18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa w chowanego

Dannyk • 2013-10-16, 17:30
Dobra kryjówka, ja bym nie znalazł go


ElManiure

2013-10-16, 21:38
esencja sadola to jest to!

prozal

2013-10-16, 21:39
Do wszystkich tych co ubolewają nad powyższym zdjęciem, kiedy Wy toczycie bezsensowne utarczki słowne, matka tego miłośnika zabawy w chowanego po raz 30 w swoim krótkim 22 letnim życiu jest w ciąży, ona nawet nie zauważy braku tego zgrywusa, bo ma w zapasie jeszcze, czego nie objął kadr, 28 podobnych jemu żartownisiów :)

op...........ve

2013-10-16, 22:00
Blizzard93,
ja że tak ujmę zajmuję się historią 2 wś bardziej na poważnie i nie traktuję tego jako hobby tylko cząstkę swego życia ale nie ważne...i nie podzielał bym twojej fascynacji SS, duży wpływ miała propaganda i jej wpływ na umysły młodzieży w III Rzeszy bo kiedyś nawet oglądałem program jakiś gdzie Ślązak się wypowiadał na temat SS gdzie sam mundur wywierał wpływ na psychikę, SSmani poprostu imponowali ludziom a ci raczej nie myśleli o działalności tej jednostki. Na froncie SS, byli to żołnierze bardziej wyszkoleni, lepszy ekwipunek coś w rodzaju dzisiejszych komandosów, jednostki specjalne. Ale nie porównuj ich do nie wiem kogo i nie bredź o nich jak o bohaterach bo połowa to byli zbrodniarze i sadyści którzy wierzyli w system a reszta zwykli niemcy którzy się w owych oddziałach znaleźli.

jendrula

2013-10-16, 22:08
Żałosne niewinna istota idzie do piachu w imię czego? Nic nie zawiniło to Dziecko a sk***ysyny odpowiedzialne za stan rzeczy pławią sie w dobrobycie kupa śmiechu faktycznie jest sie zczego śmiać. Nawet na sadisticu są jakieś granice Ja bym za dziecko oddał pewnie wiele a tu tyle piwek od bezmuzgowców Żenada

Zarammoth

2013-10-16, 22:12
O! To na sadolu jednak nie ma tematu tabu? Sprawdźmy:
Jan Paweł II gwałcił małe dzieci. :D

XooX

2013-10-16, 22:13
Sadol w pełnej krasie ;]

Mizantrop

2013-10-17, 00:03
Dannyk napisał/a:

QKLUX, Obrazek



Chciało Ci się?

Blizzard93

2013-10-17, 01:25
opusative napisał/a:

Blizzard93,
ja że tak ujmę zajmuję się historią 2 wś bardziej na poważnie i nie traktuję tego jako hobby tylko cząstkę swego życia ale nie ważne...i nie podzielał bym twojej fascynacji SS, duży wpływ miała propaganda i jej wpływ na umysły młodzieży w III Rzeszy bo kiedyś nawet oglądałem program jakiś gdzie Ślązak się wypowiadał na temat SS gdzie sam mundur wywierał wpływ na psychikę, SSmani poprostu imponowali ludziom a ci raczej nie myśleli o działalności tej jednostki. Na froncie SS, byli to żołnierze bardziej wyszkoleni, lepszy ekwipunek coś w rodzaju dzisiejszych komandosów, jednostki specjalne. Ale nie porównuj ich do nie wiem kogo i nie bredź o nich jak o bohaterach bo połowa to byli zbrodniarze i sadyści którzy wierzyli w system a reszta zwykli niemcy którzy się w owych oddziałach znaleźli.



No i doszliśmy do porozumienia ;) Całkowicie zdaję sobie sprawę z tego że lwia część SSmanów była sadystami i zbrodniarzami, dlatego też wspomniałem, że bardzo jestem ciekaw jaki był odsetek psychopatów w ich szeregach ;) Będąc Polakiem i wiedząc jak wiele złego wyrządzili Polsce hitlerowcy, nawet nie myślałem by ich określić mianem bohaterów. Jednakże ich znakomite wyszkolenie, zdyscyplinowanie i uzbrojenie sprawia imponujące wrażenie. Zaś to że byli fanatykami dodatkowo dodaje smaczku tej jednostce i sprawia, że dla mnie jest ona najbardziej interesująca z okresu IIWŚ. Koniec offtopu ;)

ProVVe

2013-10-17, 02:44
k***a ile ludzi z PETA wjechało na sadola... :krejzi:


Teraz troszkę powagi... Skończcie pie**olić jak wam jest jej szkoda... Widzicie obdarte dziecko co prosi o 2zł czy jakiegoś biedaka to mówicie mu "sp***alaj, nie mam, odwracacie wzrok...". W ch*ja to możecie robić bliskich i rodzinę, ale mnie na maślane oczy to możecie zmusić jedynie do wystawienia ku*asa... Kiedy ostatnio coś dla potrzebujących tuż za rogiem zrobiłeś/łaś? Nie mam zamiaru się tu przechwalać, ale jak pisałem odżałuj 20zł i przekaż na jakiegoś dzieciaka czy daj typowi nawet na tę wódkę (niech ma odskocznię od czasami ponurego świata). Hipokryci w mordę jego mać...

Swoją drogą to jest latryna jeśli się nie mylę :krejzi:

Ca...........er

2013-10-17, 07:38
Co jest dzisiaj za święto? Sadol już drugi raz mnie pozytywnie zaskoczył :) Pierwszy raz im ziemia obrodziła...

Dannyk

2013-10-17, 07:49
Brüste napisał/a:

Chciało Ci się?



Nudziłem się bardzo :>

Browaryt

2013-10-17, 10:35
kaktus w dupe wszystkim z bólem dupy nie podoba Ci się to nie oglądaj

tubylec

2013-10-17, 13:18
Trzeba być niepełnosprawnych intelektualnie albo jakimś zjebem genetycznym,że się śmiać z takiej sytuacji. No ale czego wymagać od popie**olonej gimbazy mającej parę latek i kozaczącej na forum gdzie w rzeczywistości to zwykłe zakompleksione p*zdy, które na każdym kroku dostają wpie**ol. Życzę wam choooje wszystkiego naj w życiu, łącznie z hivem i rakiem brakujące ogniwa.

qardasim

2013-10-17, 13:34
Dodawanie obrazków, filmików bez sadyzmu: "wypie**alaj na kwejka", dodanie czegoś sadystycznego: "za ostre". k***a, to czego wy tutaj chcecie ludzie? Nie podoba się nie komentować, nie dawać piwa... Szczerze też mnie nie bawi taki "humor" i miałem po prostu przewijać dalej, bez zbędnego komentarze, ale wk***iają mnie tacy ludzie którzy sami nie wiedzą czego chcą.

Gonczor

2013-10-17, 23:34
Dałem po piwie każdemu zdrowo myślącemu. Nie bawi was taki humor, to co tu k***a robicie? Popie**oleni, światli yntelygenci, co poprawność polityczną stawiają wyżej, niż ciasnotę własnej dupy.