18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z takim wyposażeniem to można latać

An...........kh • 2012-10-01, 14:30
Ciężko się nudzić w takim samolocie. W stanach za kilka lat to będzie norma, a polakom pozostaje Wizzair...


karrbon

2012-10-03, 22:58
Benyslaw napisał/a:

Ryanair jest Irlandzki a Wizz jest Węgierki z polskich Lini lotniczych masz LOT i wsio jak na dzień dzisiejszy a wybaczcie EuroLot po Polsce :) Poza tym LOT ma zamówionych 5 takich maszyn :) a w 2014 jeszcze dwie :)



No :) też :) tak :) sądzę :)

varanov90

2012-10-03, 23:36
Lot w przyszłym miesiącu ma dostać oto właśni ta maszynę jako pierwsza linia lotnicza w europie !

masabitumiczna

2012-10-03, 23:53
2 lata temu widziałem ten system w Airbusie A380 i w Boeingu 767, wtedy ekrany nie były dotykowe, ale nawet "pilot" był ten sam. Pewnie w innych samolotach też, ale w tych widziałem na własne oczy o reszcie się nie wypowiadam.

Cyrk

2012-10-04, 00:12
Mhm dobra reklama, bo stress testy przeprowadza się automatycznie ...

MUodyy

2012-10-04, 00:28
Chyba zacznę latać samochodem do pracy..

burzuazja

2012-10-04, 00:30
Japie**ole, po co mi to? Mi tam wystarczy jakaś dobra książka do przeczytania, więc nie trzeba mi jakiś k***a gier i innych ch*jków.

kajzerPL

2012-10-04, 01:17
k***a czy wy musiecie mieć takie kompleksy do k***y nędzy? Jaki filmik nie będzie to zawsze znajdzie sie banda debili co musi sobie wpisać "a u nas to", "a u nas tamto", k***a opanujcie bo sie rzygać chce od tego "u nas"...

mietekkln

2012-10-04, 02:29
Mnie też lot zaskoczył w tym roku, drugi raz w życiu leciałem do USA ale pierwszy raz z Warszawy za pośrednictwem LOT-u. Spokojny doswiadczeniem z poprzedniego długiego lotu do Ameryki (leciałem z Berlina linią Continental) przed wylotem myśle sobie: no troche poczytam cos obejrze a jak nic nie bedzie ciekawego to sobie jakąś muzyke włącze i bede poprostu czekal az te 8:30h zleci ( w rzeczywistości okazało sie troche ponad 9h).

Pierwsze rozczarowanie: brak ekranów w fotelach tylko jeden duży bez wzgledu czy to klasa biznes czy ekonomiczna, poprostu wszyscy ogladaja to samo mysle ok jakos ujdzie

Druga sprawa: film co prawda odpalil ale nikt nie mial dzwieku, ludzie patrza po sobie i mysla czy to ja jestem taki glupi ze nie wiem jak sie podlaczyc do dzwieku czy to cos nie tak z samolotem (po ok, 2,5h) stewardzi przeprosili nas ze niestety nie potrafia naprawic tej drobnej usterki i musieli by sie tym zajac technicy na lotnisku ;/

Trzecia rzecza bylo to ze oprocz braku dzwieku w odtwarzanym filmie brakowalo odtwarzacza do uzycia ktorego zachecala zaloga ;/

Cztery: grupa rozwydrzonych dzieciakow jadacych na jakas wymiane do USA nad ktora nikt nie potrafil zapanowac

Podsumowujac bylem baaardzo rozczarowany lotem i fatalnym warunkami jedyny plus byl taki ze w fotelu obok siedziala ladna dziewczyna z ktora sie milo rozmawialo heh...

Nigdy nie leccie lotem w dlugie trasy bo bedziecie wymeczeni okrutnie

integer2006

2012-10-04, 07:50
Ciekawe, czy mają dostęp do sadistic.pl ? Jak nie, to nie lecę...

stankry

2012-10-04, 10:26
w Stanach za kilka lat będzie normą, że ;ludzie nie będą potrafili mówić. U nas jeszcze czasem można z kims pogadać w czasie lotu

krycheuszos

2012-10-04, 11:34
Ciekawe w co pie**olnie ten samolot

stanek1235

2012-10-04, 17:07
Dziwne bo ostatnio jak lecialem Do stanow to w samolocie juz to bylo, fajna sprawa tylko nikt nie chce grac w gry :/

Diiii

2012-10-04, 21:42
Miałem 2 tyg temu przyjemność lecieć Katarskimi liniami lotniczymi - mały samolot, na krótkiej trasie (40 min lotu) i mieli takie właśnie cuś. Na prawde fajna rzecz, jak latać nie lubię, tak tym razem podróż dużo przyjemniejsza.

masabitumiczna

2012-10-05, 00:06
@burzuazja - Nie wyobrażam sobie czytania książki przez 14h lotu z Londynu do Singapuru...