18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

za pedala pojdziesz fo wiezienia

tomek9210 • 2015-03-26, 22:53
Będą wsadzać za kraty za obrazę gejów?
Dzisiaj, 26 marca (20:35)
Ministerstwo Sprawiedliwości poparło kontrowersyjne projekty ustaw dotyczące obrażania mniejszości seksualnych. „Trzy lata więzienia mają grozić za znieważenie homo- i transseksualistów ze względu na ich orientację. Za stosowanie wobec takich osób gróźb – nawet pięć” – pisze „Rzeczpospolita”.
„Obecnie karalne jest znieważenie ze względu na różnice narodowościowe, etniczne, rasowe i wyznaniowe. Ministerstwo Sprawiedliwości chce, by Sejm dodał do tego katalogu niepełnosprawność, orientację seksualną i tożsamość płciową” – pisze piątkowa „Rzeczpospolita”.
Dziennik podkreśla, że konserwatyści z rezerwą patrzą na propozycje takich zmian. Obawiają się bowiem, że nowelizacja przepisów mogłaby doprowadzić do zamknięcia debaty na temat praw mniejszości seksualnych.

Zaj***ne z rmf24

Chyba ich do reszty poj***lo..

Shadok

2015-03-26, 22:57
Wrzucanie ich do jednej ustawy z niepełnosprawnymi jest karygodną obrazą dla niepełnosprawnych. Teraz czekać aż za znieważenie komara będzie dożywocie.

Manhunt661

2015-03-26, 23:03
nie umiem nic napisać...
ew. żyjemy w chorych czasach...

tomek9210

2015-03-26, 23:16
Niestety. Moze w koncu odsuniemy tych idiotow od wladzy.

Hangman108

2015-03-27, 13:54
Prawo o wolności słowa w całej Europie jest poj***ne. Według mnie, dopóki nie nawołuje się do przemocy, można powiedzieć wszystko. Nie interesuje mnie, czy ktoś obraża cyganów, pedałów, papaja z Watykanu, czy gloryfikuje nazistów i KKK, nie powinno być za to żadnej kary. Akurat pod tym względem USA ma lepsze prawo od całej reszty świata.

kuspajew

2015-03-27, 15:15
No i prawidłowo.

Sagertrah

2015-03-27, 15:45
Mam to w dupie, jak to wprowadzą to będę grał sobie w Battlefielda. A polaczki cebulaczki niech sobie protestują.

De...........37

2015-03-27, 17:03
Sram na to bo problem mnie nie dotyczy, ani homosiem nie jestem ani nie zwykłem ich wyzywac od pedałów (bo po ch*j miał bym...).

ynzinier

2015-03-27, 17:41
Nie, żebym nie miał czegoś za pedałami i innymi wykolejeńcami, ale:
Zaskakująco dobrze widać, że gdy społeczeństwo traci kulturę (głównie osobistą) i inteligencję, rząd działa niczym w zwierciadle i uchwala coraz to bardziej restrykcyjne ustawy mające za zadanie 'ratować tych biednych uciśnionych', co skutkuje tym, że więcej osób takie ustawy neguje, nastawia się jeszcze bardziej na 'nie' robiąc przy okazji odwrotnie (efekt, jakby powiedzieć dziecku, żeby czegoś nie jadło).

Wniosek z tego taki dziwny, że spadek kultury osobistej/inteligencji społeczeństwa rząd stara się nieświadomie reperować w innym tego kontekście.

zomos

2015-03-28, 21:34
No i bardzo k***a dobrze! Odwrócę retorykę i nazwę ich waginosceptykami tudzież heterofobami idziemy do strassburga i ch*j niech mi płaci. Zobaczymy jak na to zareagują. Będę to robił do skutku. Potem będe zabijał w obronie własnej.