18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagraniczna kuchnia

jamajboy • 2010-08-30, 15:42


Niby zwykła pizzeria, a psa też dostaniesz :-D

thoms

2010-08-30, 16:45
nie wiesz debilu że PIES to ciasta? google translator się kłania ciulu...

jamajboy

2010-08-30, 17:26
thoms napisał/a:

nie wiesz debilu że PIES to ciasta? google translator się kłania ciulu...



bo to jest dla śmiechu wrzucone a nie żeby sobie każdy tłumaczył pojedyncze zdjęcie i najwidoczniej nie jestem takim super poliglotą jak ty:] a z tymi wyzwiskami to do mamusi jak cię nie nauczyła kultury...

KacapSKY

2010-08-30, 17:37
ej, sorry jamajboy, ale to jest bardziej suche od piasku na Saharze...

meggi

2010-08-30, 21:21
dla smiechu? to cos Ci nie wyszlo

777

2010-08-31, 01:04
myślałem o tym, że jest napisane "najlepsze kawy gdzieśtam" , a potem jest pozycja "ciastka"...
Potem jednak zauważyłem komentarz autora :samoboj:

Ke...........nt

2010-08-31, 02:55
@thoms
To był żart słowny. Dla ciebie najwidoczniej był zbyt trudny, ciulu.

kamuha

2010-08-31, 11:55
nie ogarniam tej kuwety

GeorgeForeman

2010-09-01, 12:41
angielskiego sie wypada troche puczyc geju

ZłoconyPenisZagłady

2010-09-14, 20:36
Nie za trudny a za słaby.

Z czego tu się śmiać? Żeby to chociaż był polski lokal

Autora do szkoły (odpowiednio, albo szkoły angielskiego albo poczucia humoru, a najlepiej do obu)

Torghal

2010-09-14, 20:38
Suchar jakiego dawno nie widziałem :D Tagi też są dobre: pies, kuchnia, nowinki.

koopa

2010-09-14, 21:05
Krytykować leszcze tylko potraficie zamiast sami coś wrzucić.

Syrq

2010-09-14, 21:19
No k***a, nie wiem jak to skomentować, bo inaczej niż obraza użytkownika się nie da, a na ogół jestem grzeczny i ciężko by mi z tym było :( .
Dobra, chyba mam.
Myślałem, że sadistic to w miarę normalny portal, na którym można się pośmiać z paru filmików, obrazków, komentarzy. Ale k***a z dnia na dzień widzę coraz więcej tego gówna, tego typu co w temacie. To chyba nie jest j***ne przedszkole, czy podstawówka, tylko Sadistic! To nie jest śmieszne, tylko żałosne, bo pokazuje brak wiedzy autora, który próbuje się jakoś bronić głupimi wymówkami typu "nie jestem super poliglotą :]", a jego wymówki są gówno warte, bo chyba każdy j***ny człowiek w tym j***nym kraju w wieku >10 posiada chociaż podstawowy poziom angielskiego, którym chociażby wykazuje się na podwórku czy na internecie. Tak więc, proszę cie, wypie**alaj do szkoły, jak to powiedział użytkownik Kejna. Nie musisz być poliglotą, bądź chociaż bilingwistą w najmniejszym stopniu, żebys rozumiał takie słowa jak "pie", "one", itp.
Chyba skończyłem, najwyżej coś zedytuje później i jeszcze coś popiszę. I przepraszam, ale nie umiem bez przekleństw :( I wybacz autorze tematu, jednak cię obraziłem :)
O, przy okazji się przywitam z wszystkimi, bo to chyba mój pierwszy post na portalu!
Cześć!

.:...........:.

2010-09-14, 21:23
Syrq napisał/a:

O, przy okazji się przywitam z wszystkimi, bo to chyba mój pierwszy post na portalu!


:shock: Profilu własnego nie widzisz, nie wiesz co robisz czy współdzielisz konto z innymi osobami?

Syrq


Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 7

koopa

2010-09-14, 21:24
2x up
Widze kolego, że na piwka liczysz przez tą wypowiedź.