18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z życia Wałbrzycha

Vis_PL • 2015-02-25, 22:32
Ludzie w Wałbrzychu to mają smutne życie.Może i mało sadystyczne ale da do myślenia niektórym co lubią sobie za dużo popić :wodka:



qciej

2015-02-25, 22:33
strassendiagnose - podwałbrzysze zapalenie mózgu

ossTin

2015-02-25, 22:51
odnoszę wrażenie że to ciągle to samo 50 groszy :D

stefix666

2015-02-25, 22:51
Danie piwa za ten materiał raczej nie jest na miejscu.

kwasix

2015-02-25, 23:21
k***a mac.Bracia Polacy.Raz bylem w Wałbrzychu fakt bieda jak ch*j, ale mamy bogatych ludzi w naszym kraju właścicieli stacji telewizyjnych,fabryk i innych sk***ieli którzy zarabiają ciężkie miliony poniekąd z nas i naszych podatków .Jak by kilku "bisnesmenow"zainwestowało w ubogie rejony naszej Ojczyzny np. w fabrykę botów,patelni,nieważne co byle by dali zarobić tym ludziom to dali by im sens życia a nie tylko chanie.To może by coś zmieniło w tym smutnym jak p*zda kraju.Ale bogacze wolo srać pod siebie i żreć ile wlezie a zwykły Polak nic nie możne zrobić a szkoda.Wybory??No proszę.Na kogo możemy glosować? na te same gadające głowy z pis,po,psl,sld i inne k***y? jedyna osoba która coś może zrobić w naszym kraju jest Kukiz ale ma 4%poparcia..
Byc może nie mam racji ale już innej opcji nie widzę..

Pozdrawiam Was Bracia..

pinkie222

2015-02-26, 01:29
stefix666 napisał/a:

Danie piwa za ten materiał raczej nie jest na miejscu.



Zachęciłeś mnie by dać piwo za ten materiał :amused:

czosnekzchlebkiem

2015-02-26, 03:26
wszyscy jesteśmy równi tylko w większości z nas nie zdaje sobie sprawy że też tak możemy skończyć piepszone pieniądze !!

KurtSmolorz

2015-02-26, 03:54
17 lat... przez ten czas można tak wiele zrobić. Tylu ludzi oddałoby wszystko co ma żeby żyć o ten "jeden" dzień dłużej, by móc coś jeszcze zrobić a ten 17 pie**olonych lat nie robi nic tylko kira...

drfu

2015-02-26, 09:04
Bracia !!! Rodacy !!! Ten kraj, rząd, ustrój nas zniszczy ! Jednego po drugim. Podatek od podatku od podatku od podatku i jeszcze vat od podatku ! Wszyscy pójdziemy z torbami, a UE nawet nie potraktuje nas jak Grecji, bo się na nas wypną i nasrają. Lepiej było z ruskimi trzymać, bo paliwo i gorzała tania ! Teraz tylko trzeba głosować na Grodzką, bo chociaż będzie wiadomo kto nas w dupę rżnie !!!

muody14

2015-02-26, 10:01
Za to we wrocławiu mają kolorowe, równouprawnione i multikulti.

Lares86

2015-02-26, 10:33
"Jestem trzeźwy JUŻ drugi dzień" k***a, jaki dumny :mrgreen:

dmnkzl

2015-02-26, 10:53
Nikt z was tego nie zrozumie jeśli nie poczuje tego na własnej skórze. Nie chodzi o bezdomność, mój ojciec wyglądał podobnie, jak ten który mówił o dzieciach. Z tymże mojemu ojcu pomogło wiele osób by wyszedł z nałogu. To naprawdę nie jest takie proste, oni nie chcą tego robić, ale muszą. Najbardziej współczuje temu człowiekowi jego żony. Co za zj***na kobieta, widać chłop zadbany, a pół roku już bezdomny. Pewnie nawet nie próbowała mu pomagać, tylko jak nie przestawał pić to wyj***ła na zbity pysk. A wystarczyło jak w moim przypadku załatwić sądowy nakaz odwykowy. Tylko taki porządny, a nie 2 miesiące zamkniętego, a potem dochodzeniowy. Tak jestem ekspertem, ojciec już był tam 4 razy. Dopiero ten sądowy pomógł bo zamknęli na dłużej. Ale to jest jak boomerang, trzeba się pilnować, wystarczy jeden kieliszek w okresie abstynencji i następuje nawrót choroby. Naprawdę, nie pozwalajcie odchodzić swoim bliskim. To nie jest ich świadomy wybór, nałóg nie wybiera, jednemu wystarczy tydzień picia, a inny będzie chlał przez miesiąc i nie wpadnie w ciąg. To nie chodzi o bezrobocie, co mnie najbardziej wk***ia jak słyszę, że ludzie są bezdomni bo nie mają roboty. Są tacy ale oni nie piją, tutaj każdy z nich jest chory. Nawet gdyby dostali najlepszą robotę na świecie, to i tak ją stracą bo pić nie przestaną.

dawid.lubinski

2015-02-26, 10:57
rzadko daje komentarze, ale widze moje miasto... brud smród i ubóstwo. Niestety. Stolica rozwodów (300 na 500 małzenstw), jedno z najwiekszych łapówkarskich ( przykładowo most na strefie ekonomicznej, zaprojektowany, wybudowany, oddany, nawet wielka impreza była ktora promowała... ale tylko na papierze, w rzeczywistosci mostu wcale nie było, a ktos wział ciezkie miliony i spier z kraju ;) )) takich kwiatków w-ch pełno :) takze... uhh :D

NastyRascal

2015-02-26, 11:41
miałem nieprzyjemnosc mieszkac jakis czas w Walbrzychu.
co rano jezdzilismy na robote na okoliczna wies i co rano ten sam widok, mlode chlopaki w bramach od 7 rano pijacy, podczas powrotu z pracy pijacy nadal, ludzie jacys smutni, wszedzie brud...
brudno, biednie, bez perspektyw...

iEska

2015-02-26, 11:42
sranie w banie, ja jestem z podlasia, od 2 lat mieszkam w Walbrzychu. Myslicie, ze w Bialymstoku nie ma takich rzeczy? To jest wszedzie, bardziej czy mniej widoczne, bardziej czy mniej odizolowane, ale jest ;)

Ale fakt faktem, Wałbrzych to dosc brudne miasto.

Kochana Polsko.. ;)