18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadyma w parku wodnym

Macx83wwww • 2021-05-19, 10:07
Sandusky w stanie Ohio



Dwie osoby zostały aresztowane, po walce w parku wodnym Kalahari.

Incydent zaczął się w kolejce do pływania na surfingu. Kobieta, zidentyfikowana jako 23-letnia Brittany Cabay z Flint w stanie Michigan, wyprowadziła kilka ciosów w kierunku niezidentyfikowanego mężczyzny, zanim ten ją podniósł i rzucił o ziemię, co spowodowało u niej krótkotrwałą utratę przytomności i krwawienie z głowy.

McQurwa

2021-05-19, 10:29
To na tle rasowym,wiec uklęknijmy wszyscy razem na znak BLM

zwierzak30

2021-05-19, 11:57
No ale co miał niby zrobić?
Przeprosić jak komediant policji,że postrzelili włamywacza złapanego na gorącym?
Sadzisz się z łapami=licz się z konsekwencjami.

Znawca_Cipek

2021-05-19, 12:01
Też tak macie, że jak słyszycie lub czytacie słowo incydent to dalibyście od razu użytkownikowi w pysk? Nosz k***a,nie wytrzymam!

DarioLee

2021-05-19, 13:17
tak to k***a wygląda jak się dzikie zwierzęta wpuści między ludzi

Justynka99

2021-05-19, 15:35
Akurat najbardziej agresywną osobą w tej "walce" jest biały w spodenkach w kwiatki.

Macx83wwww

2021-05-19, 16:03
Znawca_Cipek napisał/a:

Też tak macie, że jak słyszycie lub czytacie słowo incydent to dalibyście od razu użytkownikowi w pysk? Nosz k***a,nie wytrzymam!



Dać, to ty sobie możesz co najwyżej z dupy do mordy

Kot_Schrodingera

2021-05-19, 16:13
Justynka99 napisał/a:

Akurat najbardziej agresywną osobą w tej "walce" jest biały w spodenkach w kwiatki.



Ty się szmato chyba z ch*jem na głowy pozamieniałaś nie widzisz że białas ją chronił bo startowało do niej kilku murzynów

Kashann

2021-05-19, 16:24
Z głowy to ta c**a krwawiła już przed parterem.

PhantomMask

2021-05-19, 17:07
Wchodzisz na sadistic a tam k***a blmistic w komentarzach, ja pie**ole :ks_homer:

banerr

2021-05-19, 17:15
A kto te małpy na pływalnie wpuścił? k***a, kąpać się razem z murzynami to gwarantowany syf na jajach.

Silverface

2021-05-19, 17:51
Jak na to patrzę, to już lepiej kupić sobie basen za 50 zł, nadmuchać do tego pól litra i kola, włączyć coś w netach i ma się lepsze wakacje a na pewno bezpieczniejsze.



No chyba że się za dużo wypije i się utopi w basenie, ale cóż zawsze jest to ryzyko i ten dreszczyk emocji. :D

ritu4l

2021-05-19, 18:13
Napewno za darmo dostała od j***nego asfalta. Złapał ją za dupę w kolejce albo wsadził łapy w gacie, dostał lepę i ją pobił. To jest typowe zachowanie czarnego ścierwa. Biały typ chciał ją bronić, stąd reakcja reszty stada j***nych asfaltyńczyków. I w efekcie młoda drugi raz wylądowała na głowie a dzielni ochroniarze spacyfikowali białego zamiast j***ną małpę. I choćbym nie wiem jakie teorie pro murzyńskie były snute, nikt mi nie powie że to nie jest najbardziej prawdopodobny tok wydarzeń. Pozdrawiam.

OnCo

2021-05-20, 22:51
to jest uwaga z dupy, ale serio nie rozumiem jaki jest sens damskich strojów jednoczęściowych, gdzie plecy masz zasłonięte, a poślady na wierzchu. k***a nonsens. Plecy bardziej intymną częścią ciała niż dupsko.