18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pomaranczowy4

2013-02-16, 03:03
ozer napisał/a:




I mają racje! mają powody do brechtania się to sie brechtają... jak ja patrze na to wszystko też sie brechtam bo ten kraj to jedna wielka parodia jest! :lodowka:



brechtajmy sie razem, niech cały świat zobaczy jaki się brechtamy! no brechtania to świat przegapić nie-mo-że!

a że tak zabrechtam.co z tym smoleńskiem? i prosze na mnie nie brechtać bo to mój nie pierwszy post...brechtozowienia :)

Matuch90

2013-02-16, 04:09
Tak sk***ysyny w porównaniu z tym co jest obecnie, to tamten prezydent był elitą ! Jego żona tak samo ! I dowódcy sił zbrojnych też byli elitą ! A dzisiaj ? Poczytajcie niedojeby, a nie się głupio cieszycie. k***y j***ne ! Bo mnie boli !

ro...........zo

2013-02-16, 08:09
Jaka elita?

merh

2013-02-16, 11:55
Bo zgineli,to juz k***a legendy? poki zyli,to jechaliscie po nich jak po burej suce. Weeeź sie... życzę,aby i reszta tej elity tak skonczyła.

Prescot

2013-02-16, 12:14
kolosialdo napisał/a:

Jesteście wszyscy pok***ieni. Zginęła elita narodu z prezydentem na czele, rząd dał dupy przy śledztwie dając rosji wolne pole do popisu. Cały świat ma z nas bekę, a w dodatku sami się z tego śmiejecie. Ludziska zobaczcie że po tym numerze nikt nie będzie brał Polski na poważnie. Jesteście wszyscy jebnięci jeśli to was bawi.



W p*zdu z taką elitą, zwykłe pasożyty narodowo-socjalistyczne pokroju kaczyńskiego

Ależ oczywiście

2013-02-16, 13:07
Cytat:

Jesteście wszyscy pok***ieni. Zginęła elita narodu z prezydentem na czele, rząd dał dupy przy śledztwie dając rosji wolne pole do popisu. Cały świat ma z nas bekę, a w dodatku sami się z tego śmiejecie. Ludziska zobaczcie że po tym numerze nikt nie będzie brał Polski na poważnie. Jesteście wszyscy jebnięci jeśli to was bawi.


co mam, k***a, płakać? czy z szabelką na tuska?

Chuck_Taylor

2013-02-16, 14:13
Rzeczywiście cały świat nie ma innych problemów tylko się brechają z Polski brawo...

NieWeszles

2013-02-16, 16:47
kolosialdo napisał/a:

Jesteście wszyscy pok***ieni. Zginęła elita narodu z prezydentem na czele, rząd dał dupy przy śledztwie dając rosji wolne pole do popisu. Cały świat ma z nas bekę, a w dodatku sami się z tego śmiejecie. Ludziska zobaczcie że po tym numerze nikt nie będzie brał Polski na poważnie. Jesteście wszyscy jebnięci jeśli to was bawi.



Niby co mają zrobić? Iść na kolanach do Moskwy i prosić o wrak?! Mamy prosić USA o pomoc?! Jak będą chcieli to oddadzą. Możemy im naskoczyć, taka prawda.

Wolne pole do popisu? Na ich terytorium?! Co Ty w ogóle piszesz...

pomaranczowy4

2013-02-16, 17:42
NieWeszles napisał/a:



Niby co mają zrobić? Iść na kolanach do Moskwy i prosić o wrak?! Mamy prosić USA o pomoc?! Jak będą chcieli to oddadzą. Możemy im naskoczyć, taka prawda.

Wolne pole do popisu? Na ich terytorium?! Co Ty w ogóle piszesz...



tak czy siak wrak nie zostaal zbadany w taki sposób jak sie bada wraki w lotnictwie..ale ch z tym.

Włodzimierz

2013-02-16, 20:23
Nawet tutaj pojeby? LUDZIE k***A!
Główną przyczyną wypadku była decyzja o rozpoczęciu podejścia i ch*j, reszta to tylko jej następstwa. Gówno do tego miała szerokość brzozy, czy autokomis stojący na osi pasa.

www_miromiko_pl

2013-02-17, 08:29
do napinaczy : idźcie na kwejka zobaczyć czy was tam nie ma ;)