18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żabson dostaje wpierdzel od ochrony na własnym koncercie

czakalakax • 2019-07-20, 19:56
Filmik z wczoraj, firma staje murem za pracownikami. Według mnie słusznie bo ciekawe jakby jakiejś małolacie kręgosłup połamał ? A były już takie przypadki ostatnio w PL. :lol: :lol: :lol: Kto to jest ten żabson ?


sereja3

2019-07-21, 16:30
call_me_Satan napisał/a:

Ale z was j***ne cebulaki. Moim zdaniem niepotrzebnie go zatrzymali. Na koncertach na całym świecie dzieje sie komuś krzywda ? Na metalowych/rokowych imprezach jak ludzie wchodzą w pogo potrafią zabić człowieka jak się przewróci , a wy robicie gównoburzę . Każdy Artysta kiedyś kładł się na tłum , a on nie chciał skakać ze sceny na ludzi, tylko położyć się na nich z barierki. Tak interpretuje ten filmik.
A tak poza tym, pie**olicie że teraz dobrego rapu nie ma ... muzyka się zmienia z wymaganiami społecznymi. Taaa też słuchałam klasyków począwszy od jazzu i bluesa i soul'a ze stanów , bo stąd ewoluował rap. Przerabiałam East Side i West Side, przerabiałam Mistic Molestę z 92 roku.
A wy jesteście niereformowalnymi dziadami, którzy myślą, że zawsze mają rację i że za ich czasów było lepiej. Stanęliście w smutnej przeszłości, gdzie chłopaki nawijali jak jest na tych blokach smutno i źle i jakimi to nie są łobuzami.
Ileż można o tym słuchać.



Może ten z ochrony to jakiś zdesperowany rodzic pod przykrywką? Może jego dziecko słucha tej ch*jowej muzyki więc postanowił to załatwić w inny sposób. Mi się podobało.

adriancium

2019-07-21, 18:55
Jakis cyc chciał pokazać ze jest fajny ale pokazano mu gdzie jego miejsce. Brawa dla ochrony

sandixx

2019-07-21, 20:07
adrii2013r napisał/a:

Żabson to raper, dosyć popularny w młodzieżowych kręgach.



Raper to jest zdecydowanie za wiele powiedziane. Hiphopolowa gwiazdeczka - to bardziej pasuje

call_me_Satan napisał/a:

Ale z was j***ne cebulaki. Moim zdaniem niepotrzebnie go zatrzymali. Na koncertach na całym świecie dzieje sie komuś krzywda ? Na metalowych/rokowych imprezach jak ludzie wchodzą w pogo potrafią zabić człowieka jak się przewróci , a wy robicie gównoburzę . Każdy Artysta kiedyś kładł się na tłum , a on nie chciał skakać ze sceny na ludzi, tylko położyć się na nich z barierki. Tak interpretuje ten filmik.
A tak poza tym, pie**olicie że teraz dobrego rapu nie ma ... muzyka się zmienia z wymaganiami społecznymi. Taaa też słuchałam klasyków począwszy od jazzu i bluesa i soul'a ze stanów , bo stąd ewoluował rap. Przerabiałam East Side i West Side, przerabiałam Mistic Molestę z 92 roku.
A wy jesteście niereformowalnymi dziadami, którzy myślą, że zawsze mają rację i że za ich czasów było lepiej. Stanęliście w smutnej przeszłości, gdzie chłopaki nawijali jak jest na tych blokach smutno i źle i jakimi to nie są łobuzami.
Ileż można o tym słuchać.



Zdecydowanie siano zamiast mózgu, nie czytać tego gówna.

PieronJasnySzlag

2019-07-21, 20:43
call_me_Satan napisał/a:

przerabiałam Mistic Molestę z 92 roku.

Mistic Molesta została założona pod koniec 1995 a albumem zadebiutowała w 1998roku.
Więc ch*j wie co Ty przerabiałeś w 92 ale na pewno nie Moleste ;)

Monalisa1985

2019-07-22, 01:35
Patologiczna p*zdeczka. Brawo dla ochrony, to są prawdziwi mężczyźni. I kto słucha tej p*zdeczki, tylko gimbaza bez mózgu.

damian010288

2019-07-22, 07:09
Co to to całe żabson jest? To jakiś sraper? znaczy się, RAPER?

Wiewór

2019-07-22, 13:46
Ojej. Poszedł się wypłakać do szatni.