18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za noszenie własnej flagi we własnym kraju

GeorgeHarvey1 • 2022-12-15, 10:29

Dostaje się bęcki. Kalifat francuski

silwerbalk

2022-12-15, 13:54
Maniecky napisał/a:

Tylko mi sie wydaje ze Hitler 2.0 to tylko kwestia czasu?



Też mi się zdaje że będzie i tylko wkład do pieca zmieni na brązowy kolor ....
:mrgreen:

Pogromca_Mitów

2022-12-15, 14:29
Albert_Jerzy napisał/a:

Przynajmniej byłaby poprawność polityczna, PO i SLD to najlepsze partie polityczne jakie są możliwe. Za czasów PO i SLD nie było afer, tylko same sukcesy. A pisiory to przede wszystkim średniowiecze, kościół, prawactwo, patrioci w tymi biało czerwonymi szmatami



Nie jestem lewicowcem, mam bardziej socjalliberalne poglądy, ale ciapatych w Polsce za bardzo nie chcę, bo - jak życie pokazuje - w teorii Darwina zajmują troszkę wcześniejsze miejsce, niż homo sapiens. Odnośnie partii politycznych: popieram PO, ponieważ zdecydowanie uważam, że dzięki ich rządom Polska stała się krajem nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie. PiS:
- swoimi chaotycznymi i pokrętnymi działaniami cofa nas w rozwoju,
- wprowadza coraz większy zamordyzm i inwigilację,
- utrudnia na wszelkie sposoby prowadzenie działalności gospodarczej,
- ludziom nieprzystosowanym daje nam zabraną rybę, zamiast dać wędkę i nauczyć wędkowania,
- skłóca nas z niemalże wszystkimi na arenie międzynarodowej,
- gloryfikuje kościół katolicki, robiąc z Polski prawie państwo wyznaniowe, co w oczach innych czyni nas zacofanym krajem,
- mydli ludziom oczy, na przykład: obniżenie VAT i akcyzy na paliwo z powodu wysokich cen ropy i niekorzystnego kursu dolara. Po naturalnym spadku cen ropy do poziomu z zeszłego roku, oraz spadku kursu dolara, pozwala Orlenowi utrzymać wyśrubowane ceny na stacjach. Orlen, który powinien być prospołecznym strażnikiem niskich cen, zarabia krocie na marży sprzedażowej, czyli przejmuje pieniążki z obniżonych podatków,
- zamiast piętnować i karać "swoich" aferzystów, próbuje wprowadzać ustawy chroniące ich przed odpowiedzialnością.
- próbuje zamknąć usta niewygodnym, niezależnym mediom, które mówią opinii publicznej o sprawach dla rządu niewygodnych,
- wykonuje niepoprawne działania legislacyjne, czyli słynne wrzutki do ustaw, np. zmiana jednego słowa w ustawie (z każda osoba podejrzana na każda osoba fizyczna), dając tym wgląd do prywatnych kont bankowych Polaków na widzimisię jakiegoś urzędnika, bez uzasadnienia proceduralnego.
- szukając kasy na utrzymywanie nierobów, dojebuje o kilkaset procent wyższy taryfikator mandatów. Nie, nie za groźne wykroczenia (co popieram), jak było to wstępnie mówione, lecz np. wpieprza babce zarabiającej 2800 mandat 1100 złotych za obtarcie zderzaka innemu pojazdowi przez nieuwagę, bo tem ma leasing i musiał wezwać policję.
I tak dalej.
Pisowcy, możecie sobie wieszać na mnie psy, mam na to wyj***ne. Długi, niechęć i smród, jaki zrobił dla tego kraju PiS pod pretekstem fałszywie pojmowanego patriotyzmu, będą się ciągnęły przez pokolenia. Jeżeli wcześniej nie zemszczą się na na okrutnie.

Tyle w temacie.

Joachim

2022-12-15, 15:11
Pogromca_Mitów - musisz mieć strasznie nudne życie, że masz czas, wypisywać takie gówna na internecie

opółnocyuciebie

2022-12-15, 15:35
już bardziej nie mogłeś skomplikować tytułu

Makulata

2022-12-15, 15:43
Pogromca_Mitów napisał/a:

Nie jestem lewicowcem, mam bardziej socjalliberalne poglądy, ale ciapatych w Polsce za bardzo nie chcę, bo - jak życie pokazuje - w teorii Darwina zajmują troszkę wcześniejsze miejsce, niż homo sapiens. Odnośnie partii politycznych: popieram PO, ponieważ zdecydowanie uważam, że dzięki ich rządom Polska stała się krajem nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie. PiS:
- swoimi chaotycznymi i pokrętnymi działaniami cofa nas w rozwoju,
- wprowadza coraz większy zamordyzm i inwigilację,
- utrudnia na wszelkie sposoby prowadzenie działalności gospodarczej,
- ludziom nieprzystosowanym daje nam zabraną rybę, zamiast dać wędkę i nauczyć wędkowania,
- skłóca nas z niemalże wszystkimi na arenie międzynarodowej,
- gloryfikuje kościół katolicki, robiąc z Polski prawie państwo wyznaniowe, co w oczach innych czyni nas zacofanym krajem,
- mydli ludziom oczy, na przykład: obniżenie VAT i akcyzy na paliwo z powodu wysokich cen ropy i niekorzystnego kursu dolara. Po naturalnym spadku cen ropy do poziomu z zeszłego roku, oraz spadku kursu dolara, pozwala Orlenowi utrzymać wyśrubowane ceny na stacjach. Orlen, który powinien być prospołecznym strażnikiem niskich cen, zarabia krocie na marży sprzedażowej, czyli przejmuje pieniążki z obniżonych podatków,
- zamiast piętnować i karać "swoich" aferzystów, próbuje wprowadzać ustawy chroniące ich przed odpowiedzialnością.
- próbuje zamknąć usta niewygodnym, niezależnym mediom, które mówią opinii publicznej o sprawach dla rządu niewygodnych,
- wykonuje niepoprawne działania legislacyjne, czyli słynne wrzutki do ustaw, np. zmiana jednego słowa w ustawie (z każda osoba podejrzana na każda osoba fizyczna), dając tym wgląd do prywatnych kont bankowych Polaków na widzimisię jakiegoś urzędnika, bez uzasadnienia proceduralnego.
- szukając kasy na utrzymywanie nierobów, dojebuje o kilkaset procent wyższy taryfikator mandatów. Nie, nie za groźne wykroczenia (co popieram), jak było to wstępnie mówione, lecz np. wpieprza babce zarabiającej 2800 mandat 1100 złotych za obtarcie zderzaka innemu pojazdowi przez nieuwagę, bo tem ma leasing i musiał wezwać policję.
I tak dalej.
Pisowcy, możecie sobie wieszać na mnie psy, mam na to wyj***ne. Długi, niechęć i smród, jaki zrobił dla tego kraju PiS pod pretekstem fałszywie pojmowanego patriotyzmu, będą się ciągnęły przez pokolenia. Jeżeli wcześniej nie zemszczą się na na okrutnie.
Tyle w temacie.



jesteś amebą umysłową, dokładnie tak jak lewacy wybierający Pis.

Pentagram84

2022-12-15, 18:28
Maniecky napisał/a:

Tylko mi sie wydaje ze Hitler 2.0 to tylko kwestia czasu?

Niedawno pozamykali spiskowców w Niemczech, chcieli zrobić pucz, prawie sto lat temu też był tam pucz, wtedy też ich pozamykali, pytanie czy też powstaną jak Hitler i przejmą władze

35i

2022-12-15, 18:40
Pentagram84 napisał/a:

Niedawno pozamykali spiskowców w Niemczech, chcieli zrobić pucz, prawie sto lat temu też był tam pucz, wtedy też ich pozamykali, pytanie czy też powstaną jak Hitler i przejmą władze



Z ruskimi też już są dogadani. :shock:

Ogórek

2022-12-15, 18:43
Maniecky napisał/a:

Tylko mi sie wydaje ze Hitler 2.0 to tylko kwestia czasu?



Pierwsze próby już Niemcy podjęli.

KrwawyEric

2022-12-15, 18:51
Pogromca_Mitów napisał/a:

Nie jestem lewicowcem, mam bardziej socjalliberalne poglądy, ale ciapatych w Polsce za bardzo nie chcę, bo - jak życie pokazuje - w teorii Darwina zajmują troszkę wcześniejsze miejsce, niż homo sapiens. Odnośnie partii politycznych: popieram PO, ponieważ zdecydowanie uważam, że dzięki ich rządom Polska stała się krajem nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie. PiS:
- swoimi chaotycznymi i pokrętnymi działaniami cofa nas w rozwoju,
- wprowadza coraz większy zamordyzm i inwigilację,
- utrudnia na wszelkie sposoby prowadzenie działalności gospodarczej,
- ludziom nieprzystosowanym daje nam zabraną rybę, zamiast dać wędkę i nauczyć wędkowania,
- skłóca nas z niemalże wszystkimi na arenie międzynarodowej,
- gloryfikuje kościół katolicki, robiąc z Polski prawie państwo wyznaniowe, co w oczach innych czyni nas zacofanym krajem,
- mydli ludziom oczy, na przykład: obniżenie VAT i akcyzy na paliwo z powodu wysokich cen ropy i niekorzystnego kursu dolara. Po naturalnym spadku cen ropy do poziomu z zeszłego roku, oraz spadku kursu dolara, pozwala Orlenowi utrzymać wyśrubowane ceny na stacjach. Orlen, który powinien być prospołecznym strażnikiem niskich cen, zarabia krocie na marży sprzedażowej, czyli przejmuje pieniążki z obniżonych podatków,
- zamiast piętnować i karać "swoich" aferzystów, próbuje wprowadzać ustawy chroniące ich przed odpowiedzialnością.
- próbuje zamknąć usta niewygodnym, niezależnym mediom, które mówią opinii publicznej o sprawach dla rządu niewygodnych,
- wykonuje niepoprawne działania legislacyjne, czyli słynne wrzutki do ustaw, np. zmiana jednego słowa w ustawie (z każda osoba podejrzana na każda osoba fizyczna), dając tym wgląd do prywatnych kont bankowych Polaków na widzimisię jakiegoś urzędnika, bez uzasadnienia proceduralnego.
- szukając kasy na utrzymywanie nierobów, dojebuje o kilkaset procent wyższy taryfikator mandatów. Nie, nie za groźne wykroczenia (co popieram), jak było to wstępnie mówione, lecz np. wpieprza babce zarabiającej 2800 mandat 1100 złotych za obtarcie zderzaka innemu pojazdowi przez nieuwagę, bo tem ma leasing i musiał wezwać policję.
I tak dalej.
Pisowcy, możecie sobie wieszać na mnie psy, mam na to wyj***ne. Długi, niechęć i smród, jaki zrobił dla tego kraju PiS pod pretekstem fałszywie pojmowanego patriotyzmu, będą się ciągnęły przez pokolenia. Jeżeli wcześniej nie zemszczą się na na okrutnie.
Tyle w temacie.



Powiem tak, nawet mi się tych bzdur nie chciało czytać --- ale między wierszami widzę, że kolega nie ma zielonego pojęcia o makroekonomii i polityce pieniężnej, a odgrzewany kotlet ze szkiełka kontaktowego w TVN już całkowicie zaśmierdł.

POdsumuję tutaj jednym komentarzem: przez ostanie 8 lat rządzenia PO wewnątrz kraju zostały zrobione przekręty na kilkadziesiąt miliardów PLN, ale to jest drobiazg w porównaniu z tym, że rządzący PO przymykali oko na to jak setki miliardów PLN były wyprowadzane w świetle dnia przez różne sklepy które oszukiwały nasz cały kraj oraz innego rodzaju piramidy finansowe.

smc

2022-12-15, 18:52
Mieszkasz w Kalifacie, szanuj zasady islamu albo wypie**alaj. Proste.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-12-15, 18:55
Albert_Jerzy napisał/a:

Przynajmniej byłaby poprawność polityczna, PO i SLD to najlepsze partie polityczne jakie są możliwe. Za czasów PO i SLD nie było afer, tylko same sukcesy. A pisiory to przede wszystkim średniowiecze, kościół, prawactwo, patrioci w tymi biało czerwonymi szmatami



O k***a co za debil.Pewnie wywodzisz się z komuszej rodziny bo inaczej ciężko te zjawisko wytłumaczyć

szczecin123

2022-12-15, 20:28
Kuźwa o czym wy piszecie. Przecież to jest zadyma po meczu Maroko - Francja. Śmieci z Maroka wyszły na ulicę i rozkręcały zadymy a debile z Francji nie umieli sobie poradzić. Zamiast to zutylizować to trzymają ścierwo na swoim terenie.

Albert_Z

2022-12-15, 21:18
jasypan napisał/a:

Takich cwe*i jak ty, powinno się wieszać na latarniach.



Strzel sobie w głowie zanim się rozmnożysz ale do plebana na zachrystię pobawić się w butelkę z tatą

sothis

2022-12-15, 22:00
Maniecky napisał/a:

Tylko mi sie wydaje ze Hitler 2.0 to tylko kwestia czasu?



To zawsze tylko kwestia czasu. Historycznie widać że co jpewien czas jakas ch*joza dopycha się do władzy dzięki nienawiści jednej grupy ludzi do drugiej.

I części ludzi jest wtedy zajebiscie, mają władzę i mogą wszystko. Tylko większość nie jest w tej grupie.... I nie sądzę, żebyś akurat Ty czy ja się w niej znaleźli. A to znaczy, że jakiś ch*j miec będzie nad Tobą i twoja rodzina całkowita władze, Podoba Ci się wizja takiego świata?

brylant1412

2022-12-15, 22:01
coś mi się wydaje że już nikt francji nie pomoże