18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawy czarnych w Detroit

Jesse.Pinkman • 2021-09-18, 19:44
Miejsce zabawy - stacja benzynowa. Miasto, które lepiej omijać z daleka.

Tryper

2021-09-18, 19:53
Detroit to taki amerykański Radom.

ququa

2021-09-18, 19:55
Kłykcin_Kończysty napisał/a:

Detroit to taki amerykański Radom.



Nie byłem, ale skoro tak mówisz to nie zazdroszczę okolicy :D



mygyry

2021-09-18, 20:14
Ciekawy jestem czy w takim usa nastąpi przesilenie, w sensie, że skoro mamy już prawie 50 do 50 białych i kolorowych to czy nastąpią jakieś czystki, wojny domowe czy może biali zaczną tworzyć "getta" dzieląc Stany na białe i resztę lub po prostu lewackim trendem wyginą w całej tej mieszaninie i będą się kierować w kierunku trzeciego świata biorąc pod uwagę jaką niechęć do pracy i prawa u nich widzimy.

Mzimu

2021-09-18, 20:18
mygyry napisał/a:

Ciekawy jestem czy w takim usa nastąpi przesilenie, w sensie, że skoro mamy już prawie 50 do 50 białych i kolorowych to czy nastąpią jakieś czystki, wojny domowe czy może biali zaczną tworzyć "getta" dzieląc Stany na białe i resztę lub po prostu lewackim trendem wyginą w całej tej mieszaninie i będą się kierować w kierunku trzeciego świata biorąc pod uwagę jaką niechęć do pracy i prawa u nich widzimy.


A jak myślisz, czemu jest tam tak dużo prepersów? Oni najlepiej czują, że się cywilizacja wali na łeb.

pro_avenger

2021-09-18, 20:19
Kłykcin_Kończysty napisał/a:

Detroit to taki amerykański Radom.



Nie bliżej mu do Sosnowca . :-D

mygyry

2021-09-18, 22:00
Mzimu napisał/a:

A jak myślisz, czemu jest tam tak dużo prepersów? Oni najlepiej czują, że się cywilizacja wali na łeb.



A tam oni są marginesem fascynatów, ja mówię o większej skali, gdzie zmieni wręcz polityczny układ kraju, ale biorąc pod uwagę, że wybrali na prezydenta bidet mentalnie cofnięty z komunistką u boku to raczej wróżę powolne wyginiecie bez jednego wystrzału.

jawox

2021-09-18, 22:17
Wiecie dlaczego RoboCop to Sci-Fi? Bo nawet jak by taki gość jak Murphy istniał to nie zrobił by w tym bagnie porządku. W tym mieście mogą pomóc tylko dwie rzeczy: Litle Boy i Fatman
Dobranoc

Ryszardowo

2021-09-18, 23:34
A w latach 80tych śpiewali Detroit Rock city...

adam6230

2021-09-18, 23:49
A pie**olenie byłem w Detroit 2 razy po 8 tygodni na delegacjach i ścisłe centrum jest takie samo jak wszystkie inne miasta w USA. Wiadomo, że znajdzie się dzielnice gdzie mogą Cię zabić ale tak jest w całym US. Już centrum Chicago było bardziej patolskie jak centrum Detroit.

Lingula

2021-09-19, 03:12
Myslalem ze tam na samym koncu jest klamka, i jest, ale do nabijania cen :D

MarekJarek1

2021-09-19, 09:06
mygyry napisał/a:

Ciekawy jestem czy w takim usa nastąpi przesilenie, w sensie, że skoro mamy już prawie 50 do 50 białych i kolorowych



Z tego, co pamiętam, to czarnych jest tam 13%. I z tych 13% rozrabia też niewielka część ale braki kadrowe nadrabiają niesamowitym wręcz talentem do palenia, plądrowania i handlu dragami.
50 do 50 to jest w więzieniach. Jak oni to robią; nie wiem.

mygyry

2021-09-19, 10:43
MarekJarek1 napisał/a:

Z tego, co pamiętam, to czarnych jest tam 13%. I z tych 13% rozrabia też niewielka część ale braki kadrowe nadrabiają niesamowitym wręcz talentem do palenia, plądrowania i handlu dragami.
50 do 50 to jest w więzieniach. Jak oni to robią; nie wiem.



https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art2612821-ubywa-bialych-w-usa

Pisałem o kolorowych a nie o czarnych więc o całym spektrum różnych ras.

John-Flopp

2021-09-19, 10:57
W ostatniej sekundzie widać pistolet to naklejania cen, mógł wyskoczyć z nim na nich. Daje 100% że by sp***alały ćpuny.

bojleros

2021-09-19, 11:24
Kłykcin_Kończysty napisał/a:

Detroit to taki amerykański Radom.



Ani Radom ani Brno - planeta małp.