18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabij się w domu

tr...........ke • 2013-04-15, 20:00
Ciekawa kampania Londyńskiego metra. Kampania ta ma na celu zmniejszenie liczby samobójstw w metrze.
Cytat:

With the campaign “Kill Yourself at Home“, the Mayor and the City of London hopes to reduce suicides, starting with those that occur in the subway, blocking users and traumatizing drivers of the London Underground… I do not know if the idea will work or what the impact will be, but I think it is primarily a very bad taste awareness campaign against suicide…







Ciekawe jakie by były reakcje na nią w Polsce.


I żeby nie było za dobrze: "It's a fake of course" :-x

Pierre d'Ollony

2013-04-15, 20:07
W sumie sam gdybym miał popełnić samobójstwo to wybrałbym jakiś najbardziej chamski motyw, żeby jak najwięcej ludzi wk***ić. Na przykład rzucić się pod pociąg w dniu matur :D

alveanerleo2

2013-04-15, 20:30
Ja, jak miałbym popełnić samobója, to próbowałbym przy tym zrobić coś dobrego dla świata. Np.: wysadziłbym się w powietrze w meczecie. By miały zdz**ko j***ne allah akbary.

medowski

2013-04-15, 20:33
A szkoda bo w ostatnich tygodniach cos za duzo jest tych samobojcow w metrze .....


Wk***iajace jest to jak jedziesz do pracy lub z niej wracasz i ch*j musisz jechac innymi liniami metra bo akurat komus sie zachcialo rzucac pod pociag i przez niego zamykaja cala nitke ;/

androgenius

2013-04-15, 21:24
@up
Egoizm to zdrowa postawa, dopóki mam jedną świadomość zakorzenioną w jednym ciele dopóty będę ch*j wykładał na innych. Jak mi skombinujesz wielokrotną świadomość umieszczoną w wielu ciałach to też będę egoistą, ale rozłożonym na wiecej podmiotów, dziffko.

ostatni

2013-04-15, 22:21
alveanerleo2 napisał/a:

Ja, jak miałbym popełnić samobója, to próbowałbym przy tym zrobić coś dobrego dla świata. Np.: wysadziłbym się w powietrze w meczecie. By miały zdz**ko j***ne allah akbary.




ch*ja byś zrobił, bo jakbyś chciał się wysadzić np. w Mekce to po:

1. Nie dostałbyś prawa wjazdu do Arabii jako niemuzułmanin.
2. Jakbyś wjechał to by cię zaj***li jako niemuzułmanina, a nie daj Boże jakbyś miał krzyżyk na szyi to miałbyś śmierć pełna wrażeń.
3. Do Mekki jest absolutny zakaz wjazdu dla innowierców, choćby to był nawet prezydent USA.
4. Nawet jakbyś cudem przebrnął przez 3 powyższe przeszkody to w krajach islamski jest zachowana bardzo wysoka czystość rasowa i z twoim bladym europejskim ryjem zaraz by cie wychwycili i skasowali.

U nas natomiast nie wolno się krzywo spojrzeć na jakiegoś kolorowego bo zaraz rasista, nazista, katol i faszysta.

pkh

2013-04-15, 22:42
@up. :homer:
ja pie**ole napisał w meczecie a nie w mekkce, meczet to chyba nawet w warszawie jest.

~zsakuł

2013-04-15, 22:46
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


zakaz wjazdu dla innowierców, choćby to był nawet prezydent USA.



przede wszystkim dla niego

Tomaszu

2013-04-15, 22:53
Pierre d'Ollony napisał/a:

W sumie sam gdybym miał popełnić samobójstwo to wybrałbym jakiś najbardziej chamski motyw, żeby jak najwięcej ludzi wk***ić. Na przykład rzucić się pod pociąg w dniu matur :D


Geniusz zła.

beephe

2013-04-15, 22:53
Z puntu widzenia copywriterskiego reklama jest zajebista, breif zrozumiały, przekaz prosty.

Noktowizor

2013-04-15, 22:54
w sumie to pomyslcie ze prowadzicie sobie takie metro/pociag i ci tu k***a nagle wyskakuje jakis zjeb i ty go przejezdzasz. niby hard w rl life ale niektorym moze to zjebac zycie samo przygladanie sie takiej rzeczy.

Koniec Świata

2013-04-15, 22:57
Fantazja was dzisiaj ponosi. Ja bym się ukrzyżował, żeby wk***ić katolików.

ostatni

2013-04-15, 23:21
Cytat:

@up.
ja pie**ole napisał w meczecie a nie w mekkce, meczet to chyba nawet w warszawie jest.



k***a, dzieciaku testy gimnazjalne oblejesz...napisałem np.


Po drugie jakby wyj***ł się w meczecie w Warszawie to zrobiłby nam największą krzywdę z możliwych, zaraz zj***no by cały naród, że nietolerancyjny i każdy ciapaty mógłby ci na ryj nasrać a jakbyś protestował to rasista i do więzienia


Jakby nasz kolega natomiast wyj***ł w powietrze źródło tego smrodu na świecie do brudasy może w końcu by zaczęły myśleć

Takeda

2013-04-15, 23:33
Koniec Świata napisał/a:

Fantazja was dzisiaj ponosi. Ja bym się ukrzyżował, żeby wk***ić katolików.



Nie wiem dlaczego miało by to mnie wk***ić. No chyba że byś nie zostawił nagrania.