18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zabawa z publicznością

qlimax • 2010-06-08, 13:06
a raczej robienie w h*ja publiczności


dorianxx

2010-06-09, 13:17
metac**a to syf

ShermanxD

2010-06-09, 14:49
@dorianxx, nagraj w ich wieku plyte bardzej dopracowana niz master of puppets, a przestane cie uwazac za skonczoną ciote i debila ;>

Murzyn

2010-06-09, 14:59
Życzę autorowi tego postu słownika ortograficznego z funkcją "szukaj" bo wyraz ch*j pisze się przez CH ale jeśli nie wie się gdzie leży litera "C" to jest ona 3 od początku, początek to literka A, licząc na palcach zaczynasz od kciuka a kończysz na fakaczu. Wtedy pisz k***a mać a nie z takimi błędami. Dziękuję, dobranoc.

KurtSmolorz

2010-06-09, 16:20
Murzyn, możesz teraz napisać co on takiego w ogóle powiedział w filmiku(James Hatfield).

dorianxx

2010-06-10, 02:42
Szerminatorze, doj***łeś teraz nie z tej rury. ch*j z tym jak grają/grali. Nie podoba mi się ich muzyka, wyraziłem swoje zdanie bo mogłem. Więc teraz k***A odpowiedz mi dlaczego rzucasz we mnie wyzwiskami!>?!?@!!1

qlimax

2010-06-10, 11:04
Murzyn napisał/a:

Życzę autorowi tego postu słownika ortograficznego z funkcją "szukaj" bo wyraz ch*j pisze się przez CH ale jeśli nie wie się gdzie leży litera "C" to jest ona 3 od początku, początek to literka A, licząc na palcach zaczynasz od kciuka a kończysz na fakaczu. Wtedy pisz k***a mać a nie z takimi błędami. Dziękuję, dobranoc.



Dziękuję bardzo za informację. Chciałbym się odwdzięczyć i poinformować iż w języku polskim nie ma słowa „FAKACZU”

Pozdrawiam

IgoR_KilleR

2010-06-10, 22:53
vontariel napisał/a:

pfff kto idzie na Metallicę...SLAYER!!



Hell Yeah :D
I Megadeth :)