18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z tindera

Ra...........hi • 2017-06-29, 14:31
No to mu powiedziała. :szydera:


100Burned

2017-06-29, 15:02
Oj tam oj tam jak by zrobił ,,sześć zer" na koncie to też by rozłożyła nogi, dodatkowo rozwarła zwieracze i otworzyła usta.

Ptoon

2017-06-29, 15:24
1. Załóż konto w aplikacji służącej do szybkiego poznawania ludzi w twojej okolicy i umawiania się z nimi na seks.
2. Zrób wyuzdane zdjęcie i godzinami maziaj paluchem po ekranie, wyrażając chęć rozmowy z danymi osobnikami.
3. Bądź wielce oburzona, gdy facet którego zaakceptowałaś w tej aplikacji zagada do ciebie i pisze o seksie.
4. Pochwal się światu swoim świętym oburzeniem, w celu racjonalizowania samej sobie swojego postępowania.
5. Przekonaj się, że to, że masz Tindera nie czyni z ciebie puszczalskiej, a faceci to prostackie świnie.
6. Stwierdź, że skoro świat jest zły, ty wcale nie musisz być dobra i właściwie możesz się puszczać, w razie czego powtarzając rozumowanie z punktów 4 i 5 w nieskończoność.

Moby_Dick

2017-06-29, 18:34
Dała Mietkowi dupy zanim On zdążył sprawdzić na google co to jest - specjalizacja z ginekologii.

Ma...........ke

2017-06-29, 19:02
Zj***na aplikacja dla zj***nych ludzi.

Radysh

2017-06-29, 20:19
Ratoshi Mam wrażenie, że chyba leżysz połamany, gdzieś na szpitalnym łóżku bi kurewsko ci się nudzi. ;)

The_Generat

2017-06-29, 22:31
jest jeszcze ten narkotyk nowy co to robi niewolnika, może ktoś przybliży temat, bo wszyscy zachwalają ale jakieś takie tabu jest w mediach a przecież dla żonatego faceta to raj, dajesz starej, mówisz, że idziesz na browca a jak wrócisz ma być ugotowane, poprane, posprzątane i ściany odmalowane...

kevlarx

2017-06-29, 22:53
Aleksandra po prostu czuje się lepsza i czuje, że należy się jej lepszy. Swoją próżną i pozbawioną kultury naturę próbuje zatuszować lekceważącym komentarzem, wszak wcale tak inteligentna nie jest, gdyż wszyscy na sadolu wiedzą, że jest zwykłym pospolitym pustakiem i k***iszczem :szczerbaty:

bimaczow

2017-06-29, 23:13
Moim zdaniem 5000 starczy

lordindycznik

2017-06-29, 23:20
Wystarczy że facet dobrze zarabia i wygląda na tle przyzwoicie by kobiety nie uciekały na jego widok, ale jak zarabia w ch*j dobrze to nie ważne ile ma się lat, jak sie wygląda, czy ma się żonę i dzieci, można mieć ku*asa wielkości sutka, a lalki będę się kleić :) nie wszystkie ale jakieś 95 procent :)

tranzystor

2017-06-30, 00:06
Mógłby ktoś wrzucić jej zdjęcia w większej rozdzielczości, bo jestem ciekaw, czy coś straciłem nie posiadając tej aplikacji.

waloos

2017-06-30, 11:27
@Ptoon Tak trafnego podsumowania atencyjnych kurew dawno nie przeczytałem. Gratulacje.
Jednak jeszcze zdarzają się na tym sadolu ludzie, którzy mają pod kopułą trochę więcej niż przeciętny gimnazjalista.

Tassadar

2017-06-30, 18:05
Ptoon napisał/a:

1. Załóż konto w aplikacji służącej do szybkiego poznawania ludzi w twojej okolicy i umawiania się z nimi na seks.
2. Zrób wyuzdane zdjęcie i godzinami maziaj paluchem po ekranie, wyrażając chęć rozmowy z danymi osobnikami.
3. Bądź wielce oburzona, gdy facet którego zaakceptowałaś w tej aplikacji zagada do ciebie i pisze o seksie.
4. Pochwal się światu swoim świętym oburzeniem, w celu racjonalizowania samej sobie swojego postępowania.
5. Przekonaj się, że to, że masz Tindera nie czyni z ciebie puszczalskiej, a faceci to prostackie świnie.
6. Stwierdź, że skoro świat jest zły, ty wcale nie musisz być dobra i właściwie możesz się puszczać, w razie czego powtarzając rozumowanie z punktów 4 i 5 w nieskończoność.



Weź to wydaj w formie książki, najlepiej lektury obowiązkowej.

Jeadong

2017-06-30, 19:41
Ptoon znowu punktuje, szacunek.