18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagrajmy w stary niedźwiedź mocno śpi

Ra...........og • 2010-03-29, 23:51


Z policją

Rh...........ox

2010-03-30, 15:13
Mattias1 napisał/a:

a skąd Wy wiecie czy minutę później suka nie stała na dachu ? hee. podpisuję się pod pomysłem wywózki ich do auschwitz. ostatnio mi jakiś ch*j idący na wprost mnie wydarł fajke ( zostało mniej niż połowa ) powiedział dziękuję i poszedł dalej o.O



Auschwitz zamknęli ponad 65 lat temu.

pjeczara1

2010-03-30, 15:25
wszyscy jestescie pie**olnieci .... dziekuje

Reptile

2010-03-30, 16:54
Mattias1 napisał/a:

a skąd Wy wiecie czy minutę później suka nie stała na dachu ? hee. podpisuję się pod pomysłem wywózki ich do auschwitz. ostatnio mi jakiś ch*j idący na wprost mnie wydarł fajke ( zostało mniej niż połowa ) powiedział dziękuję i poszedł dalej o.O


1. domyślam się że chwilę później nie stała na dachu, bo gdyby miała, to by się teraz nie bawili... :roll:
2. co na wydarcie fajki do tych ludzi? czyżby ktoś kto chwilę wcześniej brał udział w takiej zabawie zabrał Ci tą fajkę?

i tak w ogóle: czy ktokolwiek z Was zna jakiegoś "członka pokolenia JP" że się tak wypowiadacie?
jestem pewny, że większość z Was nie ma pojęcia czemu niektórzy mają takie zdanie o policji...

większość, jeżeli nie wszystkich ludzi z Sadistica można by równie dobrze zamknąć w psychiatryku, bo upodobanie do niektórych scen tu przedstawianych nie jest normalne ;P

woland

2010-03-30, 20:21
@moronz, Mamy jaja. Mało tego mamy również mózg dzięki któremu nie przychodzą nam do głowy takie kretyństwa.