18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za szeroko

~DMT • 2015-11-18, 09:26
Coś z naszego podwórka.Bydgoszcz.



xv89

2015-11-18, 13:15
Ahh, jak ja pamiętam te zaśpiewy rozlegające się ze stadionu Polonii:

"Co tak śmierdzi, co tak wali?!
- To z Trollunia przyjechali!!!"

To były czasy...

sicku

2015-11-18, 13:32
O lol, moje skrzyżowanie... Mieszkam w tym mrówkowcu na prawo na początku filmiku... Ciekawe co ja robiłem 16 września. :D

8michal7

2015-11-18, 13:39
sicku napisał/a:

O lol, moje skrzyżowanie... Mieszkam w tym mrówkowcu na prawo na początku filmiku... Ciekawe co ja robiłem 16 września. :D

, że ten, hmm... jak to było? A wiem. Pokaż cycki :kawa:

IOI

2015-11-18, 13:39
ja pie**ole, co zescie sie doj***li ze spojzal na swoj samochod czy bardzo obity?!? wy napewno byscie specjalnie patrzyli w druga strone, zeby jakis gnojek z sadistica sie nie przyj***l.

Metaxxy

2015-11-18, 14:31
Ja bym zaczął sp***alać bo zaraz zacznie się palić

Smuggler1920

2015-11-18, 15:27
sicku pewnie w szkole byłeś.

Papiakos

2015-11-18, 16:00
@sicku

Co robiłeś? Może ustawiałeś sobie żeńską płeć na sadisticu

decode21

2015-11-18, 16:04
Moim zdaniem chciał go słusznie ukarać za zmianę pasa na ciągłej linii, to CZARNY powinien zostać uznany za winnego kolizji.

~DMT

2015-11-18, 16:15
decode21 napisał/a:

Moim zdaniem chciał go słusznie ukarać za zmianę pasa na ciągłej linii, to CZARNY powinien zostać uznany za winnego kolizji.



Co ty gościu pie**olisz? Zobaczył auto na skrzyżowaniu które zamierza włączyć się do tego samego kierunku,widział że ma wolne, wiec poszedł na zewnętrzny w celu zrobienia mu miejsca na wewnętrznym, żeby wszystko fajnie i płynnie szło(wiem, niby powinien od razu się tam znaleźć, ale z własnego doświadczenia, a wierzcie mi jest nie małe, wiem że dużo więcej jest wlotów od strony prawej, na drogach dwupasmowych. Przepisy owszem należy szanować, ale k***a nie popadajmy w skrajności. Potem właśnie przez tobie podobnych, pół miasta zaj***ne korkami...

_poison_

2015-11-18, 19:36
W co sie bawia dzieci w toruniu ???
- w miasto !! :mrgreen:

meriadoc

2015-11-18, 19:44
Moje ukochane miasto :)

decode21

2015-11-18, 20:54
MaszAyahuaskę napisał/a:



Co ty gościu pie**olisz? Zobaczył auto na skrzyżowaniu które zamierza włączyć się do tego samego kierunku,widział że ma wolne, wiec poszedł na zewnętrzny w celu zrobienia mu miejsca na wewnętrznym, żeby wszystko fajnie i płynnie szło(wiem, niby powinien od razu się tam znaleźć, ale z własnego doświadczenia, a wierzcie mi jest nie małe, wiem że dużo więcej jest wlotów od strony prawej, na drogach dwupasmowych. Przepisy owszem należy szanować, ale k***a nie popadajmy w skrajności. Potem właśnie przez tobie podobnych, pół miasta zaj***ne korkami...



hehehehe :trollencjusz:

Mitur1988

2015-11-18, 21:28
O co ten hałas? Przecież widać że to kierowca tira na urlopie i nie przyzwyczajony do osobówki, łamał się na dwa pasy jakby zestawem jechał :P

CmN

2015-11-19, 20:11
decode21 napisał/a:

Moim zdaniem chciał go słusznie ukarać za zmianę pasa na ciągłej linii, to CZARNY powinien zostać uznany za winnego kolizji.

Znawco gdybyś się przyjrzał to byś zobaczył, że prawy pas się zaczyna. NA samym początku tego pasa jest przystanek autobusowy wyłożony kostką brukową, niestety ciągłą linia jest niefortunnie blisko końca przystanku autobusowego spowodowanego bliskością przejścia dla pieszych. Nawet instruktorzy w L-ce uczą aby dopiero za kostką brukową zmieniać pas ruchu. Więc nie pie**ol że słusznie zrobił, bo ta p*zda najprawdopodobniej miała już czerwone i jeszcze chciała się wj***ć. Dziękuje to tyle wyładowałem swoją frustracje...