18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zaczęło się! Brudna szarańcza już w polsce

Verdourth • 2013-04-26, 09:17
Do nietypowego incydentu zostali wezwani strażnicy miejscy w Kielcach. W środę o godzinie 8 rano na ulicy Żytniej 29- letni mężczyzna rzucił się na młodą dziewczynę, kopał i wyzywał.
Zaatakował dziewczynę, krzyczał, że w imię Allaha




- Ulicą przechodziła siedemnastolatka. Stojący na chodniku mężczyzna nagle rzucił się na nią, zaczął ją kopać, wyzywać o k…, szmat. Zrobiło się zamieszanie, zbiegli się ludzie. Sytuacja była bardzo dynamiczna, ale w tym samym czasie ulicą przejeżdżał nasz patrol, w tej samej chwili zostaliśmy wezwani do miejsca zdarzenia – relacjonuje Wojciech Bafia, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Kielcach.

Mężczyzna, ponieważ zaczął się szarpać, został zakuty w kajdanki i przewieziony na III Komisariat Policji. – Krzyczał, że należy do Allaha, który jest jego bogiem. Powtarzał, że jest bardzo zły na syna, że nikogo nie zabił – mówi Wojciech Bafia. - Dziewczyna nie znała napastnika, twierdziła, że zaatakował ją bez przyczyny. Okazało się, że pan nie posada meldunku, prawdopodobnie jest chory psychicznie.



Całe szczęście to u nas w kielcach, więc raczej zostanie to stłumione w zarodku. Co do samego zajścia szczęśliwie w Polsce odrazu postawiono przyczynę " choroba psychiczna " :swinia:

krzychu6

2013-04-26, 09:34
Bo islam to jest choroba psychiczna

august1898

2013-04-26, 09:36
Mógłbyś podać link do całego artykułu.

garota

2013-04-26, 09:36
Zaczęło się już dawno temu. Te k***y działają strategicznie. Powolutku będą się zjeżdżać do tak dumnego jak Polska kraju. I dopiero jak będą ich tysiące to zaczną krzyczeć. A ten, to biedny smutny pojeb.

NieWiemZeWiem

2013-04-26, 09:38
oczywiscie ludzie tylko patrzyli...Ja tam tylko czekam az jakis ara bedzie bił dzeczyne czy jakiegos ziomka t odrazu z buta wjazd sk***ysynow.
Nie, nie jestem madry tylko w necie
Tak, umiem przypie**olić az milo
Tak, pomagam ludziom ktorzy sa katwani na ulicy(jesli sami nie zaczeli "kociej walki") bo sam zostalem zaatakowany a ludzie stali obok i trzymali w rece telefon...no k***a! niech umra na raka

Sz...........an

2013-04-26, 09:52
NieWiemZeWiem napisał/a:

oczywiscie ludzie tylko patrzyli...Ja tam tylko czekam az jakis ara bedzie bił dzeczyne czy jakiegos ziomka t odrazu z buta wjazd sk***ysynow.
Nie, nie jestem madry tylko w necie
Tak, umiem przypie**olić az milo
Tak, pomagam ludziom ktorzy sa katwani na ulicy(jesli sami nie zaczeli "kociej walki") bo sam zostalem zaatakowany a ludzie stali obok i trzymali w rece telefon...no k***a! niech umra na raka



No niestety ten problem jest coraz bardziej powszechny. Coraz częściej spotyka się tego typu sytuacje, że ludzie nie reagują. Przecież logiczne jest, że jak rzuci się 10 osób na 1 gościa to nie ma szans więc ja nadal nie mogę zrozumieć czemu ludzie nie reagują tylko stoją i patrzą.


Ale wydaje się mi, że młodsze pokolenie będzie już inne. Wiele osób przeczyta twój komentarz i już uświadomi sobie jak powinno być bądź przypomni i będzie pamiętać, aby nie zachowywać się w takiej sytuacji obojętnie.

Warto przypomnieć, że nie ma co liiczyć na policję, bo nie ma u nas patroli pieszych, a jeśli zadzwonimy po nią to przyjedzie w najlepszym wypadku po godzinie...

Swoją drogą taka pomoc dobrze robi na nerwy, mamy okazję się na kimś porządnie wyładować :)

Vi...........et

2013-04-26, 10:23
Niech ten temat dostanie wystarczającą ilość piw, aby każdy to mógł przeczytać i zacząć sobie wyrabiać(tudzież umacniać) swą nienawiść do tej swołoczy.

Swoją drogą, zajebiste tagi. Czyt. odpowiednie :D

en...........an

2013-04-26, 10:48
Nie wiem czy szczęśliwie że zaklasyfikowali jako psychola. Bo podleczą go trochę etopiryną w jakimś zakładzie i wyjdzie na wolność. A potem może już naprawdę kogoś zadźgać nożem.

Verdourth

2013-04-26, 11:07
@august1898

nie wiedziałęm, czy mogę wrzucić link do innej strony. To jest cały tekst z podkreslonymi informacjami. Po oryginał zajrzyj na echodnia świętokrzyskie.

19kristofer95

2013-04-26, 11:44
Piwo za temat o allachowych ku*asach, ale ch*j w dupę "Polsce" z małej.

achujciwcycki

2013-04-26, 12:04
no nie wierzę że straż miejska miała czas przyjechać zanim go zaj***li. co się u Was w tych kielcach dzieje, że pozwalacie nasze nastolatki tak traktować?

korinogaro

2013-04-26, 12:32
Chwała naszej "zaściankowości" że tolerancja na te szmatogłowe k***y jest niska.

Dragonov

2013-04-26, 12:39
Pewnie usłyszał "Mike Turban is dirty".

Panczo88

2013-04-26, 12:45
powinni tego szmatogłowego ch*ja tam zlinczować zanim policja przyjechała, albo chociaż zapie**alać do mięsnego i świnią go obrzucić to by reszta bała się robić coś podobnego

Peter-Norivotset

2013-04-26, 12:57
Nie chce oczywiscie, zeby takie akcje sie zdarzaly, ale jezeli maja byc to chcialbym, zebym byl w poblizu/ktos z sadola, kto nie cierpi tego kozojebstwa(czyli kazdy). Brudas lezalby krztuszac sie wlasna krwia.