18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa gówniaków

CrazyEdek • 2022-08-07, 10:20
On też tak chce.


PIs

2022-08-07, 10:29
Można zrobić konkurs kto wrzucił bardziej gówniany filmik, Halman z tęczowa laguną, czy Edek z dwoma bachorami :-D

PabloSkills

2022-08-07, 10:38
E tam słabo. Jak miałem 2 latka to włożyłem łape do ula. Już tak nie robię.

sothis

2022-08-07, 13:02
PIs napisał/a:

Można zrobić konkurs kto wrzucił bardziej gówniany filmik, Halman z tęczowa laguną, czy Edek z dwoma bachorami



Jest popyt jest podaż.
Natomiast... Jakie nagrody przewidujesz?

croyna

2022-08-07, 13:22
eh, to jest życie. mieć tak duży dom, dzieci i wolny czas spędzać na filmowaniu tego, jak się bawią. zazdro. może brzmię jak 30-kilku letni przegryw, ale tak właśnie jest.

__Tux__

2022-08-07, 13:27
sothis napisał/a:

Jest popyt jest podaż.
Natomiast... Jakie nagrody przewidujesz?



Zdjęcia Flodzi.

Halman

2022-08-07, 13:33
PIs napisał/a:

Można zrobić konkurs kto wrzucił bardziej gówniany filmik, Halman z tęczowa laguną, czy Edek z dwoma bachorami



możesz zrobić, masz moje błogosławieństwo....

Kurisu

2022-08-07, 13:51
tiktok. Przypominam, że mamy monitory poziome a nie pionowe...wrzuty z tiktoka zostawcie na tiktoku, gdzie będą w większości oglądane na telefonach.

PhantomMask

2022-08-07, 14:07
Ja pie**ole no niewiarygodne co się wydarzyło na tym filmie

__Tux__

2022-08-07, 23:14
Kurisu napisał/a:

tiktok. Przypominam, że mamy monitory poziome a nie pionowe...wrzuty z tiktoka zostawcie na tiktoku, gdzie będą w większości oglądane na telefonach.



Ja coraz częściej nawet się nie odzywam. Do niektórych ameb nie dotrze.

dżonyłojlker

2022-08-07, 23:35
croyna napisał/a:

eh, to jest życie. mieć tak duży dom, dzieci i wolny czas spędzać na filmowaniu tego, jak się bawią. zazdro. może brzmię jak 30-kilku letni przegryw, ale tak właśnie jest.



Nie brzmisz jak "30-kilku letni przegryw", brzmisz jak rozhisteryzowana gruba baba, która rozczula się na widok gówniaków w wózkach i sukien ślubnych na wystawach sklepów. Nigdy nie uwierzę, że takie coś mógłby napisać mężczyzna, nieważne jak bardzo chory psychicznie musiałby być, czy jak bardzo musiałoby mu wyj***ć estrogen na skutek jakichś zaburzeń hormonalnych, to jest po prostu nie możliwe.