18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadzwoniłem do superstacji

majsterPn • 2014-04-01, 22:07
Zadzwoniłem dziś do superstacji :-D i taki oto efekt. Pierwszy raz takie coś odj***łem wiec połowa rzeczy z głowy wyleciała . Ale uważam że PROPAGANDA MUSI BYĆ


Sora za jakość ale sam nagrywałem wiec dzwiek ze skajpa leci.

mi...........dz

2014-04-02, 00:34
Słyszałem pod koniec jak rozpiąłeś rozporek żeby zwalić po tym stresującym wystąpieniu :D

contowsky

2014-04-02, 00:34
@up nie zabłysnąłeś

A do autora, + za chęci

gimi84pl

2014-04-02, 00:36
Wielkopolskie podziemie, właśnie to najbardziej cenię
btw;
filmik nie dał czadu, zmień skype na gadugadu
zjadła Cię trema, następnym razem przygotuj se poemat z przekazem

Klamson

2014-04-02, 00:46
Super ale im dowaliłeś, a teraz pakuj książki bo jutro do szkoły. Wysunąłeś postulaty ale ani jednego w żaden sposób nie uargumentowałeś, pomyśl nad tym. Ktoś kto to oglądał na żywo i zobaczył sposób w jaki wyrażasz swoje racje, które podparłeś autorytetem prawicowych partii, pomyśli sobie " Boże, tu się nigdy nic nie zmieni". A dlaczego? Dlatego że gadasz jak wszyscy "musimy to, tamto, siamto" o wiele ciekawiej byłoby jakbyś tam zadzwonił skupił się na jednym postulacie i racjonalnie go wyjaśnił. Dlatego też bardzo cenię Pana Krzysztofa Bosaka bo jego wiedza merytoryczna oraz retoryka jest na wysokim poziomie i żałuje że nie chce on wstąpić do KNP bo RN jednak w dużej mierze poświęca się demagogii i szukaniu dziury w całym.

+ dla Ciebie, ale to jest polityka, jeżeli masz agitować to pomyśl do kogo mówisz i jak ten ktoś ma to odebrać.

arbuzzo

2014-04-02, 00:47
@up
koles wyglada calkiem normalnie, pokaz swoja łype lewacki smieciu

danielstan

2014-04-02, 00:59
co jest?? z komentami..

Oj tam czepiacie się jego ale sami byście mieli pełne gacie i się zamotali co mielibyście powiedzieć poza tym dobrze prawi w większości w 3 minuty dużo się nie powie ale to co powinien powiedzieć to powiedział.. nas Ukraina powinna choja obchodzić czy w takiej sytuacji oni by nam pomogli??? jak ktoś w to wierzy to jest zdrowo je..nięty umysłowo. Ci co się czepiają nowej prawicy (KNP) to jesteście no totalnie poje...ni przemieleni przez Tuskolandię... mam pytanie do was to na kogo zagłosujecie hmm??? na PiS co bedzie tylko smoleńskiem sie zajmował i aferami, przybijał po cichu bez kamer piątkę z PO... na Partie PaliGniota co po 1. chce aby wszyscy (nawet albo przedewszystkim mniejszości) czyli mieli prawo głosu (pedaly, muzułmanie, czarni , fioletowi itp.) panoszenia się czy wg niego żyli razem w zgodzie, a katolikami poprostu gardzi ( z wszelkiego zła ja napewno wole Katolików niż brudasów z szariatu) po 2 promowanie jego osoby opiera się na wachlowaniu przed kamerami dildem i homosiami

Sz...........an

2014-04-02, 01:00
Tu już nie chodzi o to kogo się wspiera banderowców czy nie banderowców. Najlepsze jest to, że np. takiego Ukraińca rannego po walkach na majdanie ściąga z Ukrainy do polskich szpitali i bezpłatnie leczy, gdzie tym czasem tysiące Polaków czeka w kolejkach na operacje, do lekarzy czy rehabilitacje. Zdarza się, że w skrajnych przypadkach odmawia się przyjazdu karetki. Ale nie, Ukrainiec ważniejszy! Popiszemy się przed UE jacy to my jesteśmy dobrzy i solidarni...


Przecież jakby to inny kraj graniczył z Ukrainą np. Francja albo Niemcy to by się skończyło na zdaniu: "Wspieramy was!" i tyle.

To tylko u nas takie dziadowanie jest. Jesteśmy biednym krajem a najbardziej szastamy i udajemy supermocarstwo... A to wojska do Afganistanu, a to pomaganie Ukrainie itd. Stajemy się takimi "małymi USA", ingerujemy w co tylko możliwe...

Czemu takie kraje jak Niemcy, Francja, Wlk. Brytania itd nie bawią się w misja w Afganistanie, czy pomoc tak jak to ma miejsce w przypadku Ukrainy? Przecież ich na to stać, ale jak się to mówi: co z tego będą mieli?

Vegeta13

2014-04-02, 01:07
dobrze gadasz leci pifko

Zarammoth

2014-04-02, 01:18
Jak piwkuje pochlebne komentarze skubaniec :D