18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za kierownicą trzeba mieć jaja

Nap_Limak • 2012-07-04, 09:45
Cameron Waters na pewno tego nie planował, a wyszło mu to znakomicie!


ci...........na

2012-07-04, 13:40
Nap Limak napisał/a:

na pewno tego nie planował



gówno prawda. Taki myk nazywa się Aaltonen, od nazwiska legendy rajdów samochodowych - Rauna Aaltonena. Chodzi o to, żeby zamiast walczyć z kontrą zrobić 360 i jechać dalej.

Nawet na wiki o tym macie
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rauno_Aaltonen

mcmt

2012-07-04, 13:42
Jak wytłumaczysz zatem założoną kontrę? :roll:

Info ciekawe, ale wyjście z kontrą jest znacznie bardziej efektywne i znacznie mniej się traci.

Cogito

2012-07-04, 13:49
Dżamaló napisał/a:



Zamilcz, wiochy nie rób gimbusie, na miejscu Twoich rodziców popełniłbym samobójstwo płodząc takiego pajaca :facepalm:


Wakacje masz i się nudzisz?

ci...........na

2012-07-04, 13:51
Było już za późno na kontrę i wtedy już bardziej efektywny był Aaltonen.
R. Aaltonen wymyślił także hamowanie lewą nogą, które uratowało mi parę razy zimą życie. Polecam poczytać trochę o tym człowieku, bardzo ciekawa osoba

mcmt

2012-07-04, 13:55
Cogito napisał/a:


Wakacje masz i się nudzisz?


Dziwne, to samo pomyślałem o tobie po twoim komencie iście gimbus-style...

ciupagaolejna napisał/a:

Było już za późno na kontrę i wtedy już bardziej efektywny był Aaltonen.
R. Aaltonen wymyślił także hamowanie lewą nogą, które uratowało mi parę razy zimą życie.


Utnij prawą, abyś już nigdy nie zginął... :facepalm:
Kontra była założona najpierw. Gdyby jej nie było, zrobiłby altonena z prawodpodobnie dachowaniem na bandę zewnętrzną...

Roman07

2012-07-04, 13:58
ty chyba masz wakacje, gimbusie, manewr nie jest wcale trudny, najlepiej zima pocwiczyć, kiedy zarzuci tył że nie masz wyjscia wyciagnać, wciskasz hamulce, auto obraca sie dalej zarzucone i gdy juz sie w miare naprostujesz puszczasz ham i gaz w podloge, kwestia wprawy

ci...........na

2012-07-04, 13:59
Nie chcę z Tobą dyskutować, ale trochę w tym siedzę, nie mam zamiaru nikomu nic udowadniać, no chyba, że spotkam się z kimś kiedyś na KJS'ie.
Pozdrawiam ; )

mcmt

2012-07-04, 14:07
ciupagaolejna napisał/a:

Nie chcę z Tobą dyskutować, ale trochę w tym siedzę, nie mam zamiaru nikomu nic udowadniać, no chyba, że spotkam się z kimś kiedyś na KJS'ie.
Pozdrawiam ; )


Ja preferuję sporty bardziej kontaktowe, na przykład wyścigi. Często jeżdżę na Torze Poznań, koło którego zresztą mieszkam, jeszcze częściej na niektórych torach kartingowych. Jak zbierzesz budżet i przede wszystkim odwagę na jazdę wyścigową to możesz się odezwać.

ZnanyJakoZaganiacz

2012-07-04, 14:16
Cogito napisał/a:


Wakacje masz i się nudzisz?



Niestety nie, trudno mieć wakację w moim wieku, co najwyżej urlop, ale charakter prowadzonej przeze mnie działalności i to bardzo utrudnia :-/ Po za tym, pie**olisz takie głupoty w wieku 49 lat? W wojsku nie byłeś, po ryju porządnie nie dostałeś? Ile masz lat, powiedz mi chłopie szczerze.

dziaad

2012-07-04, 14:25
@up wszyscy.
się k***a znacie!
Maciej Polody. Pierwszy polski mistrz driftu. 29.04.2005 wygrał całe zawody w Hockenheim i stał się pierwszym polskim mistrzem europy, a jechał na Fordzie Escorcie z '80 roku, z silnikiem cosworth'a bez większych przeróbek (tylko 220 koni zamiast dzisiejszej "normy" 400-500 i więcej), a wy się jakimiś zagranicznymi fujarami jaracie. Aktualnie Paweł Trela czesze WSZYSTKICH w kraju i większość drajwerów w europie. doedukujcie się, bo mamy jedną z najmocniejszych lig driftingowych w europie i skilla takiego żeby skopać dupy angolom, japońcom i hameryce!


a tutaj całkiem świeży filmik z 1szej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski w Płocku.

http://vimeo.com/44335707

Lukwap

2012-07-04, 14:27


A tutaj Jason Plato i jego umiejętności :D

mcmt

2012-07-04, 14:32
dziaad napisał/a:

@up wszyscy.
się k***a znacie!
Maciej Polody. Pierwszy polski mistrz driftu.

a tutaj całkiem świeży filmik z 1szej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski w Płocku.


Coś chyba tematy pomyliłeś znafco... Co ma drift do wyścigów? :wtf:

dziaad

2012-07-04, 14:37
to, ze zachwycacie się spinem jakiegoś gościa na nietłumaczonym kanale sportowym dostępnym w płatej kablówce. cudze chwalicie, swego nie znacie!

mcmt

2012-07-04, 14:39
dziaad napisał/a:

to, ze zachwycacie się spinem jakiegoś gościa na nietłumaczonym kanale sportowym dostępnym w płatej kablówce. cudze chwalicie, swego nie znacie!


:facepalm: Małysza też wklej... i nie zapomnij o Pudzianie!

Cogito

2012-07-04, 14:44
Dżamaló napisał/a:



Niestety nie, trudno mieć wakację w moim wieku, co najwyżej urlop, ale charakter prowadzonej przeze mnie działalności i to bardzo utrudnia :-/ Po za tym, pie**olisz takie głupoty w wieku 49 lat? W wojsku nie byłeś, po ryju porządnie nie dostałeś? Ile masz lat, powiedz mi chłopie szczerze.


Zesraj się a nie daj się, co? Szlachta co to nawet się z siebie samych śmiać nie umie. Coś was strasznie zabolał ten samochodzik z plastiku, bo krzyk i harmider jak w Sejmie.