18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawy z bronią.

moskalowy • 2017-10-04, 11:42
Murzynowa rozrywka...


~Velture

2017-10-04, 15:13
Mam nadzieję, że sprawdzi się powiedzenie "kto mieczem wojuje" w przypadku tych dwóch makaków.

Fa...........ro

2017-10-04, 17:58
Dlatego w Polsce broń powinna być nadal dozwolona tylko na pozwolenie.

ch...........li

2017-10-04, 18:00
Powinna przyłożyć sobie do tego murzyńskiego łba i strzelić. I jak tu nie byc rasistą no k***a nie idzie, no nie idzie.

Hyberius

2017-10-04, 21:31
@Fanfanfaro Uważasz, że on to UZI legalnie kupił? Przecież widać że to jakiś wielki gangsta i wyobraź sobie, że takie typy mają broń a ty czy ja nie.

za...........zh

2017-10-04, 21:48
@Hyberius lewacka sp***olina i tak tego nie zrozumie

Fa...........ro

2017-10-05, 00:05
zaszh napisał/a:

lewacka sp***olina i tak tego nie zrozumie



witam pana pedała.
brawo zjebie za zwyzywanie osoby kompletnie Ci obcej.
zesrałbyś się w spodnie popaprańcu.
btw
taką broń można nabyć nielegalnie a już zdecydowanie łatwiej w środowiskach gdzie dostęp do niej jest ułatwiony.
i nadal uważam że w Polsce prawo broni jest ok bo takie sp***oliny z rozdwojeniem jaźni jak zaszh nie przejdą testu psycho. i dzięki temu czuje się bezpiecznie.

w myśl zasady "dobrze jest, nie Trza psuć"

pi...........ta

2017-10-05, 01:13
Detroit czy Szwecja?

Dzisiaj

2017-10-05, 08:42
a nawiazujac do pozwolenia na bron i strzelaniny w vegas :

koles chcial zrobic masakre wiec przyniosl ze soba ponad 20 sztuk broni... ok jesli wszystko byloby automatami, tak by nie musial zmieniac magazynkow i tylko zmieniac bron, ale z tego co slyszalem tez byla bron krotka, strzelby, snajperka i inne bzdury - nie latwiej byloby 100 pelnych magazynkow i 3 sztuki automatow ?

na jednym z filmikow widac jak strzela i slychac strzaly w momentach rozblyskow, chwila przerwy i strzaly padaja dalej ale rozblyskow brak...

koles tradycyjnie zostaje znaleziony martwy

kolesia namierzaja w kilka minut od zaczecia strzelaniny i wiedza dokladnie z ktorego pokoju strzelal - po kilku minutach melduja sie na miejscu, rozwalaja drzwi itd. Dla nie wtajemniczonych - takie hotele maja czesto korytarze tak zrobione, ze jest jeden dluuuugi korytarz i pierdylion pokoi obok siebie. Bez pospiechu i znajac lokalizacje wlasnego pokoju mozna sie pogubic...

Jak koles 64 czy 63 letnie wniosl tyle broni i amunicji? Jedna strzelba to juz jest jakas waga sama w sobie a 20 czy 30 sztuk + amunicja... wnosil pojedynczo nie zatrzymywany przez nikogo. "Panie po co pan napierdfalasz z tymi siatkami z biedry? Pan jest nasz gość, ja panu pomoge, tymbardziej, ze ma pan wynajety apartamentowiec a tacy gosci nie moga dzwigac ciezarow, daj pan te torbe..."

ps. nie zdziwie sie jak niebawem ktos wyczai, ze osoby ktore przezyly i udzielaja wywiadow sa rodzicami dzieci ze szkoly w Sandy Hook oraz rodzina ludzi z seansu batmana w Aurorze...

no ale ja lubie teorie spiskowe :)

H1ghlander

2017-10-05, 09:50
Fanfanfaro napisał/a:

Dlatego w Polsce broń powinna być nadal dozwolona tylko na pozwolenie.



ale przecież nikt nie chce broni ogólnodostępnej w każdym sklepie od 18 lat. Ten projekt Kukiz 15 - jeśli do tego pijesz, niczego takiego nie zakłada. To jak to jest zrobione w USA to jest patologia.

pisage

2017-10-05, 10:13
Dzisiaj napisał/a:

a nawiazujac do pozwolenia na bron i strzelaniny w vegas :

koles chcial zrobic masakre wiec przyniosl ze soba ponad 20 sztuk broni... ok jesli wszystko byloby automatami, tak by nie musial zmieniac magazynkow i tylko zmieniac bron, ale z tego co slyszalem tez byla bron krotka, strzelby, snajperka i inne bzdury - nie latwiej byloby 100 pelnych magazynkow i 3 sztuki automatow ?

na jednym z filmikow widac jak strzela i slychac strzaly w momentach rozblyskow, chwila przerwy i strzaly padaja dalej ale rozblyskow brak...

koles tradycyjnie zostaje znaleziony martwy

kolesia namierzaja w kilka minut od zaczecia strzelaniny i wiedza dokladnie z ktorego pokoju strzelal - po kilku minutach melduja sie na miejscu, rozwalaja drzwi itd. Dla nie wtajemniczonych - takie hotele maja czesto korytarze tak zrobione, ze jest jeden dluuuugi korytarz i pierdylion pokoi obok siebie. Bez pospiechu i znajac lokalizacje wlasnego pokoju mozna sie pogubic...

Jak koles 64 czy 63 letnie wniosl tyle broni i amunicji? Jedna strzelba to juz jest jakas waga sama w sobie a 20 czy 30 sztuk + amunicja... wnosil pojedynczo nie zatrzymywany przez nikogo. "Panie po co pan napierdfalasz z tymi siatkami z biedry? Pan jest nasz gość, ja panu pomoge, tymbardziej, ze ma pan wynajety apartamentowiec a tacy gosci nie moga dzwigac ciezarow, daj pan te torbe..."

ps. nie zdziwie sie jak niebawem ktos wyczai, ze osoby ktore przezyly i udzielaja wywiadow sa rodzicami dzieci ze szkoly w Sandy Hook oraz rodzina ludzi z seansu batmana w Aurorze...

no ale ja lubie teorie spiskowe :)




Fajnie, że lubisz teorie spiskowe. Trzeba mieć jakieś hobby.

Jeśli chodzi o Vegas to doczytaj. Po pierwsze koleś meldował się w tym hotelu już wcześniej i to na kilkumiesięczne pobyty i tak też było tym razem. Miał czas i możliwości żeby wnieść tam czołg po jednej części.
Po drugie tam jest 3309 apartamentów, więc namierzenie okna trochę trwa. Zrobił to w końcu ochroniarz (na początku pomylił się o jedno piętro), ale napastnik był sprytniejszy. Umieścił kamery, między innymi w drzwiach, dzięki którym mógł biedaka podziurawić przez drzwi.

Wiem, że jest dużo pytań i tajemnic, ale tutaj raczej bym się nie doszukiwał drugiego dna...

crystaldragon

2017-10-05, 16:36
Fanfanfaro napisał/a:

Dlatego w Polsce broń powinna być nadal dozwolona tylko na pozwolenie.


U nas nie ma mniejszości afrykańskiej ani ich patologicznej kultury, więc to nam nie grozi ;-) Z resztą w Polsce bez zezwoleń są dostępne rewolwery czarnoprochowe z których można oddać 7 strzałów w ciągu 30 sekund i jakoś sebiksy na osiedlu do siebie ani w powietrze nie szczelajo.
Więc twój argument "bo tak mi się wydaje" jest nieprawdziwy.

PanAndrzej666

2017-10-05, 20:18
ja pie**ole oni mają w łbach kawałek pie**olonego styropianu