18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadźgana przez skośnego

Jesse.Pinkman • 2023-10-04, 12:39
Po wszystkim spokojnie usiadł i zadzwonił na policję.

Siriuz

2023-10-04, 12:47
Ja pie**ole, tylko jakaś kobieta miała dość odwagi, żeby cokolwiek zrobić...

lukas_21221

2023-10-04, 12:52
Siriuz napisał/a:

Ja pie**ole, tylko jakaś kobieta miała dość odwagi, żeby cokolwiek zrobić...



Ta co z gracją rzuciła jakimś ch*jstwem? Hahahahahaha

Siriuz

2023-10-04, 12:58
lukas_21221 napisał/a:

Ta co z gracją rzuciła jakimś ch*jstwem? Hahahahahaha



Tak k***a - COKOLWIEK. Już to wystarczyło, żeby typ przestał ciąć ofiarę na chwilę. Jeszcze ze dwie, trzy takie osoby i albo by go odciągnęli albo ktoś inny zdobyłby się na pie**olnięcie typa od tyłu krzesłem.

szaman1991

2023-10-04, 13:16
Siriuz napisał/a:

Tak k***a - COKOLWIEK. Już to wystarczyło, żeby typ przestał ciąć ofiarę na chwilę. Jeszcze ze dwie, trzy takie osoby i albo by go odciągnęli albo ktoś inny zdobyłby się na pie**olnięcie typa od tyłu krzesłem.



wystarczyło mu zaj***ć kopa w głowe albo skoczyć z butem na plecy.. cokolwiek. Jednak z tego co widać, całe centrum handlowe się ewakuowało haha

Duczki1234

2023-10-04, 14:10
Dusza nie człowiek jako pierwszy wezwał pomoc

SkoPio1

2023-10-04, 14:31
Siriuz napisał/a:

Jeszcze ze dwie, trzy takie osoby



Ale ogólnie to ogarniasz, że fachowcy od walk wręcz w przypadku napastnika z nożem radzą wyłącznie* sp***alać?
Chyba że komuś na życiu nie zależy.

*
spoiler


Obrazek wprawdzie z mieczem, ale mechanizm pozostaje ten sam tak samo jak rodzaj obrony.


Siriuz

2023-10-04, 18:00
SkoPio1 napisał/a:

Ale ogólnie to ogarniasz, że fachowcy od walk wręcz w przypadku napastnika z nożem radzą wyłącznie* sp***alać?
Chyba że komuś na życiu nie zależy.



Nikt nie mówi o solówce z nożownikiem. Krzesła i stoliki w koło, wystarczyło z dystansu w niego napie**alać i czekać na okazję.

Akki11

2023-10-04, 18:31
Siriuz napisał/a:

Nikt nie mówi o solówce z nożownikiem. Krzesła i stoliki w koło, wystarczyło z dystansu w niego napie**alać i czekać na okazję.



Ty się chłopie chyba za dużo filmów z Chuckiem Lee naoglądałeś...

SantaMaria

2023-10-04, 18:57
Siriuz napisał/a:

albo by go odciągnęli



HAahahahhahahah ty piszesz poważnie? widziałeś kiedyś co mały kozik robi ci ze skórą? poj***ny jakiś jesteś? XD bohater k***a zza komputerka

Siriuz

2023-10-04, 19:11
k***a jakie c*pki wyżej się wypowiadają, zwłaszcza że jedna kobietka na filmie pokazała że można... nawet k***a wstydu nie mają, żeby pod tym filmem jeszcze tak pie**olić :) Na sylwestra to pewnie razem z kundlem się szprycujecie na uspokojenie

kokos_123

2023-10-05, 00:12
Siriuz napisał/a:

Tak k***a - COKOLWIEK. Już to wystarczyło, żeby typ przestał ciąć ofiarę na chwilę. Jeszcze ze dwie, trzy takie osoby i albo by go odciągnęli albo ktoś inny zdobyłby się na pie**olnięcie typa od tyłu krzesłem.



Nikt by go nie odciągnął, nikt co ma odrobinę instynktu samozachowawczego, nie podchodzi do nożownika (kobieta zwykle nie ma, stąd reakcja).
Nie będę wk***iać nożownika :badyl: , jeszcze zmieni sobie ofiarę na mnie. :psycho:
Nie dasz rady go znokautować z bezpiecznej odległości, nie ma tam nic ciężkiego pod ręka aby rzucić, krzesłem to by był cud go trafić w głowę. Zanim coś znajdziesz przydatnego, to kobiety już nie da rady odratować po kilkunastu sekundach dziabania.

No i najważniejsze, to azja...

moszci

2023-10-07, 00:01
Beznadzieja, taką fajną kobitkę zadźgał i za co , zazdrościł jej czegoś?