18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za co lubisz Polskę?

Nap_Limak • 2012-06-09, 14:50
Sonda uliczna, której owocem są pozytywne opinie o naszym kraju.


Jackyll

2012-06-09, 21:34
To może za co nie kochamy kraju, bądź za co nienawidzimy? pewnie będzie więcej do gadania...

Lubię Polskę za żarcie i jednak ładne okolice, ale jak to z k***ą jest ładna, ale jednak sie sprzedaje. Ale jak można lubić coś/kogoś co cię coraz bardziej przyciska i niszczy?. Prawda boli , ale to jest prawda. Dużo jest mądrych ludzi w tym kraju, ale co mądrzejsi to zawijają się z tego syfu, a zmorą tych czasów jest to, że głupota zabrała sie do myślenia i do rządzenia. Ten kraj zostanie zmieciony z powierzchni ziemi, może za moich czasów, albo może trochę dalej, ale wszystko skłania się w złym kierunku. A rozpie**ala mnie tekst że lubimy narzekać, bo k***a co mamy chwalić??!! że zarabiamy 300 euro? to ciekawe jakby k***a niemiec czy Irlandczyk chwalił wypłatę 300euro czy anglik 300 funtów na m-c. Takie pie**olenie medialne. W tym kraju jest syf, a tylko chwalą ci co potrafili wyj***ć innych bądź mają wyj***ne wykształcenie i zarabiają sobie po 6-10k na m-c i wtedy mogą sobie "kupować" tych biednych "fizoli" co jebią za pół darmo...

AHAHAHA_NO

2012-06-09, 21:37
Za co lubisz Polskę?

Za dupe złapać

Jackyll

2012-06-09, 21:41
Nie, nie zarabiam 300 euro, ale wk***ia mnie jednak fakt, że nie można żyć godnie w tym kraju z pracy fizycznej. Są ludzie co zarabiają kupę kasy i mają w dupie tych biednych. Ale ile bym nie zarabiał to wk***ia mnie fakt, że ludzie pracując nie mogą żyć normalnie tylko kombinowanie jak tu przeżyć, a przecież pracują :shock: . Poj***ny kraj trzeciego świata, a wpaja nam się w tv jaka to polska jest wypasiona haha, Polska sojusznik USA, a k***a oni nawet nie wiedzą gdzie nas na mapie wskazać :lol: .To to nie było u nas kryzysu jak w reszcie świata, bo jak k***a ma być odczuwalny kryzys, jak u nas kryzys jest od ZAWSZE!!? Już z tak ch*joiwego stanu to ciężko żeby było ch*jowiej, bo trochę jakby było gorzej to trzeba by było rozj***ć ten rząd fizycznie. Już przyzwyczailiśmy się do ch*jowego życia i to jest błąd, bo przyzwyczajenie wyklucza zmiany. A ci co chwalą kraj to albo są ślepi, albo są ignorantami nie widzący dalej niż czubek swojego nosa, bądź mają w ch*j papy skądś... A każdy normalnie żyjący człowiek w tym kraju chwalić nie może, bo nie ma czego chwalić. A chwalenie teo kraju to jak pochwalenie grubej pryszczatej i śmierdzącej baby za to że ma ładne oczy.

tarek_kubusio

2012-06-09, 21:57
jesli chodzi o PL to tragedia.. TYLKO entuzjazm o ktorym dziadzia gada niech bedzie i chyba o to w tym filmiku chodzi.

blendziooh

2012-06-09, 22:20
Najgorsze jest właśnie to, że ludzie pracują całe życie i po tym całym życiu nielicznych stać na zakup nowego samochodu, tylko szkoda, że w wieku tych 60,70 lat.
Dobry kraj to taki, który stwarza godne warunki do życia każdemu mieszkańcowi.
Jak jest u nas? Inżynier zarobi, specjalista zarobi. A co z tymi mniej wybitnymi? Którzy na studia nie poszli/nie wybierają się, bo są z biednych rodzin i nikt im nie pomoże? Oni to całe życie klepią biedę za 1000 czy te 2000 zł ale powiedzcie mi co to jest k***a 2000zł? To jest gówno, majątek dla nastolatka, który grzeje dupe u rodziców i przepie**ala mamone na gry/sprzęty typu srajfony itp, ale dla osoby, która utrzymuje kilka osób to naprawdę grosze.
Polacy to są naprawdę durnym narodem. Spójrzcie na Grecję - minimalne zmiany typu podniesienie podatków czy czegoś - od razu na ulicach burdy, zamieszki, strajki. A w Polsce jak zawsze każdy cicho siedzi, "no trudno co zrobisz" odpowie ci każdy kogo spytasz.
Jak za rok benzyna będzie u nas za 10zł/litr to wspomnicie moje słowa, że polak do wszystkiego się przyzwyczai.
Takie czasy nastały, że ludzie cały dzień zapie**alają za grosze, przychodzą po 8 czy 10h do domu, pare obowiązków i telewizja. A co w telewizji? Uczące czegoś programy pokroju discovery/nationalgeographic? NIE. BŁĄD. TVN. Bo ładnie, bo kolorowo, bo wszyscy na to patrzą, bo YCD, bo XFACTOR, bo MAMTALENT, bo TZG. Ludzie myslą, że jest fajnie, bo telewizja i rząd robią wszystko, aby tak właśnie było.
Wiem, że takie pie**olenie, że to nic nie zmienia, że narzekam tylko i ch*ja to jest warte. Ja wiem o tym wszystkim.

Niech każdy spojrzy na siebie z perspektywy widza. Przeanalizujcie sobie cały swój dzień, większość z was jest uczniami/studentami, ale są też osoby pracujące.
Wstajecie rano, idziecie do szkoły, pracy, wracacie do domu, uczycie się, macie obowiązki (albo nie uczycie się i macie tylko małe obowiązki albo wyj***ne), idziecie spać. Po całym tygodniu zapie**alania dochodzicie do wniosku "o k***a mać, ale się napie**ole w weekend". I w sobote/niedziele większość imprezuje, aby sobie to ch*jowe życie umilić. Gdyby nie było alkoholu, to samobójstw było by tyle, ile jest alkoholików.

Coś tu jest chyba nie tak? Co mamy z pracy/nauki w tym kraju? Papierek? Marne grosze? Za 10 lat kupimy sobie używany samochód z za granicy?

Beznadziejnie czuje się również, ze świadomością, iż moi rówieśnicy z niemiec popie**alają nowymi samochodami, mają konsole, pełno gier, wyj***ne w kosmos pecety, telewizory. Dlaczego to mają? Bo pracują uczciwie, za co są wynagradzani pieniędzmi.

To jest to do czego powinno się dążyć - praca po to, żeby mieć z tego przyjemności, a nie zwykłe przeistnienie miesiąca.

Bogaty jest coraz bogatszy w tym kraju, a biedny coraz biedniejszy. Osobiście pragnę tego, aby coś wielkiego przypie**oliło w naszą planetę i zakończyło ten marny wyścig szczurów w celu szpanowania i przedłużania gatunku nazywanego życiem.

Pozdro dla ludzi kumatych, ja przy pierwszej lepszej okazji sp***ole z tego kraju, wstyd mi, że jestem polakiem robakiem, sram na ten kraj i pseudo patriotów z flagami na szybach/lusterkach w samochodach. Za dużo du oszustwa, za dużo hipokryzji i za dużo sk***ysynów.

mak667

2012-06-09, 23:04
Reżyserowany syf w stylu bogatych cwaniaków z TVN.

krycha7

2012-06-09, 23:13
k***a jak dla was "Nasz Kraj" to Telewizja, Politycy i osoby publiczne, to ja was serdecznie pozdrawiam, bo sam nienawidzę tego systemu, nienawidzę naszego rządu i "kompetentnych" dziennikarzy, ale kocham ten kraj, bo są ku temu powody, ale nie będę się rozpisywał, bo i tak nikt z was tego nie zrozumie...

or...........ek

2012-06-09, 23:50
soban2100 napisał/a:

Najgorsze jest właśnie to, że ludzie pracują całe życie i po tym całym życiu nielicznych stać na zakup nowego samochodu, tylko szkoda, że w wieku tych 60,70 lat.
Dobry kraj to taki, który stwarza godne warunki do życia każdemu mieszkańcowi.
Jak jest u nas? Inżynier zarobi, specjalista zarobi. A co z tymi mniej wybitnymi? Którzy na studia nie poszli/nie wybierają się, bo są z biednych rodzin i nikt im nie pomoże? Oni to całe życie klepią biedę za 1000 czy te 2000 zł ale powiedzcie mi co to jest k***a 2000zł? To jest gówno, majątek dla nastolatka, który grzeje dupe u rodziców i przepie**ala mamone na gry/sprzęty typu srajfony itp, ale dla osoby, która utrzymuje kilka osób to naprawdę grosze.
Polacy to są naprawdę durnym narodem. Spójrzcie na Grecję - minimalne zmiany typu podniesienie podatków czy czegoś - od razu na ulicach burdy, zamieszki, strajki. A w Polsce jak zawsze każdy cicho siedzi, "no trudno co zrobisz" odpowie ci każdy kogo spytasz.
Jak za rok benzyna będzie u nas za 10zł/litr to wspomnicie moje słowa, że polak do wszystkiego się przyzwyczai.
Takie czasy nastały, że ludzie cały dzień zapie**alają za grosze, przychodzą po 8 czy 10h do domu, pare obowiązków i telewizja. A co w telewizji? Uczące czegoś programy pokroju discovery/nationalgeographic? NIE. BŁĄD. TVN. Bo ładnie, bo kolorowo, bo wszyscy na to patrzą, bo YCD, bo XFACTOR, bo MAMTALENT, bo TZG. Ludzie myslą, że jest fajnie, bo telewizja i rząd robią wszystko, aby tak właśnie było.
Wiem, że takie pie**olenie, że to nic nie zmienia, że narzekam tylko i ch*ja to jest warte. Ja wiem o tym wszystkim.

Niech każdy spojrzy na siebie z perspektywy widza. Przeanalizujcie sobie cały swój dzień, większość z was jest uczniami/studentami, ale są też osoby pracujące.
Wstajecie rano, idziecie do szkoły, pracy, wracacie do domu, uczycie się, macie obowiązki (albo nie uczycie się i macie tylko małe obowiązki albo wyj***ne), idziecie spać. Po całym tygodniu zapie**alania dochodzicie do wniosku "o k***a mać, ale się napie**ole w weekend". I w sobote/niedziele większość imprezuje, aby sobie to ch*jowe życie umilić. Gdyby nie było alkoholu, to samobójstw było by tyle, ile jest alkoholików.

Coś tu jest chyba nie tak? Co mamy z pracy/nauki w tym kraju? Papierek? Marne grosze? Za 10 lat kupimy sobie używany samochód z za granicy?

Beznadziejnie czuje się również, ze świadomością, iż moi rówieśnicy z niemiec popie**alają nowymi samochodami, mają konsole, pełno gier, wyj***ne w kosmos pecety, telewizory. Dlaczego to mają? Bo pracują uczciwie, za co są wynagradzani pieniędzmi.

To jest to do czego powinno się dążyć - praca po to, żeby mieć z tego przyjemności, a nie zwykłe przeistnienie miesiąca.

Bogaty jest coraz bogatszy w tym kraju, a biedny coraz biedniejszy. Osobiście pragnę tego, aby coś wielkiego przypie**oliło w naszą planetę i zakończyło ten marny wyścig szczurów w celu szpanowania i przedłużania gatunku nazywanego życiem.

Pozdro dla ludzi kumatych, ja przy pierwszej lepszej okazji sp***ole z tego kraju, wstyd mi, że jestem polakiem robakiem, sram na ten kraj i pseudo patriotów z flagami na szybach/lusterkach w samochodach. Za dużo du oszustwa, za dużo hipokryzji i za dużo sk***ysynów.


Zgadzam się w 100% przykre i prawdziwe... każdego dnia wstaje i patrze na moich biednych rodziców którzy zapie**alają od 10tego do 10tego żeby utrzymać mieszkanie... nie mówie że zdycham z głodu ale nie ma życia na poziomie... kto teraz chce robić dzieci ? kto myśli poważnie o życiu ? NIKT bo nie ma na to warunków... mieszkania nie dostaniesz.. pracy też nie... więc co robić ? mam 25 lat i mieszkam u rodziców.. w moim gronie znajomych w podobnym roczniku a nawet starsi to samo !! ?? ale przecież Rząd Polski dba o Polaków :) Nie martw się panie Tusk :) już nieługo nie będzie miał kto na Pana robić.. yyy Pana ? ty k***o zdradziecka szmato Tuskowa...

soban2100 napisał/a:

Najgorsze jest właśnie to, że ludzie pracują całe życie i po tym całym życiu nielicznych stać na zakup nowego samochodu, tylko szkoda, że w wieku tych 60,70 lat.
Dobry kraj to taki, który stwarza godne warunki do życia każdemu mieszkańcowi.
Jak jest u nas? Inżynier zarobi, specjalista zarobi. A co z tymi mniej wybitnymi? Którzy na studia nie poszli/nie wybierają się, bo są z biednych rodzin i nikt im nie pomoże? Oni to całe życie klepią biedę za 1000 czy te 2000 zł ale powiedzcie mi co to jest k***a 2000zł? To jest gówno, majątek dla nastolatka, który grzeje dupe u rodziców i przepie**ala mamone na gry/sprzęty typu srajfony itp, ale dla osoby, która utrzymuje kilka osób to naprawdę grosze.
Polacy to są naprawdę durnym narodem. Spójrzcie na Grecję - minimalne zmiany typu podniesienie podatków czy czegoś - od razu na ulicach burdy, zamieszki, strajki. A w Polsce jak zawsze każdy cicho siedzi, "no trudno co zrobisz" odpowie ci każdy kogo spytasz.
Jak za rok benzyna będzie u nas za 10zł/litr to wspomnicie moje słowa, że polak do wszystkiego się przyzwyczai.
Takie czasy nastały, że ludzie cały dzień zapie**alają za grosze, przychodzą po 8 czy 10h do domu, pare obowiązków i telewizja. A co w telewizji? Uczące czegoś programy pokroju discovery/nationalgeographic? NIE. BŁĄD. TVN. Bo ładnie, bo kolorowo, bo wszyscy na to patrzą, bo YCD, bo XFACTOR, bo MAMTALENT, bo TZG. Ludzie myslą, że jest fajnie, bo telewizja i rząd robią wszystko, aby tak właśnie było.
Wiem, że takie pie**olenie, że to nic nie zmienia, że narzekam tylko i ch*ja to jest warte. Ja wiem o tym wszystkim.

Niech każdy spojrzy na siebie z perspektywy widza. Przeanalizujcie sobie cały swój dzień, większość z was jest uczniami/studentami, ale są też osoby pracujące.
Wstajecie rano, idziecie do szkoły, pracy, wracacie do domu, uczycie się, macie obowiązki (albo nie uczycie się i macie tylko małe obowiązki albo wyj***ne), idziecie spać. Po całym tygodniu zapie**alania dochodzicie do wniosku "o k***a mać, ale się napie**ole w weekend". I w sobote/niedziele większość imprezuje, aby sobie to ch*jowe życie umilić. Gdyby nie było alkoholu, to samobójstw było by tyle, ile jest alkoholików.

Coś tu jest chyba nie tak? Co mamy z pracy/nauki w tym kraju? Papierek? Marne grosze? Za 10 lat kupimy sobie używany samochód z za granicy?

Beznadziejnie czuje się również, ze świadomością, iż moi rówieśnicy z niemiec popie**alają nowymi samochodami, mają konsole, pełno gier, wyj***ne w kosmos pecety, telewizory. Dlaczego to mają? Bo pracują uczciwie, za co są wynagradzani pieniędzmi.

To jest to do czego powinno się dążyć - praca po to, żeby mieć z tego przyjemności, a nie zwykłe przeistnienie miesiąca.

Bogaty jest coraz bogatszy w tym kraju, a biedny coraz biedniejszy. Osobiście pragnę tego, aby coś wielkiego przypie**oliło w naszą planetę i zakończyło ten marny wyścig szczurów w celu szpanowania i przedłużania gatunku nazywanego życiem.

Pozdro dla ludzi kumatych, ja przy pierwszej lepszej okazji sp***ole z tego kraju, wstyd mi, że jestem polakiem robakiem, sram na ten kraj i pseudo patriotów z flagami na szybach/lusterkach w samochodach. Za dużo du oszustwa, za dużo hipokryzji i za dużo sk***ysynów.


Zgadzam się w 100% przykre i prawdziwe... każdego dnia wstaje i patrze na moich biednych rodziców którzy zapie**alają od 10tego do 10tego żeby utrzymać mieszkanie... nie mówie że zdycham z głodu ale nie ma życia na poziomie... kto teraz chce robić dzieci ? kto myśli poważnie o życiu ? NIKT bo nie ma na to warunków... mieszkania nie dostaniesz.. pracy też nie... więc co robić ? mam 25 lat i mieszkam u rodziców.. w moim gronie znajomych w podobnym roczniku a nawet starsi to samo !! ?? ale przecież Rząd Polski dba o Polaków :) Nie martw się panie Tusk :) już nieługo nie będzie miał kto na Pana robić.. yyy Pana ? ty k***o zdradziecka szmato Tuskowa...

Mantch

2012-06-10, 00:05
soban2100 napisał/a:

(...) ja przy pierwszej lepszej okazji sp***ole z tego kraju, wstyd mi, że jestem polakiem robakiem, sram na ten kraj i pseudo patriotów(...)



To wypie**alaj, nikt po tobie nie będzie płakał

or...........ek

2012-06-10, 00:19
Mantch napisał/a:



To wypie**alaj, nikt po tobie nie będzie płakał



Zamnij jape nieudaczniku... pewnie masz zawód syn.. więc szczym ryj

oskiboski

2012-06-10, 02:54
Nap Limak napisał/a:

Za co lubisz Polskę?



Za to że każdego dnia motywuje mnie do wyjazdu na zachód :mrgreen:

Jackyll

2012-06-10, 10:25
Za co lubię Polskę i polaków? za to że są sadystyczni i lubią czarny humor. Za to też, że są tacy zakłamani, pijani i złodziejscy. Lubię płacić podatki z których gówno jest, lubię podwyżki cen nieproporcjonalne do wzrostu zarobków, rent czy emerytur, lubię jak bogaci się bogacą, a biedni biednieją. Lubię patrzeć jak rząd sprzedaje Polskę, jak nas okłamuje, jak zamyka się polskie fabryki, a potem sprzedają je firmom zachodnim, które na nich zarabiają, lubię jak zachód nas dyma-takie to sadystyczne w stylu forum. Lubię też patrzeć jak zamykają szkoły i lubię wpie**alać się w dziury na drogach, oraz dostać termin do lekarza za 2-6 m-cy, bądź termin operacji za 2 lata :) ..........kocham cię polsko :lodowka: :idzwch*j:

SasekPL

2012-06-10, 10:35
Historia pokazała, że Polacy potrafią się zmobilizować w sytuacjach beznadziejnych. Coś w końcu w nas pęknie i rząd padnie. Kwestia czasu.

Boa_

2012-06-10, 10:52
ten na początku niezle doj***l tą ładną dziewczyną...

drakkarrudy

2012-06-10, 11:08
No k***a! Najpiękniejszy film jaki widziałem dotychczas na sadisticu, oby więcej filmików o takiej tematyce!

PS. Ankieta czyżby we Wrocławiu przeprowadzana? ;)