18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"zagipsowana"

Murzyn9111 • 2015-01-20, 14:23
Dała się zamknąć w pudełku i następnie zagipsować...

Zapraszam na wieści z Niderlandów :idzwch*j:

Horror rozegrał się w poniedziałek (19.01.2015)w Rotterdamie na placu Grotekerkplein, grupa artystów postanowiła przeprowadzić happening. Niestety chyba nie wszystko poszło jak chcieli.

Plan wydawał się prosty, jedna osoba wchodzi do pudła postawionego na placu.

Pozostali robią sarkofag z gipsu, oczywiście były pozostawione specjalne otwory dla "zagipsowanej" do oddychania. Na nieszczęście (lub na szczęście) kobieta w pudle spanikowała. Otwory okazały się niewystarczające i do pudła z kobietą powietrza zaczęło napływać coraz mniej .

Towarzysze zaczęli kuć zaschnięty gips, warstwa dość gruba (co widać na filmie). Komu choć raz zasuszył się gips na szpachelce wie, że to nie jest prosta czynność. Tutaj mówimy o kilkudziesięciu centymetrach gipsu.

Na pomoc artystom przyszli strażacy, po dość długiej akcji ratunkowej, kobieta został uwolniona. Ponieważ było bardzo poważne zagrożenie życia, artyści zostali zatrzymani przez policję do wyjaśnienia sprawy....

To trzeba mieć nasrane w główce...

Solidna kandydatka do nagrody Darwina :emo:

Filmik z akcji :D

grbgrb

2015-01-20, 22:59
Podejrzewam ze nie tylko suce brakowalo powietrza. Podejrzewam ze w tym wypadku uzyli gipsu ceramicznego ktory wiaze szybciej niz gips budowlany. (kolor gipsu) Gips podczas wiazania wytwarza cieplo. wedlug mnie zrobilo jej sie za goraco i spanikowala ;)

kondradzen

2015-01-20, 23:11
a wystarczyło wziąć koparkę i obrócić na bok całą konstrukcję.

rafal.szejny

2015-01-21, 01:28
I pewnie jeszcze ta sucz książkę o tym napisze. ,,Sztuka i Ja, czyli jak poświęcam się dla Piękna"

TelewiZorro

2015-01-21, 03:13
jaki znów horror, akcja udała się lepiej niż planowali :D

Krak

2015-01-21, 09:30
CZy to był gips? Dla pismaków białe to gips.
Teoretycznie powinna się się tam troszkę zagrzać, bo był przypadek gdy inna "artystka" straciła dłoń w pojemniku z gipsem właśnie z powodu wzrostu temperatury i zanim została uwolniona to tkanki.

qwerq221

2015-01-21, 15:39
Jakie k***a popie**olce powinni zalać w p*zdu i zapomnieć

LosMucios

2015-01-21, 18:06
"Artyści" k***a w dupę j***ni...