18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawy na placu zabaw

T3RMINATOR • 2024-04-25, 22:41
Co kto lubi, co kogo bawi... Irkuck


HermanVonSztolc

2024-04-25, 22:51
Po dźwiękach i kącie odbicia deski, można jednomyślnie stwierdzić, tak po akademicku, że pan ma pusty acz twardy baniak

baronturbina

2024-04-25, 22:58
Siriuz, do twarzy ci w czerwonym. Mam nadzieję że z Heliarem to nie było nic na poważnie. Wy homokomuchy jesteście nad zwyczaj spontaniczni.

Heliar

2024-04-25, 23:17
baronturbina napisał/a:

Siriuz, do twarzy ci w czerwonym. Mam nadzieję że z Heliarem to nie było nic na poważnie. Wy homokomuchy jesteście nad zwyczaj spontaniczni.



Jak chcesz kogoś obrażać, to najpierw sprawdź, kogo obrażasz. Nazywanie mnie komuchem czy homo pokazuje tylko wielkość twojej ignorancji. Weź jakiś środek na przeczyszczenie, bo ci te suchary jakoś w dupie dziś utkwiły.

pazuzu

2024-04-26, 00:00
Jak ten kraj jeszcze jakkolwiek funkcjonuje to ja nie wiem

baronturbina

2024-04-26, 00:20
Heliar napisał/a:

Jak chcesz kogoś obrażać, to najpierw sprawdź, kogo obrażasz. Nazywanie mnie komuchem czy homo pokazuje tylko wielkość twojej ignorancji. Weź jakiś środek na przeczyszczenie, bo ci te suchary jakoś w dupie dziś utkwiły.


Doskonała rada. Ignorancji? Kim chłopcze jesteś aby twierdzić że ktokolwiek ma mieć jakąś wiedzę o tobie, a tym bardziej ma sprawdzać czym jesteś?

Heliar

2024-04-26, 00:27
baronturbina napisał/a:

Doskonała rada. Ignorancji? Kim chłopcze jesteś aby twierdzić że ktokolwiek ma mieć jakąś wiedzę o tobie, a tym bardziej ma sprawdzać czym jesteś?



No to podsumujmy twoje dzisiejsze wysrywy, żebyś zrozumiał.

baronturbina, bez bolca dostaje pie**olca.

Driver19cm

2024-04-26, 08:06
baronturbina napisał/a:

Doskonała rada. Ignorancji? Kim chłopcze jesteś aby twierdzić że ktokolwiek ma mieć jakąś wiedzę o tobie, a tym bardziej ma sprawdzać czym jesteś?



Andrzejku, tyle razy Ci powtarzałem. Nie dyskutuj

z ruskimi trollami. Czerwona hołota, nie nadaje się

do żadnej konwersacji. Na nich działa tylko wpie**ol

baronturbina

2024-04-26, 08:35
Heliar napisał/a:

No to podsumujmy twoje dzisiejsze wysrywy, żebyś zrozumiał.
Baronturbina, bez bolca dostaje pie**olca.


Jesteś naprawdę śmieszny z kierunkiem na żałosny. Dalej nie wiem kim jesteś poza zupełnie nikim i zwykłym homokomchem. To i tak dużo.

Veni_Vidi

2024-04-26, 08:56
Walki żuli są zdecydowanie lepsze niż te fake mma

Kutazz

2024-04-26, 09:42
Lowking na tym filmie ma siłę rażenia porównywalną z moimi bąkami

Antebot

2024-04-26, 10:02
Ten w kurtce to Hulk. Chcą sprowokować przemianę ale alkoholowe hobby osłabia bodźce.

Heliar

2024-04-26, 10:26
baronturbina napisał/a:



Driver19cm napisał/a:



Edit: w sumie to szkoda czasu na polemikę z portalowymi idiotami.

smc

2024-04-26, 10:42
Jak ten portal jeszcze funkcjonuje, to ja nie wiem.