18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabójcza fretka

Macx83wwww • 2021-01-14, 21:56
Fretki są zazwyczaj głównym zwierzęciem używanym do polowań na króliki ze względu na łatwość poruszania się po norach. Samice fretki są częściej wykorzystywane do polowań niż samce. Dzieje się tak, ponieważ samce są bardziej podatne na zabicie i zjedzenie królika w norze. Obecnie fretki często noszą obrożę lokalizującą, a myśliwy używa urządzenia, które emituje szybszy dźwięk klikania, im bliżej fretka się znajduje.



spoiler

DiamondBack

2021-01-14, 22:01
Uwielbiam te stworzonka. Bardzo trudne w hodowli domowej w porównaniu do standardowego kota czy psa ale mega pocieszne zwierzę. Jak dostał pałkę z kurczaka to trzeba było co chwilę go pilnować, bo i kość całą potrafił zjeść. Swojego ogona uśpić musiałem w zeszłym roku. Jak komuś odjebie mieć to w domu to tylko z rejestrowanych hodowli, by taki hodowca nauczył jak się obchodzić ze zwierzakiem.

Tetrix

2021-01-14, 22:16
Ciekawe ile jej płacą, żeby jeszcze kamerki przed akcją rozstawiła :kawa:

De_Selby

2021-01-14, 22:51
Brałem kiedyś udział w takim polowaniu. Dziki królik jest pyszny.

Tr...........ty

2021-01-14, 23:02
Poczekałbym aż wszystkie króliki wygoni z tuneli i zalałbym wodą razem z pie**oloną fretką w środku.

ABERCROMBIE

2021-01-14, 23:18
To jest dopiero killer

To jest dopiero killer


baronturbina

2021-01-14, 23:23
De_Selby napisał/a:

Brałem kiedyś udział w takim polowaniu. Dziki królik jest pyszny.


Nie zmyślaj dziecko. Dziki królik to chyba zając? Napewno wiesz jako doświadczony uczestnik polowań!

Wombat212

2021-01-15, 00:18
TranzystorWyklęty napisał/a:

Poczekałbym aż wszystkie króliki wygoni z tuneli i zalałbym wodą razem z pie**oloną fretką w środku.

ze ciebie stary polewał wrzątkiem w dzieciństwie nie znaczy ze masz teraz męczyć zwierzęta dzieciaku


zerwikaptur

2021-01-15, 00:50
Mam dwie samiczki
Trudne w utrzymaniu I wścibskie okrutnie .
Wszedzie wejdą.
Dużo by pisać ale predatory sztos - myszy i szczury to 15 sekund roboty i pozamiatane

DiamondBack napisał/a:

Uwielbiam te stworzonka. Bardzo trudne w hodowli domowej w porównaniu do standardowego kota czy psa ale mega pocieszne zwierzę. Jak dostał pałkę z kurczaka to trzeba było co chwilę go pilnować, bo i kość całą potrafił zjeść. Swojego ogona uśpić musiałem w zeszłym roku. Jak komuś odjebie mieć to w domu to tylko z rejestrowanych hodowli, by taki hodowca nauczył jak się obchodzić ze zwierzakiem.


Gambler123456

2021-01-15, 00:57
Jak ktoś zainteresowany to możecie rzucić okiem na tego gościa. on poluje na szczury i inne gryzonie za pomocą tresowanych minków (pl. wizon amerykański), psów a nawet jaszczurki z rodziny waranowatych (monitor lizzard).

Kiedyś chyba tu na sadisticu ktoś wrzucił linki do YT jak ktoś z łukiem/wiatrówką na króliki polował (traktowane jako szkodniki w tamtych rejonach) , filmiki zawierały fajne ujęcia z bliska jak różne groty/śruty działają na ofiarę bez cenzury (nawet oczy wypadały od siły uderzenia).
Z uwagi na materiały graficzne, większość nagrań możliwa była do obejrzenia tylko po otrzymaniu linku (nie wyskakiwały w wyszukiwarce - takie ustawienia prywatności yt). Jak ktoś wie co to był za kanał to podzielcie się, ciekawe tam były akcje =D


Kaszakisza

2021-01-15, 01:08
ABERCROMBIE napisał/a:

To jest dopiero killer
To jest dopiero killer



Wszystkie łasicowate to prze-ch*je. Jedne z najstarszych ssaków na naszej planecie. Przetrwają wszystko i wszędzie.

Adae

2021-01-15, 01:46
Kaszakisza napisał/a:

Wszystkie łasicowate to prze-ch*je. Jedne z najstarszych ssaków na naszej planecie. Przetrwają wszystko i wszędzie.



No nie wiem, mysle, ze jakbym sie wk***il i wytoczyl im krucjate, to nie mialyby zadnych szans.

bania88

2021-01-15, 08:16
baronturbina napisał/a:

Nie zmyślaj dziecko. Dziki królik to chyba zając? Napewno wiesz jako doświadczony uczestnik polowań!


A ch*ja tam! Właśnie widać jak ty się znasz leszczu.
Na filmie jest jak najbardziej dziki królik nie zając.
Zając wygląda tak:


Zając i królik:


k***a pan "nie wiem, a się wypowiem"

SzychaRKS

2021-01-15, 08:42
Gambler123456 napisał/a:

Jak ktoś zainteresowany to możecie rzucić okiem na tego gościa. on poluje na szczury i inne gryzonie za pomocą tresowanych minków (pl. wizon amerykański), psów a nawet jaszczurki z rodziny waranowatych (monitor lizzard).
Kiedyś chyba tu na sadisticu ktoś wrzucił linki do YT jak ktoś z łukiem/wiatrówką na króliki polował (traktowane jako szkodniki w tamtych rejonach) , filmiki zawierały fajne ujęcia z bliska jak różne groty/śruty działają na ofiarę bez cenzury (nawet oczy wypadały od siły uderzenia).
Z uwagi na materiały graficzne, większość nagrań możliwa była do obejrzenia tylko po otrzymaniu linku (nie wyskakiwały w wyszukiwarce - takie ustawienia prywatności yt). Jak ktoś wie co to był za kanał to podzielcie się, ciekawe tam były akcje =D



Joseph Carter the mink man.

Bobiczek

2021-01-15, 08:55
Niesamowite, bardzo mi się podobało, pierwszy raz takie coś widziałam a oglądam różne programy przyrodnicze.