18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa z tarantulą

Kriski • 2022-10-17, 22:45
Jak masz problem z owadami czy pająkami poszukaj jakiegoś Azjaty:


ProVVe

2024-01-13, 05:03
Obrzydliwe sk***ysyny... Jaki sens tych ich wpie**alań robakow, szczurow, myszy jak robia takie sosy zeby nie bylo czuc ich smaku

35i

2024-01-13, 05:33
Może niech się jakiś fachowiec wypowie, co ona ma z paznokciami?
Chodzi o przebarwienia.

PsikutaBezS

2024-01-13, 05:56
"Koszenila to naturalny barwnik o ciemnoczerwonym kolorze. Jest on pozyskiwany z wysuszonych, zmielonych owadów, zwanych czerwcami kaktusowymi. Te pluskwiaki produkują kwas karminowy, który jest bezpiecznym barwnikiem, dlatego chętnie stosuje się go np. w jogurtach truskawkowych." - smacznego :)

Lo...........cz

2024-01-13, 06:57
35i napisał/a:

Może niech się jakiś fachowiec wypowie, co ona ma z paznokciami?
Chodzi o przebarwienia.


Pracuje w fabryce jeansów za dolara na miesiąc. To od chemii.

psotny_fiutek

2024-01-13, 07:20
ProVVe napisał/a:

Obrzydliwe sk***ysyny... Jaki sens tych ich wpie**alań robakow, szczurow, myszy jak robia takie sosy zeby nie bylo czuc ich smaku



Ooooo to to to !!! Trafione w dziesiątkę. Ile razy w zyciu jadłem w jakimś "chińczyku " to zawsze, zawsze trafił się jakiś debil co nie ważne do jakiego dania, wpie**alał na maksa w ch*j ostrego sosu ze dzbanka...

To byli też znajomi, jak sie ich pytałem po ch*j to robią to zawsze były tylko dwie odpowiedzi

- że by nie czuć smaku a ostre lubi
- bo za darmo ! Jak jest sos za darmo to trzeba brać, dużo brać !!!


(i ch*j że potem taki zjeb nie czuje prawdziwego smaku dania, ale w swoim chorym mniemaniu osiągnął życiowy sukces, bo spełnił jedno lub oba wyżej wymienione założenia :D )
To samo tyczy się wpie**alanie do pizzy ile fabryka dała obu dodatkowych (tylko w Polsce ) sosów, zabawne ludziki :D

Janko

2024-01-13, 08:13
A idź pan k***a w ch*j

Ha...........dy

2024-01-13, 08:18
Ja bym się umówił. Fajna, ładna i poj***na. Same plusy. :-D

SpeedyG

2024-01-13, 08:25
Dobra dupa i tania w utrzymaniu. Gdzie można taką kupić lub zamówić na aliexprres z dostawą do paczkomatu?

batiz

2024-01-13, 09:36
Oby tylko nie przenosiła jakiegoś pajęczego syfilisa robiąc loda

mesjans

2024-01-13, 09:47
35i napisał/a:

Może niech się jakiś fachowiec wypowie, co ona ma z paznokciami?
Chodzi o przebarwienia.



Pewnie nie raz wpadła na podpie**alaniu komuś kury co kończyło się deskoterapią pazurów, teraz zostało jej się wpie**alać pająki.