18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Angel

2012-11-11, 19:30
Niestety z tvn-u






bloodwar

2012-11-11, 19:39
Moim zdaniem policja też powinna świętować, w zwykłe dni zwykła biała pała, w niedziele i święta kościelne szturmówka a na 11 listopada pały z ołowianymi końcówkami. Gwarantuje Wam, że gdyby to wprowadzono od jutra to 11.11.2013 byłby ostatnim w tym stuleciu świętem obchodzonym przez "Prawdziwych Patriotów" poprzez rzucanie kamieniami, kostką brukową i ławkami w policję a zaczęłyby się w końcu normalne, spokojne obchody.

kufel01

2012-11-11, 19:46
k***a zrozumcie. dopóki obsrane komuchy i neopseudonazistowskie coś tam bedą sie bezczelnie panoszyć to tak niestety będzie nasza Polska wyglądała :( albo wyjebiemy tych którzy nas zabijali i okradali albo ich zaakceptujmy..... co wybieracie?

torro

2012-11-11, 19:47
Młodzież weszpolska demonstruje swój "patriotyzm"...

Po...........ł

2012-11-11, 19:48
banda idiotów wychodząca na ulicę po aby zrobić zadymę... zero szacunku dla święta.

Marshal

2012-11-11, 19:48
Cegla to zaden argument
A dzieki tym "patriotom" dzisiaj nie moglem dojechac do dziewczyny..
Zreszta Warszawe mi rozwalaja, a pewnie z 90% dojechalo do Stolycy pociagiem albo autokarem

raper900

2012-11-11, 19:49
rockface123 napisał/a:

patryjoci.... tak napisałem to specjalnie

ja siedziałem w domu bo to polska czego sie spodziewaliscie?


Kolejny patryjota, co nazwę własnego kraju pisze z małej litery.

JedzMojLagier

2012-11-11, 19:50
przyjechali do warszawy kibole (bo to nie chuligani) , dla ktorych awantury z policja sa okazja na spedzenie dnia pelnego wrazen. i to nie sa pojedyncze osoby tylko przyjezdzaja cale grupy (cale mlyny) i to sie nie zmieni poki taki wyjazd i takie demonstracje sa swietna okazja zeby sie bezkarnie wybawic (no bo lapia tylko nielicznych), ten jeden dzien w roku (czyt. kazda wieksza demonstracja w warszawie) mozna bezkarnie wyklinac na policjanta, obrzucac go petardami i czymkolwiek tylko bys chcial, wreszcie na koniec dnia upic sie, narozrabiac w pociagu i spowrotem do domku, do taty i mamy, do lozeczka. I poki policja naprawde nie zacznie dzialac to takie zachowania beda coraz czestsze i zuchwalsze. Czekam nieciepliwie na pierwsza smiertelna ofiare po stronie kiboli. Dziekuje dobranoc.

Suka_Blyat

2012-11-11, 19:51
Zawsze się znajdzie banda zjebów, przez których ludzie będą postrzegali normalnych uczestników Marszu Niepodległości za faszystów, chuliganów, kiboli itd. a media dorzucą do tego od siebie 2 grosze :-/

Koniec Świata

2012-11-11, 19:52
No i zajebiście, j***ne pseudopatrioty bydlackie. Za rok będziecie mieli więcej policji na dupie.

sadyk

2012-11-11, 19:52
W USA Święto Dziękczynienia jest fajnie obchodzone. Fajne są parady. Mogliby zrobić w przyszłym roku coś takiego u nas. Jedna wielka radosna parada.

chuck2606

2012-11-11, 19:53
k***a, tak świętują warszawiacy dzień niepodległości, najważniejsze święto dla prawdziwego POLAKA. Debile myślą ze jak trzymają czerwoną race w ręku to jest patriotą. Są idiotami i nie powinni się mówić o sobie że jest Polakiem.

bravoteampolska

2012-11-11, 19:54
Weź teraz zostaw samochód na parkingu wzdłuż drogi .
k***a przejdzie hołota i cały dorobek pójdzie się pie**olić .
A ubezpieczenia , ch*ja się dostanie a nie odszkodowanie .

Boa_

2012-11-11, 19:54
a moim zdaniem zamiast Policji powino tam strzeć wojsko, jakby nie patrzeć, to wojjsko broniło Narodu a nie Policja,
Powinny byc tam wojskowe patrole uzbrojone w ostrą amunicję i powinni pakować kule w kazdego chcącego zakłócić spokojny przepieg święta, moim zdaniem tacy ludzie to juz nie bandyci, to wrogowie a wrogów sie nie resocjalizuje, wrogów sie zabija, z wrogami sie walczy

unax

2012-11-11, 19:55
Zawsze i wszedzie!!! zart -.-' porazka... Panowie ostra amunicja, a nie gaz i guma...
X