18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z życia złodzieja samochodowego

Nap_Limak • 2012-05-19, 11:09
Kamery w samochodach montuje się też tak, by nagrywały to co dzieje się w środku. Dzięki temu możemy sobie zobaczyć jak "pracuje" złodziej okradający samochody.


~Ludomir

2012-05-19, 12:09
Oj durak, kamery nie wziął.

-ogi-

2012-05-19, 12:33
k***a a miałem nadzieje że nadjedzie radiowóz na sygnale, po nim pojawi się AT otoczą go ze wszystkich stron z karabinami wycelowanymi w niego, nadleci helikopter zacznął schodzić po linach, a na koniec dostanie kulke od sanjpera ustawionego na tym bloku z przodu, k***a zawiodłem się, albo za duzo naoglądałem amerykańskich filmów.

BongMan

2012-05-19, 12:55
Przydałoby się takie zabezpieczenie, że jak złodziej wejdzie, to auto się zamyka, a z pojemnika schowanego np. pod siedzeniem ulatnia się trujący gaz. No i kamera żeby było widać co się ze sk***ysynem dzieje. No ale nie można, bo złodziej to podobno też człowiek...

pikpok

2012-05-19, 13:05
Mamy Cię! Kwiaty fanfary...

xS...........on

2012-05-19, 13:25
na ch*j wyciągać z plecaka jak można go całego zabrać :facepalm:

karol_w

2012-05-19, 13:40
To co za pała zostawia otwarty samochód, w którym ma kilka laptopów i jakieś inne drogie fanty?
Nie jestem jakimś złodziejem, ale jak bym przylukał taką okazje, to by mi nawet brewka nie tykła...

lololololl

2012-05-19, 13:52
karol_w napisał/a:

To co za pała zostawia otwarty samochód, w którym ma kilka laptopów i jakieś inne drogie fanty?
Nie jestem jakimś złodziejem, ale jak bym przylukał taką okazje, to by mi nawet brewka nie tykła...



Słychać jak alarm się wyłącza zanim wszedł do samochodu. Są urządzenia które kopiują sygnał gdy np. wysiadasz i włączasz alarm. Potem użył tego skopiowanego sygnału by otworzyć samochód.

szuleq

2012-05-19, 16:25
Niezły łup. <zazdrość>

spiepszaj_dzbanie

2012-05-19, 23:58
lololololl napisał/a:


Są urządzenia które kopiują sygnał gdy np. wysiadasz i włączasz alarm. Potem użył tego skopiowanego sygnału by otworzyć samochód.


Gówno prawda, nie ma takich urządzań.
Są zagłuszarki, które jak sama nazwa wskazuje zagłuszają sygnał z pilota dzięki czemu auto się nie zamyka i alarm nie uaktywnia. Klient jak nie popatrzy to nawet się nie kapnie że auta nie zamknął.

To już nie te czasy kiedy wyłączałeś alarm w swoim Mallardo i wyłączało się pół parkingu.

Mr.ANALigator

2012-05-20, 10:48
to nie lepiej bylo caly pleck zabrac ??

bravoteampolska

2012-05-21, 00:35
Powinno już przed autem czekać dwóch ruskich koksów i k***a gnojowi taki wpie**ol spuścić , połamać ręce nogi i poobcinać palce , które wcisneliby mu je do gęby

opec

2012-05-21, 01:28
spiepszaj_dzbanie napisał/a:


Gówno prawda, nie ma takich urządzań.


klik
To tak na szybko. Oczywiście akurat to urządzenie to zabawka w porównaniu z profesjonalnym sprzętem.

Gdzieś jeszcze spotkałem się z odbiornikiem który potrafił z sygnału odczytać specjalny kod jaki jest radiowo wysyłany przez pilota aby otwierać bramy, drzwi garażowe, itp. ale teraz na szybko nie mogę znaleźć linka. Było to dość duże pudło z ciekłokrystalicznym ekranem.

PanHT

2012-05-21, 10:13
karol_w napisał/a:

To co za pała zostawia otwarty samochód, w którym ma kilka laptopów i jakieś inne drogie fanty?
Nie jestem jakimś złodziejem, ale jak bym przylukał taką okazje, to by mi nawet brewka nie tykła...



Równie dobrze to mógłbyś piwnice cała skroić. Bo co za pała okna nie domknela, albo ch*jowa kłódkę za 5zł kupiła.
Złodziejstwo to złodziejstwo... A więc WY...... do nibylandi razem z małpkami z Afryki.