18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zacięty rewolwer uratował...

Jesse.Pinkman • 2022-01-19, 09:53
...życie biznesmenowi w Brazylii. Teraz powinien iść pod pomnik Jezusa do Rio na kolanach.

Kriski

2022-01-19, 09:58
Rewolwer, to był rewolwer.

Jesse.Pinkman

2022-01-19, 10:11
Kriski napisał/a:

Rewolwer, to był rewolwer.


Poprawione, łap piwko za czujność!

Coffey

2022-01-19, 10:28
Nie uratował tylko najwyżej przedłużył.

zwierzak30

2022-01-19, 10:52
Co się odwlecze.To nie uciecze.

MarekJarek1

2022-01-19, 14:45
Rewolwer, w brew internetowym mitom, dość łatwo zaciąć. Bęben jest ciasno spasowany z korpusem i wystarczy, że jest zasyfiony albo wejdzie tam jakiś paproch z kieszeni.

naitsabes9o1

2022-01-19, 18:19
MarekJarek1 napisał/a:

Rewolwer, w brew internetowym mitom, dość łatwo zaciąć. Bęben jest ciasno spasowany z korpusem i wystarczy, że jest zasyfiony albo wejdzie tam jakiś paproch z kieszeni.



Słuszna uwaga, dzisiaj zaciąłem swoj rewolwer, elaborowana amunicją, wystarczyło trochę resztek prochu który dostał się między mechanizm który odpowiada za obracanie bębna.

plastic

2022-01-19, 21:55
MarekJarek1 napisał/a:

Rewolwer, w brew internetowym mitom, dość łatwo zaciąć. Bęben jest ciasno spasowany z korpusem i wystarczy, że jest zasyfiony albo wejdzie tam jakiś paproch z kieszeni.



potwierdzam. mi wczoraj rano zaciął się w banku. przekichana sprawa. jak ktoś się naoglądał westernów, gdzie czołgają sie w piachu, a potem strzelają, to rzeczywistość może go zdziwić. 2 lata temu zaprosiłem pannę do teatru na Śmierć komiwojażera, i tam też mi się zaciął. masakra jakaś.

sothis

2022-01-19, 22:55
plastic napisał/a:

potwierdzam. mi wczoraj rano zaciął się w banku. przekichana sprawa. jak ktoś się naoglądał westernów, gdzie czołgają sie w piachu, a potem strzelają, to rzeczywistość może go zdziwić. 2 lata temu zaprosiłem pannę do teatru na Śmierć komiwojażera, i tam też mi się zaciął. masakra jakaś.



Nie pociągnę żartu, bo się zaciąłem...

Verdi

2022-01-19, 23:22
Coffey napisał/a:

Nie uratował tylko najwyżej przedłużył.



Jak już to nie przedłużył tylko nie skrócił