18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabojstwo wlasnej spiacej 14 letniej corki

wojtas09999 • 2020-05-28, 12:10
W Iranie doszlo do morderstwa ojciec zabił wlasna śpiaca 14 letnia corke. Romina Ashrafi (o niej wlasnie mowa )uciekła z domu w prowincji Gilan ze swoim partnerem po tym, jak jej ojciec sprzeciwił się ich małżeństwu. Jak informuje "Al Arabiya", dziewczynka miała się zakochać w 35 letnim mezczyznie. Ojciec zdecydowal sie zabic wlasna corke zeby zmyc plame na honorze. Narzedziem zbrodni byl sierp. Ojciec po zabiciu corki sam z sierpem w reku zglosil sie na policje .


Szariat rządzi (przynajmniej teoretycznie) wszystkimi dziedzinami życia muzułmanów. Zgodnie z irańskim prawem opartym na szariacie, mężczyźnie nie grozi ani kara śmierci, ani nakaz zapłaty zadośćuczynienia za przelaną krew. Jako opiekun Rominy, zgodnie z islamskim prawem, jest przed nimi chroniony

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/swiat/news-iran-honorowe-morderstwo-14-latki-ojciec-zabil-ja-sierpem,nId,4519569#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome




shoe5maker

2020-05-28, 19:13
freaky napisał/a:

Zrobiłem rekonstrukcję zdarzeń na podstawie opisu.
Swoją droga była całkiem niezła jak na niespełna 14-latkę.



Co to by było gdyby nie Paint.

Pawehan

2020-05-28, 19:25
Fajny sierp, gdzie można taki kupić?

nano50

2020-05-28, 19:28
Takie mają prawo i taką rzeczywistość. Jedyne, czym zgrzeszył to mało moralny czyn zabicia własnej córki, za co pewnie psychika będzie go męczyć do końca życia.

zdun

2020-05-28, 20:25
Ale że Dudka nie wzięli na mundial...

Thevenin

2020-05-28, 21:11
Persowie się w grobie przewracają. Dla nich czasy VII i VIII wieku n. e. są gorsze niż dla nas rozbiory...

ja...........ax

2020-05-29, 01:28
Thevenin napisał/a:

Persowie się w grobie przewracają. Dla nich czasy VII i VIII wieku n. e. są gorsze niż dla nas rozbiory...

zobacz region na mapie tam Azerowie żyją nie Persowie


edmund

2020-05-29, 07:17
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

I dlatego ocena czynu jako pedofilski, nie powinna opierać się na wieku.
Możesz spotkać "zdrową" (dużo bardzie zdrową niż ta) 14-latkę i dziewczynkę co ma 16 lat.
W pierwszym przypadku pedofilia, w drugim zgodnie z prawem OK. A faktycznie jest odwrotnie.
(nie bzykałem 14-latki, ani 16-latki, pewnie jakiś sadol napisze, że wogóle nie bzykałem... )



pewnie nigdy nie bzykałeś

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-29, 15:57
edmund napisał/a:

pewnie nigdy nie bzykałeś



Długo trwało zanim ktoś to napisał....
:mrgreen:

MarcoPolo

2020-05-29, 19:38
Drogi autorze. Po raz pierwszy sie loguję by napisać żeś pan kretyn. Co za brednie. Wiadomości o tej zbrodni ogłoszone były juz kilka dni temu. Po pierwsze: wywołały masowe protesty i demonstracje w całym kraju. Po drugie: rząd postanowił podnieść karę dla takich zbrodni ponieważ do tej pory obowiązuje prawo które powoduje, ze ojcu grozi od 5 do 10 lat. Ma być podniesione do kary śmierci włącznie. Więc przestań pie**olić , że nic mu nie grozi bo szariat. W dupie byłyś i gówno widziałeś. Pozdrawiam

Sadisticzny

2020-05-30, 01:11
edek_kotek napisał/a:

Dobry tatuś zarżną sierpem, a mógł jej założyć pas szahida



ZarżnĄŁ jak już...

Szparas

2020-05-30, 01:58
@aaaaa jeśli 30-letni facet spotyka się z 14-latką to ma coś z głową nie tak. To nic innego jak wykorzystanie osoby niedojrzałej psychicznie, nie obchodzi mnie że będzie wyglądała na 25. Jak byłem kiedyś na randce z dziewczyną o 3 lata młodszą (16 lat) to się już nieswojo czułem.

dżonyłojlker

2020-05-30, 13:49
Szparas napisał/a:

jeśli 30-letni facet spotyka się z 14-latką to ma coś z głową nie tak. To nic innego jak wykorzystanie osoby niedojrzałej psychicznie, nie obchodzi mnie że będzie wyglądała na 25. Jak byłem kiedyś na randce z dziewczyną o 3 lata młodszą (16 lat) to się już nieswojo czułem.



Ha ha ha, no ja pie**olę co za "gość" :smiechzula:
Może ty synek gerontofilem jesteś.