18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

xardas1988

2013-09-30, 21:51
Newsweek pod rządami Pana Lisa nie prezentuje sobą nic poza kontrowersyjnymi okładkami. Dla mnie brukowiec gorszy od Faktu. Ten się chociaż nie kryje...

bohdan_lazuka

2013-09-30, 21:56
@up racja. Choć, Kaczyński strzela sobie w kolano po raz kolejny. Ma złych doradców. Z resztą, bardzo nie podoba mi się to co wokół referendum robi PO, i gdyby kaczor dobrze zagrał mógłby rzeczywiście wyjść na tym do przodu, a tak....wyszło jak zwykle...przedwczesny wytrysk, dz**ka, mruczy pod nosem i wystawia rachunek...

@up ps, lis to nie pan, lis to zwierzę. :)

voidinfinity

2013-09-30, 21:56
MrKinggston napisał/a:

Trzeba będzie kupić dla potomnych.



Jak będę szukał kogoś kogo zdrowo poj***ło - to wiem gdzie się zgłosić.

cactooz

2013-09-30, 21:57
A czy to wszechobecne żydostwo to nie okupant? Nie bronię Kaczyńskiego, ani jego partii, ale sytuacja w mediach i rządy PO są gorsze niż okupacja

Smutas

2013-09-30, 21:58
Trzeba w końcu skonczyc z okupacją całego kraju przez Warszawę. Poza jej granicami też żyja Polacy.

MorbidGod

2013-09-30, 22:04
Dzisiaj przez nieopatrzność kupiłem "Historie" Newsweek'a. Dowiedziałem się między innymi, że Polacy mają przeprosić Litwinów za zajęcie Wilna w 20'. Szkalowali żydów na terenie całego kraju w 39', oraz o kilku innych wydumanych krzywdach popełnionych przez naród polski. Chwała Bogu tomuś lis na posterunku.
Aha, Jaruzel według redaktorków tomusia był ok.

Ptoon

2013-09-30, 22:09
Lis sam mówi, że to co robi to gówno (bo tylko gówno się sprzedaje), jakiego więcej to komentarza wymaga?

Marshal

2013-09-30, 22:14
Najbardziej podoba mi sie w Polskiej "polityce" (bo bo Newsweek jest jakby nie patrzec tygodnikiem opiniotworczym) uzywanie historii i ludzkich tragedii... No piekna sprawa.
Jedni i drudzy maja do tego takie prawo ze hoho. Powinni byc dumni ale nie uzywac tego w "debacie" publicznej, bo to zakrawa na lekka tragedie.

voidinfinity

2013-09-30, 22:28
Ptoon napisał/a:

Lis sam mówi, że to co robi to gówno (bo tylko gówno się sprzedaje), jakiego więcej to komentarza wymaga?



Tylko takiego, że każdy debil, który to kupuje przekonuje sam siebie, że to nie dla niego, tylko dla tych pozostałych głupszych od niego...bo inaczej by się nie sprzedało ;-)

Tym samym całe to towarzystwo wzajemnej adoracji jest przekonane, że to nie oni są tymi debilami dla, który towarzysz lis redaguje pismo :-P