18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zabił psa słupem.

Silvermoons • 2010-01-28, 23:12
Kod:
33-latek zabił swojego psa uderzając nim o słup energetyczny

29 września 2009 funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Niemczy zostali powiadomieni, że w jednej z miejscowości na terenie gminy mężczyzna zabił swojego psa. Gdy policjanci przyjechali na wskazaną posesję zobaczyli liczne ślady krwi na trawie i słupie energetycznym, kilka metrów dalej znaleźli martwe zwierzę.

Funkcjonariusze zatrzymali 33-latka podejrzanego o zabicie ze szczególnym okrucieństwem swojego psa. Jak się okazało, mężczyzna uderzał zwierzęciem o metalowy słup energetyczny, a martwe zwierzę wrzucił sąsiadce do ogródka. Powodem takiego zachowania miał być brak posłuszeństwa zwierzęcia. Mężczyzna tłumaczył, że pies nie chciał wrócić z podwórka do domu.

Za zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem grozi kara do 2 lat więzienia.


źródło

Ag...........pt

2010-01-28, 23:21
a co grozi za śmiecenie w ogródku sąsiadki?

Acidburn

2010-01-29, 21:35
powinien go wrzucić na otwartą skrzynkę energetyczną, okleić taśmą, rzucić pod samochód a na końcu głowę do sąsiadki a tył dać policjantom

Axium

2010-01-29, 22:56
ja jednak wolałbym, żeby ktoś w taki sam sposób rozwalił łeb tego śmiecia, który zabił psa.

su...........ij

2010-01-30, 05:07
Jaki idiota, jak można zrobić coś takiego.. Jak w ogóle można odebrać życie jakiemukolwiek zwierzęciu?!

yarzapp

2010-01-30, 05:21
sukossij napisał/a:

Jak w ogóle można odebrać życie jakiemukolwiek zwierzęciu?!


Zabiłem w swoim życiu całą masę much i komarów, możesz mnie nienawidzić... :oops:

Wilczex

2010-01-30, 09:55
Agaliarept napisał/a:

a co grozi za śmiecenie w ogródku sąsiadki?



Mam nadzieję, ze nic, bo zawsze do niej co większe chwasty wrzucam jak pielę ogródek

skorpioxxx

2010-01-31, 04:52
k***a niemiec szarika zabil

su...........ij

2010-02-02, 06:20
yarzapp napisał/a:


Zabiłem w swoim życiu całą masę much i komarów, możesz mnie nienawidzić... :oops:




Ale to są owady, a mi chodzi o kotki, pieski, niedźwiadki, nawet nasze mięso mnie obrzydza.