18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa kotem ...

~McSadol • 2021-10-04, 20:04
.. nie wiem czego się idiotka spodziewała ..


zbynekmaslanka

2021-10-05, 00:37
satariel napisał/a:

tylko debile dywagują nad autentycznością takich gniotów dla starych cepów. Popłacz się jeszcze.



Gdzie ja tam napisałem o żalu czy płaczu. Taka ciekawostka żebyscie przykuki wiedzieli jaki jest świat i co ludzie robią (zwykli ludzie tacy jak wy) jak czują że nie będzie konsekwencji.

satariel napisał/a:

tylko debile dywagują nad autentycznością takich gniotów dla starych cepów. Popłacz się jeszcze.



Tak przy okazji zerknąłem co to znaczy satariel ... to jakies glupawe grajki. Jak można podziwiac grajków, kiedyś grajek to spał w stodole i nikt się z tym nie liczył. Teraz podziwiają aktorów, grajków i debili zamiast prawdziwych bohaterów . Przemyśl to może coś zrozumiesz ... ale wątpie

Sarmalis

2021-10-05, 01:15
Co za k***a j***na

Manolito666

2021-10-05, 01:28
Folur napisał/a:

śmieszy mnie to biadolenie, jak wrzucają odcinanie głów i patroszenia na zywca ludzi to nikt nie mowi "biedny czlowiek", a tu zwierzaka wrzucila do wody i wielkie halo...niektorzy to mają coś z glowami



Święte słowa

San.Escobar

2021-10-05, 01:56
Manolito666 napisał/a:

Święte słowa



pie**olenie. Jak komuś ucinają głowę albo patroszą to znaczy, że prawdopodobnie należał do innego gangu. Człowiek może być winny, zwierzę nie, bo nie potrafi zrobić komuś coś złego tak o, dla zabawy (poza paroma wyjątkami z tego co wiem, ale mogę się mylić). Zresztą mam wrażenie, że pod filmami gdzie zabijają nie wiem, dziadka albo małą dziewczynkę, również się wk***iamy.

suyek

2021-10-05, 07:34
FolurWczoraj 22:08
20
śmieszy mnie to biadolenie, jak wrzucają odcinanie głów i patroszenia na zywca ludzi to nikt nie mowi "biedny czlowiek", a tu zwierzaka wrzucila do wody i wielkie halo...niektorzy to mają coś z głowami..... Ponieważ ludzie to ścierwo bezmózgi j***ne zero godności i honoru a zwierzę jest nic nie winne bardzo dumne i honorowe bez wahania strzelił bym w czoło każdemu sk***ielowi który się krzywo spojrzy chociażby ale gdybym miał zabić psa to z łzami w oczach bo tylko jego właściciel zasłużył na śmierć wina nigdy nie leży po winie zwierzęcia......

MisiaXD

2021-10-05, 07:37
Ciekawe jak pływał gdyby mu np. Tylnie łapy związała.



Ps. j***ć was wielcy obrońcy zwierząt co bardziej im współczują niż ludzie ha ha

pazuzu napisał/a:

Chętnie bym tą głupią k***e wrzucił do zimnej rzeki i jeszcze rzucał w nią kamieniami



U mnie jest w ch*j kotów na osiedlu daj namiar a jakiegoś ci podrzucę.

InsanityMotion

2021-10-05, 08:17
Folur napisał/a:

śmieszy mnie to biadolenie, jak wrzucają odcinanie głów i patroszenia na zywca ludzi to nikt nie mowi "biedny czlowiek", a tu zwierzaka wrzucila do wody i wielkie halo...niektorzy to mają coś z glowami



Troche odpowiedzialnosci. Jestesmy najbardziej rozwinieta rasa na Ziemii a nie umiemy wziac troche odpowiedzialnosci na kark i zajac sie tymi ktorzy sa znacznie bardziej ograniczeni niz my (przynajmniej niektorzy...) to troche slabe. Nie wspominajac ze to sie tyczy ludzi tez. Jaki wk*** lapie jak opiekunka napie**ala bezbronnego malego? Mnie akurat potezny.
To ze jestesmy silniejsi, wieksi, madrzejsi, zdolniejsi to nie tylko przywilej ale troche k***a obowiazku tez wzgledem natury na tej planecie. Ale no tak, lepiej byc macho c**a i sie dziwic jak to k***a mozna sie nie smiac jak 30x krotnosc wagi wzrostu i sily pastwi sie nad zwyklym siersciuchem czy malcem. No k***a mega powod do zaszczytu, wybitne indywidualnosci :)

MisiaXD

2021-10-05, 08:34
InsanityMotion napisał/a:

Troche odpowiedzialnosci. Jestesmy najbardziej rozwinieta rasa na Ziemii a nie umiemy wziac troche odpowiedzialnosci na kark i zajac sie tymi ktorzy sa znacznie bardziej ograniczeni niz my (przynajmniej niektorzy...) to troche slabe. Nie wspominajac ze to sie tyczy ludzi tez. Jaki wk*** lapie jak opiekunka napie**ala bezbronnego malego? Mnie akurat potezny.
To ze jestesmy silniejsi, wieksi, madrzejsi, zdolniejsi to nie tylko przywilej ale troche k***a obowiazku tez wzgledem natury na tej planecie. Ale no tak, lepiej byc macho c**a i sie dziwic jak to k***a mozna sie nie smiac jak 30x krotnosc wagi wzrostu i sily pastwi sie nad zwyklym siersciuchem czy malcem. No k***a mega powod do zaszczytu, wybitne indywidualnosci



W new york jest orangutan co ucieka z klatki i biję zwierzęta co ich nie lubi.

grudzin7

2021-10-05, 08:43
Koty boją się wody tylko dlatego, że przez większość życia wodę widzą tylko w misce.
W dzieciństwie miałem koleżankę co wszystkie 4 swoje koty wrzucała do jeziora i jakoś się nie straumatyzowały i od niej nie uciekły, ba, po jakimś czasie same zaczęły wskakiwać do wody aby się ochłodzić w lato itp. Jeden z nich na moich oczach dał nura z brzegu i po chwili wyszedł z rybą w pysku.
Wniosek jest prosty - natury nie oszukasz. Nawet jeżeli próbujesz ją zagłaskać na śmierć.

Czaczek83

2021-10-05, 08:46
Folur napisał/a:

śmieszy mnie to biadolenie, jak wrzucają odcinanie głów i patroszenia na zywca ludzi to nikt nie mowi "biedny czlowiek", a tu zwierzaka wrzucila do wody i wielkie halo...niektorzy to mają coś z glowami



śmieszna to jest twoja ortografia imbecylu

jozue

2021-10-05, 09:07
Folur chyba ty masz coś z łbem skoro pie**olisz takie bzdury, właśnie jak człowiek cierpi to jest fajne i można popatrzeć, a zwierząt zawsze szkoda

S.Cat

2021-10-05, 09:30
Folur napisał/a:

śmieszy mnie to biadolenie, jak wrzucają odcinanie głów i patroszenia na zywca ludzi to nikt nie mowi "biedny czlowiek", a tu zwierzaka wrzucila do wody i wielkie halo...niektorzy to mają coś z glowami



Nie w tym rzecz.Bicie i odcinanie głów osobom, które ewidentnie na to nie zasługiwały zawsze napawa mnie jakimś takim wewnętrznym obrzydzeniem.Przykladowo - gość, który gwałci i morduje komuś córkę.Film jak stary przeciera taka szmatę po całej podłodze przynosi niemal ulgę, że jeszcze istnieje jakaś sprawiedliwość na tym padole.Z kolei kot z tego materiału raczej nie zgwałcił ani zamordował nikogo z rodziny tej tępej dzidy więc jestem wzburzony tak samo jak podczas oglądania znęcania się skośnych p*zd nad jakąś Bogu ducha winna dziewoja.

janlew

2021-10-05, 10:00
Folur napisał/a:

śmieszy mnie to biadolenie, jak wrzucają odcinanie głów i patroszenia na zywca ludzi to nikt nie mowi "biedny czlowiek", a tu zwierzaka wrzucila do wody i wielkie halo...niektorzy to mają coś z glowami


A to bardzo proste. To działania koszerniaków i sterowanych przez nich lewaków. Rzucać na cywilizacje białego różne plagi i prać mózgi.
Jednym z filarów tej cywilizacji jest kościół. Gdy ten zabrania pedalstwa w strefie publicznej, to parady LGBT. Mówią że ludzie mają panować nad zwierzętami, jeb prawa zwierząt i animalsi. To samo z władzą nad ziemią i ekoterrorystami. Kobieta ma być posłuszna mężowi to feminizm. Dzieci należą do rodziców, no to odbieramy i dajemy samotnym madkom idiotkom, albo gejom. Życie jest święte to promocja aborcji i eutanazji. Islam jest wrogi chrześcijaństu, dawaj zalewać nim Europe. I tak jest ze wszystkim.
Tyle że Ty, ze swoim durnym antychrześcijańskim znaczkiem, też jesteś pożytecznym szabesgojem tej ekipy mimo że zgrywasz antysemitę.

sa...........el

2021-10-05, 11:21
zbynekmaslanka napisał/a:

Gdzie ja tam napisałem o żalu czy płaczu. Taka ciekawostka żebyscie przykuki wiedzieli jaki jest świat i co ludzie robią (zwykli ludzie tacy jak wy) jak czują że nie będzie konsekwencji.
Tak przy okazji zerknąłem co to znaczy satariel ... to jakies glupawe grajki. Jak można podziwiac grajków, kiedyś grajek to spał w stodole i nikt się z tym nie liczył. Teraz podziwiają aktorów, grajków i debili zamiast prawdziwych bohaterów . Przemyśl to może coś zrozumiesz ... ale wątpie



satariel ma wiele znaczeń leszczu, ch*j mnie obchodzisz ty z jakimiś idiotycznymi podjazdami na temat nicku, o którym nie masz pojęcia i czytasz na jego temat jakieś losowe gówno z neta. Gówno mnie obchodzi jakiś nędzny, podrzędny zespolik metalowy. Doedukuj się, a nie głupoty na YT z pieskami i kotkami oglądasz.

sothis

2021-10-05, 11:32
janlew napisał/a:

A to bardzo proste. To działania koszerniaków i sterowanych przez nich lewaków. Rzucać na cywilizacje białego różne plagi i prać mózgi.
Jednym z filarów tej cywilizacji jest kościół. Gdy ten zabrania pedalstwa w strefie publicznej, to parady LGBT. Mówią że ludzie mają panować nad zwierzętami, jeb prawa zwierząt i animalsi. To samo z władzą nad ziemią i ekoterrorystami. Kobieta ma być posłuszna mężowi to feminizm. Dzieci należą do rodziców, no to odbieramy i dajemy samotnym madkom idiotkom, albo gejom. Życie jest święte to promocja aborcji i eutanazji. Islam jest wrogi chrześcijaństu, dawaj zalewać nim Europe. I tak jest ze wszystkim.
Tyle że Ty, ze swoim durnym antychrześcijańskim znaczkiem, też jesteś pożytecznym szabesgojem tej ekipy mimo że zgrywasz antysemitę.



Jakkolwiek uważam Cię za odrealnionego pierwszej wody debila, tak porównanie Ci wyszło.
Masz piwo (ale Tyskie - Idź szukać murzyńskiej p*zdy, żeby zabić ten smak)