21, 17:40
Witam. Super, że możemy się cieszyć z naszych zagranicznych kolegów, studentów. Szkoda tylko, że większość uczelni ustawia plany zajęć w stosunku do nich - aby im pasowało. Nie wspomne nawet o tym, jak pokazują tą kulturę... i o hajsie




Oceńcie argumenty typa, ma chłop racje

:idea:

filip1127

2014-01-21, 19:14
Nie bede sie rozpisywał bo i tak nie przeczyta.

ja płace po 2600 na semestr żeby móc się uczyć a w tygodniu pracuje cieżko w czasie gdy jakiś kozojebca sobie chodzi za darmo i sie opie**ala dymając swoje parzysto-kopytne beeeeeczące damy. Tego k***a za wiele. WIELKI ku*as W DUPE W KAŻDY OTWÓR CIAŁA KAŻDEMU KTO TO KURESTWO WYMYŚLIŁ !

D3F

2014-01-21, 19:16
Gadałem kiedyś z hindusem, który mieszkał u nas w akademiku. Za studia płacił 4k euro za semestr i żadnego stypendium nie miał. Co najwyżej zapewnione miejsce w akademiku, za który i tak musiał płacić, ale to chyba zrozumiałe. Gość w porządku, można było z nim sensownie porozmawiać.
Ale oczywiście zawsze znajdzie się jakiś życiowa menda, która w dupie była gówno widziała, a najwięcej ma do powiedzenia.

Asteroth

2014-01-21, 19:40
Ja studiowalem w Danii calkiem niedawno. Stypendium nie dostawalem, bo mi sie nie nalezalo - wystarczy ze nie musialem placic za studia za ktore kitajce placili po kilkaset tysiecy koron za studia. Teraz z tego co mi znajomy mowil sprawa sie zmenila - komisja europejska czy inny szit zarzadzil, ze wszyscy studiujacy maja dostawac stypendia w kraju w ktorym studiuja, co by sie przekladalo na jakies 6k koron czyli jakies 3 tysiace zlotych. Takwiec, nawet jesli stypendia nie zostana przyznane, to moze sie to wkrotce zmienic na nasza niekorzysc...

Jeszcze za moich czasow sprawa mnie denerwowala jak cholera - ja musialem zapierdzielac gdzie sie da zeby koniec z koncem zwiazac ( Dania nie jest tanim krajem) a taki arab czy inny czeczen przyjezdzal jako azylant i dostawal wszystko za darmo, wliczajac mieszkanie i meble do niego.

Moim zdaniem tu lezy problem - bo to ze jakiemus mietkowi nie podoba sie ze "un ma plocic na jakies studija czy ynne fanaberyje" ze swoich podatkow, to juz jego problem. Widocznie jest zbyt ograniczony intelektualnie, zeby ogarnac ze praca badawczo rozwojowa we wlasnym kraju moze przyniesc ogromne korzysci (pomijam tu fakt ze czesto genialne wynalazki w Polsce sa olewane i koncza sprzedane za bezcen)
Europa probuje na sile pokazac jaka jest fajna dobra i socjalna. Sciaga wiec hordy najezdzcow z ciapalandow i jeszcze stara sie do nich dostosowywac.

Jasna cholera, jak mnie to denerwuje! Nasza europejska kultura wypracowala pewne standardy zycia i co? Teraz w ramach nie wiadomo czego te standardy sa porzucane zeby przypodobac sie jakiejs brudnej dziczy ktora samemu sie na dodatek wpuscilo. Gdzie sens, gdze logika?

Rubik24

2014-01-21, 19:48
Allah może mi naskoczyć!!!

Tassadar

2014-01-21, 19:57
zjem.cie.92 wiesz po co wstąpiliśmy do unii? Po to żeby ludzie z tego debilnego kraju mieli możliwość wyjechać i coś zarobić bo tutaj nie ma nic, bieda aż piszczy. Za mało jeszcze widziałeś i przeżyłeś chyba

P10TReK

2014-01-21, 20:18
SERAFinTM napisał/a:

No aż *urwa nie wytrzymałem, musiałem założyć konto i to skomentować.
@P10TReK
Dostajesz 450 euro = 1 866,51 zł
Jedziesz do jakiegoś euroch*jolandu studiować w Wyższej Szkole Kopania Rowów, to zniosę.
Ale mieć *URWA MAĆ czelność mówić moje 450 euro. Nie twoje ch*jku, MOJE !
Wiesz ile się uczciwi ludzie muszą nazapie**alać, żebyś mógł lać wódkę szklankami ch*j wie gdzie?
Umrzyj proszę.



niezmiernie cieszę się z tego że założyłeś tu konto, tylko niestety kolejnego matoła więcej.

Po pierwsze nie Wyższej Szkole Kopania Rowów od tego zacznijmy. Zapie**alałem przez kilka lat by mieć możliwość wyjazdu tutaj. Pochwal się tym co Ty osiągnąłeś w życiu i nie komentuj tego co osiągnęli inni.

Tak moje, dostałem je za to że biorę udział w tym programie, reprezentuję swój kraj za granicą, a nie siedzę na dupie i bezsensownie komentuje innych. Z reszta o tym też masz coś w moim poście. Może za chwilę wskoczysz na sportowców że biorą pieniądze za to że biegają z orłem na klacie ?

Uczciwi w domyśle Ty ? Tak wiem bo zapie**alalem co roku aby utrzymać się w swoim kraju, wykształcić i nie być przy tym obciążeniem dla swoich rodziców.

tr3mm0r

2014-01-21, 20:23
Tassadar napisał/a:

zjem.cie.92 wiesz po co wstąpiliśmy do unii? Po to żeby ludzie z tego debilnego kraju mieli możliwość wyjechać i coś zarobić bo tutaj nie ma nic, bieda aż piszczy. Za mało jeszcze widziałeś i przeżyłeś chyba



Az tak zle to chyba nie jest. Polska jest na takim etapie rozwoju cywilizacyjnego, ze "masz ch*j to kombinuj". Mi sie nie chcialo, a teraz po 9ciu latach w Anglii juz nawet nie mam do czego ( nie mowiac "po co" ) wracac. Unia w tym zaslug duzych nie miala. Jedynie to, ze nie potrzebujemy wiz do krajow czlonkowskich, a to mogli by zalatwic bez Unii. Osobiscie jestem przeciw Unii. Przez Unie kraje traca autonomie, a co za tym idzie na dluzsza mete wymrze tradyzcja i kultura. Na koncu jezyk. Bez jezyka nie ma juz nic. Nie mozna do tego dopuscic i naprawde jestem ciekaw co sie stanie jak UK wyjdzie z UE. Sygnaly sa juz bardzo silne, ze moze to niebawem nastapic. Mam nadzieje, ze mnie stad nie wygonia bo jak napisalem. Nie mam juz gdzie w sumie wracac. Dla UK byloby to, moim zdaniem, najlepsze wyjscie wiec jak zjechac bede musial to zjade :) Pozdrawiam

MirekJowisz

2014-01-21, 20:27
Dzięki Ci Boże, za tak wzbogadzone kultura innych krajów miasto. Wrocław w takim razie tym bardziej jest wzbogacony. Ile miast może się pochwalić koczowiskiem cyganów? Pewnie zazdroszczą w innych krajach w ch*j, że my w Polsce możemy doglądać cygańswo w ich naturalnym środowisku.

ProVVe

2014-01-21, 20:48
@P10trek ja tam swoich opinie nie biorę z kapelusza... Byłem, wiem i mam znajomych co utwierdzają mnie w moim przekonaniu. Sam jestem optymista i mam wiele powodow do dumy z mojego kraju co nie znaczy, że mam przystawać na to by inni robili ch*jowizne. Na taki pierwszy z brzegu kolejny przykladzi, ktory podam... Dowiedzialem sie o zwiazku pani x z jakims arabusem, dostala pare razy po pysku (lecz milosc jej jest "wielka"). Dlatego nie rozumiem, niektórych zachowań. Tobie musiało się trafić na zdrowo myślące kobiety ;-)

O_Co_Ci_Chodzi

2014-01-21, 21:41
ja pie**ole co za ból dupy... k***a mać... najlepiej zabić dechami lublin i krowy paść.

zjem.cie.92

2014-01-21, 22:27
tr3mm0r napisał/a:

@zjem.cie.92

Szanuje Twoje zdanie bo kazdy ma prawo do wlasnego aczkolwiek nie do konca sie z nim zgadzam. Polacy ( i inne narodowosci ) nie powinni miec dostepu do sociali jezeli nie pracuja 40h/tydzien i nie placa podatkow tak jak kazdy inny OBHYWATEL UK. Osobiscie nie pobieram zadnych swiadczen lecz zaczynam sie zastanawiac. Pracuje 5 dni w tygodniu po 10h. Pracuje i place podatki. Dlaczego mialo by mnie takowe swiadczenie nie obejmowac? W sumie place sam sobie (podatki), a takze oplacam swiadczenia innych. Z jednym sie zgodze. Won z leniami na benefitach. Na was dziecioroby nie bede tyral byscie nar*chali 5tke bachorow i siedzieli na socjalach 24h przy ps4 i plazmie 50 cali!



No właśnie dlatego świadczenia socjalne powinny być ograniczone do minimum, a dostawać je powinni ci co na nie zasługują. Twoje rozwiązanie z 40 godz. pracy w tygodniu jest ciekawe. Ale prawda jest taka że zawsze komuś coś będzie nie pasować ;)

MirekJowisz napisał/a:

Dzięki Ci Boże, za tak wzbogadzone kultura innych krajów miasto. Wrocław w takim razie tym bardziej jest wzbogacony. Ile miast może się pochwalić koczowiskiem cyganów? Pewnie zazdroszczą w innych krajach w ch*j, że my w Polsce możemy doglądać cygańswo w ich naturalnym środowisku.



Wątpliwy powód do dumy, ale zawsze powód :D

spr

2014-01-21, 22:32
@zjem.cie.92 weź ty sie najlepiej wyloguj i nie udzielaj więcej publicznie.

bania1212

2014-01-21, 22:36
Ten po prawej robi kebeby u mnie na ulicy.

tr3mm0r

2014-01-22, 01:44
bania1212 napisał/a:

Ten po prawej robi kebeby u mnie na ulicy.



Alez ma biale zabki. Ciekawe co ci do potrawy dodaje! :P

nazirus2411

2014-01-22, 23:42
zjem.cie.92 napisał/a:



Oczywiście że nie jest, tak samo moim zdaniem Polacy i inni emigranci nie powinni mieć dostępu do świadczeń socjalnych w UK, śmiać mi się chciało jak nasi politycy jeździli po premierze Wlk. Brytanii za to co powiedział, a powiedział szczerą prawdę, że wpuszczenie obcych do UK było błędem - bo było.



ale ty gupi jestes ... po pierwsze to ktos placi podatki np. w UK , wiec dlaczego nie maja mu sie nalezec swiadczenia z jego j***nych pieniedzy ? po drugie , to idioci , ktos prscuje i pobiera swiadczenia w UK , a dziecko jest ksztalcone w polsce , za pieniadze polskich idiotow , potem juz wyksztalcone i tak wyladuje w UK , wiec komu sie to oplaca ? po trzecie , to p..nie przed wyborami , polacy pobierajacy swiadczenia to promil w porownaniu do angoli , nie moga sie czepic murzynow i ciapatych ( bo to niepolityczne ) to sie czepiaja polakow . typowy temat zastepczy , taki sam jak Owsiak dla pisu , mydlenie oczu ...