18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za szybko za wściekle

ZDMZaurJerzy • 2015-05-12, 21:17
Mogło być tak pięknie :amused:

"Nie martw się. Jestem mechanikiem" :idzwch*j:

RustyRat

2015-05-12, 22:12
Oglądałem to gimbazowe filmidło FastAndFuries wczoraj, takiego gówna już dawno nie widziałem, w sumie te masowe filmy to coraz większe guano, już nawet efukty specjalne nie ratują tych gniotów.

sorra18

2015-05-13, 20:51
Gdyby filmy były realistyczne to by nie było hollywood. Jak chcesz oglądać realne tuningi to idź pod remizę w sobotę wieczorem. Z filmami jak z grami maja pobudzać fantazje i być oderwaniem od szarej rzeczywistości. Gdybym miał płacić za nudna ch*jnie to wolałbym pogrzebać w pępuszku w domu. Trzeba być dopiero na poziomie gim-bazy żeby ludziom próbować tłumaczyć i uzmysławiać ze te sceny to nierealne wyczyny spreparowane na potrzeby kina. Sherlocy internetów ja pie**ole.

RustyRat

2015-05-13, 21:01
sorra18 napisał/a:

Gdyby filmy były realistyczne to by nie było hollywood. Jak chcesz oglądać realne tuningi to idź pod remizę w sobotę wieczorem. Z filmami jak z grami maja pobudzać fantazje i być oderwaniem od szarej rzeczywistości. Gdybym miał płacić za nudna ch*jnie to wolałbym pogrzebać w pępuszku w domu. Trzeba być dopiero na poziomie gim-bazy żeby ludziom próbować tłumaczyć i uzmysławiać ze te sceny to nierealne wyczyny spreparowane na potrzeby kina. Sherlocy internetów ja pie**ole.


Dzięki że wytłumaczyłeś bo myślałem że to wszystko jest na poważnie :idzwch*j:
Jak to się mówi co za dużo to niezdrowo, jak filmy teraz robione są na jedno kopyto pod publikę poniżej 18 lat, to to jest już nudne.

ws...........33

2015-05-13, 21:26
Mnie kumpel namówił żeby na to iść i dawno tak się nie bawiłem, jak za dawnych lat przy gumisiach :D