18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żabcia i myszka ;)

Admin_RedTube • 2013-04-06, 19:58

Dla zainteresowanych, żabcia to Ceratophrys ornata.

Animalse i inni z bólem dupy proszę wyjść i nie wracać.

donnu88

2013-04-07, 00:26
@mihaueeek

żryj kamienie

-Sparky Sharky-

2013-04-07, 00:44
Węże, scolopendry, żółwie - spoko, ale jeżeli miałbym do wyboru dać mysz ŻABIE albo nie dać i niech zdycha z głodu, to niech grube oślizgłe kurestwo wysycha. Najlepiej z petem w pysku jak za starych dobrych czasów. Wszyscy "hodowcy" się uparli na te bezbronne myszy, które nawet sp***alać nie mogą, wsadźcie fiuta do terrarium, strata mniejsza, chociaż ropucha się pewnie tym ochłapem nie naje. Może i spinam poślady, ale nie mogę patrzeć jak takie obrzydliwe gówna z najdalszych odmętów murzyńskiego leśnego padołu karmione są ssakami >.<

Chudy_lis

2013-04-07, 01:35
Nagle się obudzili wielcy humaniści k***a jego pie**olona mać.
Żaba, mysz - jeden ch*j, w razie głodu oj***łoby się obie na ciepło.
Najlepiej mysz od razu w żabie - trzeba mieć polot i finezję k***isyny.


pATRYKOify

2013-04-07, 01:59
Jak można trzymać takie gówno w domu..

Admin_RedTube

2013-04-07, 02:31
pATRYKOify napisał/a:

Jak można trzymać takie gówno w domu..



Chcesz znać odpowiedź? Zapytaj rodziców dlaczego Cię w domu trzymają.

garota

2013-04-07, 08:43
k***a tak to jest selekcja naturalna, zapamiętajcie że myszy są niżej w układzie pokarmowym niż ta żaba. Więc kij im w oko.

-Sparky Sharky-

2013-04-07, 10:13
Koko_yori napisał/a:

pATRYKOify napisał/a:
Jak można trzymać takie gówno w domu..


Chcesz znać odpowiedź? Zapytaj rodziców dlaczego Cię w domu trzymają.



A co? Masz przykre wspomnienia z własnymi rodzicami? Z resztą, to twoja prywatna sprawa. Idź dalej r*chać żaby.

Admin_RedTube

2013-04-07, 13:47
-Sparky Sharky- napisał/a:



A co? Masz przykre wspomnienia z własnymi rodzicami? Z resztą, to twoja prywatna sprawa. Idź dalej r*chać żaby.



Ok <3

rusofil

2013-04-07, 16:26
Masoh napisał/a:

Nie żeby mnie to ruszało , ale do żab mam swojego rodzaju wstręt :

Siedzę , łowie sobie rybki - a tutaj na brzeg wychodzi taka naprawdę do*****a żaba , na tak z 0.5 kg , jak 2 pieści dorosłego faceta . No i tak siedzi , a do niej przyskikała identyczna żabka , tylko mniejsza (1 pięsc) .
A ta trpszke większa , niedługo czekając , wpie**olił swoją młodszą koleżankę , tylko drgająca noga z pyska wystawała .

Głupie płazy ;/ .



Widzę, że do poprawnego pisania też masz wstręt.

Ch...........on

2013-04-08, 14:21
mihaueeek napisał/a:



pie**olnij się w łeb, jaka selekcja, jakby miała mysz gdzie sp***alać to by była selekcja. Mam nadzieje że Cie wpie**olą kiedyś do klatki z lwem to zobaczymy jaka bedzie selekcja.



Koleś.. jesteś na Sadistic... cieszysz się z filmików jak ludzie się kaleczą, ale jak ktoś karmi swoje zwierzę to już k***a wielkie oburzenie... człowiek nic nie znaczy ale o myszkę trzeba walczyć!!! I co najważniejsze trzeba życzyć paskudnej śmierci temu kto ośmielił się uznać to za coś naturalnego...

Zgodnie z twoim myśleniem to jeśli jadłeś kiedyś np. szynkę albo jakiś stek to powinieneś k***a zostać zaj***nym w rzeźni razem z resztą twojej rodziny (bo wiadomo, że takie biedne krówki w rzeźni, muszą patrzeć jak ich krewni idą na śmierć)