18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaginięta 15 latka

piotrwiacek1 • 2014-02-22, 18:02
Dziś oto natrafiłem na taki artykuł ze zdjęciem nastolatki, przyznam że jak na 15 latkę to niezły fryz.

tu link do całości

Morei_Sky

2014-02-23, 19:21
Jakim cudem ten nieczuły drań Ashby dostał ponad 300 piw ? Co z tego że Punk ma 15 lat jeszcze wyrosnie na normalna dziewczyne jest w takim wieku że moze sobie byc punkiem to nie oznacza ze jest szmatą lepiej punkiem niz szmata, tez kiedys mialem 15 lat bylem punkiem nie szmatą a teraz jestem zwykłym gosciem po stronie prawicy :P

mateuszhnr

2014-02-23, 19:56
zgwałcic raczej nikt by sie nie odwazył

cpa gdzies pewnie..ch*j z niom

Ciesin

2014-02-23, 20:20
Przypomniał mi się "Ćpun" Melvina Burgessa.

tmmy

2014-02-24, 03:32
Co.. dajecie piwa, bo z góry wszystko wiadomo? Kim wy byliście w wieku 15 lat, jeśli nie pośrednim wynikiem swojego środowiska. Tak - niektórzy z nas mieli łatwiej, bo wychowywaliśmy się w bardziej normalnym społeczeństwie, Dziadkowie, którzy przeżyli wycieczki na Ural, czy inwazje niemiecko - sowieckie. Zdjęcie dzieciaka w irokezie niewiele znaczy, to może być jeszcze dziewczyna, która uratuje ludzkie życia - zamiast pieprzyć głupoty zacznijcie myśleć pozytywnie i róbcie coś. Jeśli nie pomożecie jej na ulicy, bo 'wygląda na ćpunkę' to tacy z was ludzie jak z esesmanów Jezuici.